Skocz do zawartości

MOON Off Road


diamond

Rekomendowane odpowiedzi

własnie miałem pytać o fotki - chetnie poogladam forki w akcji :)

 

moge dostac namiar na chmure? 

chyba umieszcasz teraz fotki w innym miejscu niz ostyatnio? tam gdzie byly stare fotki nie ma nic nowego..

Edytowane przez zbyszekm80
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień Dobry 

 

 

Było sympatycznie, choć nie jest łatwo pogodzić jazdę po za asfaltem z rodzinnym spędzeniem czasu, ale to już taki urok. Młodzież aktywnie spędza czas, podróżnicy zawsze wpadają w lekką ekstazę nerwową, natomiast Forestery są w żywiole. Myślę że następnym razem będą kolejne okoliczności przyrody, i mam nadzieję że aura znowu dopisze. Zastanawiałem się nad skorzystaniem z zaproszenia Jacka, lub Zbyszka żeby trochę nie na naszych śmieciach pośmigać.

 

Tym czasem jeszcze raz dziękuję wszystkim uczestnikom za dobry klimat :)

 

 

Pozdrawiam

 

Damian 


Panie, Panowie i Atosie , bardzo miło was było poznać i spędzić z Wami cudne popołudnie.

Diamond, organizacja pełna profeska. Czekamy na następny raz.

Pozdrawiam 

Bulion

Bulion. Możemy zawsze wieczorem zrobić wypad spontaniczny w piękne okoliczności przyrody :)


Mam jedno zdjęcie przy grillu (Kuba się nie załapał)

Deski z Ikei kupione, gotowe do przerobienia na chlapacze :D

Paweł, czekamy na zdjęcia z montażu :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 tygodni później...

Subarowicze

 

 

Zrzuciło nasz wątek na dalszy plan. Trzeba zmontowac jakies spotkanie, jeszcze przed białym. Znalazłem kolejną zacną "hołdę'" na której jeszcze nie byliśmy.

Może jakiegoś szybkiego spontana tez uda się zmntować w najbliższym czasie ? A co u Was ?

 

 

Pozdrawiam 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Adam, moja osłona tez ostatnio ucierpiała na Hołdzie w Sosnicy. Widziałem na słynnym portalu używaną za ok 300 zł. Myślę że dalibysmy radę zrobić sami. Mam rysunek, a ceny samej blachy stalowej czy też amelinium sa bardzo przyzwoite. Przed zimą mooglibysmy ogarnąć. Np ostatni weekend października. Mam możliwośc skorzystania w warsztatu i spawary wrazie W.

 

PZDR 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wystarczy się wpisać na listę.;)

 

Jest to o tyle istotne, że wyprawa w tym terminie jest uzależniona od chętnych. Pierwszy termin jest już zapełniony, a w tym na razie krucho z frekwencją.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wyprawa dalej owszem, ale tak jak napisał Quba, trzeba się z tematem przespać:)  

 

A jutro jakie plany macie ? Może zrobimy wypad na nasze tutejsze "hołdy" + nowa w Knurowie ?

 

14;30 - Shell w Katowicach - tam gdzie zawsze ?

 

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...