Skocz do zawartości

Nowi rywale XV


Karas

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 miesiące temu...

Jeździłem cx3 2.0 150km z dołączanym 4x4. Jeździ żwawiej niż moje xv 2.0i środek ładniejszy niż u mnie linia zewnętrzna tez bardzo zgrabna. Jednak jeżeli chodzi o jakość to subaru chyba wypadło w mojej ocenie lepiej. Cx3 mniejszy prześwit i bagażnik porażka, wewnątrz rownież ciaśniej

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Ja też boleję nad tym, że w Europie XV oferowany jest bez EyeSight. Gdyby ten system był dostępny, poważnie rozważyłbym zakup CVT, bo w manualu EyeSight chyba nie występuje...

Szkoda, że we wszystkich modelach nie ma eye-sight, tak jak poza Europą.

System w Subaru pojawił się dość wcześnie, jednak na nasz rynek modele eye-sight nie posiadają (wyjątek to Outback).

 

Wysłane z mojego D6603 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 lata później...

Ważne aby była większa od CX-3 ;) do której przy otwartych drzwiach wsiadłem i siedziało się wygodnie, problem zaczął się wraz z zamknięciem drzwi.... zabrakło miejsca mniej więcej na pół mojej nogi... no se nie odetne przeca... jeszcze jakby nerka to by pewniej taniej policzyli ;)  ale kto kupi nogę, a w zaszadzie jej połowę ;) 

  • Super! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

29 minut temu, moominko napisał:

Ważne aby była większa od CX-3 ;) do której przy otwartych drzwiach wsiadłem i siedziało się wygodnie, problem zaczął się wraz z zamknięciem drzwi.... zabrakło miejsca mniej więcej na pół mojej nogi... no se nie odetne przeca... jeszcze jakby nerka to by pewniej taniej policzyli ;)  ale kto kupi nogę, a w zaszadzie jej połowę ;) 

haha ja tez nie usiadlem z tylu, bez szans, to miejsce dla prezesa...:)

  • Super! 1
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

50 minut temu, Karas napisał:

XV / impreza to spore auta. Kiedys @ketivv wklejal foty XV'a zaparkowanego obok oktavi kombi i  dużo krótszy to on od niej nie byl

Juz to pisałem ale ostatnio byłem w salonie Toyoty obejrzec nową rav4. Rav4 jest imo w srodku mniejsza niz XV , za to ma wiekszy bagaznik

Płyta podwoziowa wspólna z Foresterem robi swoje. Zawsze twierdziłem, że XV w środku to żaden kompakt.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...