Skocz do zawartości

MOON Off Road


diamond

Rekomendowane odpowiedzi

Kolegi i COOLeżanki

 

Niestety... Nie dam rady w sobotę ani w niedzielę.. Zaczęło szarpać pojazdem podczas jazdy na LPG. Nie wiem czy to świece, cewki, czy kable, czy ki czort, ale w poniedziałek jestem umówiony na przegląd LPG w Mikołowie i mam nadzieje że Forczysław będzie uzdrowiony.

 

 

Pozdrawiam i powodzenia. Być może na zlot wigilijny uda się podjechać  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć Moonwa ekipo.

 

Forczysław odzyskał sprawność. Wymiana filtrów, regulacja mapy kompa gazowego u Pana Gazownika przynisoła poprawę. Jednak myślę że wymiana świec po 20 kk będzie dodatkowym czynnikiem wpływającym na dobrostan Leśnika. Spot Wigilijny jakiś sie szykuje, więc może jeszcze w tym roku się zobaczymy. 

 

 

Pozdrawiam

 

diamond 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej,

 

Paweł sorry za brak sygnału, w sobotę musiałem się trochę podkurować i wyleciała mi z głowy impreza... na dodatek u mnie piasta (?) do wymiany i nie udało się tego ogarnąć, na dodatek coś tam gdzieś czasami popiskuje i zachodzę o głowę co to może być (kompletnie bez reguły, ale celuję w klimę).

 

Yep, see ya w sobotę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Diamond jakie masz świece? 20tys to naprawdę mało, mając subaru nie trzeba wszystkiego wymieniać :)

 

Wysłane z mojego PLK-L01 przy użyciu Tapatalka

Byłem u Chłopaków wczoraj, i doszlismy do wniosku że irydowe świece jeszcze trochę pociągną skoro pojazd po wizycie u gazownika śmiga. Jutro spoktanie wigilijne na Dolinie trzech stawów. Quba zabrać Cię ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kiedy spot?

 

Wysłane z mojego PLK-L01 przy użyciu Tapatalka

Akir, jutro o godzinie 11. Parking na Dolnie Trzech Stawów za MM CARS przy lotnisku lub pod marketem w przypadku złej pogody :) Napieraj 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio trochę się zajawiłem poszukiwaniem bezdroży u mnie w górach i powiem Wam że jest gdzie się pobawić :D  oczywiście legal a nie że jakieś zajeżdżanie szlaków turystycznych, teraz w zimie to nawet na asfaltach powyżej Szczyrku (np. nad Sanktuarium Na Górce) jest się gdzie pobawić powyżej 800 m n.p.m. :) Jutro będę w Szczyrku i obadam kilka miejsc ale na mapach widzę też sporo ciekawych rzeczy od strony Kocierza Moszczanickiego, w okolicach Targanic, Rzyk, Porąbki, Tresnej, Oczkowa itp. również :) że nie wspomnę że na 3 Lipkach kilka lat temu też przednia zabawa była (ślizganie w błocie)  :D

Edytowane przez Paweł_P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Dzięki za odzew, poczekam jeszcze jakiś czas i spróbujemy wstępnie jakiś termin sobie zaklepać.

 

Czy mielibyście coś naprzeciw gdybym jeszcze zaprosił ludzi na forum.subaru.pl ?

Edytowane przez Gross
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...