Skocz do zawartości

Moje Subaru


jako

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 13,9 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • 2 tygodnie później...
W dniu 14.01.2018 o 18:46, iktorn napisał:

Witam... Takiego pięknego Forka mam....Już jednak nie do końca...Wczoraj pod sklepem nie zauważyłem starego Opla... Drzwi opla wgniecione, lusterko urwane, błotnik wgnieciony a Forek tylko przetarty i delikatnie klapa wgnieciona. Jestem już na jutro umówiony do ASO na oględziny i późniejszą naprawę tych strasznych szkód...

Wg mnie zderzak do malowania, klapa do wyciągnięcia wgniecenia, polerki i chyba punktowo pomaluję ten mały odprysk...imageproxy.php?img=&key=ef6fef51816740e6imageproxy.php?img=&key=ef6fef51816740e6imageproxy.php?img=&key=ef6fef51816740e6imageproxy.php?img=&key=ef6fef51816740e6imageproxy.php?img=&key=ef6fef51816740e6

IMG_1855.JPG

IMG_1856.JPG

Nie wiem, czy już nie za późno,  ale osobiście wymienilbym klapę. Zawsze już chociażby załamania światła będą widoczne.  I będzie Ciebie to meczylo.  Tak samo z zamalowaniem odpryskow. Za nowe auto to jest na taką naprawę.  Ale oczywiście Ty decydujesz.

Edytowane przez FanSub
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba jednak nie do końca właściciel decyduje o sposobie naprawy,  ja osobiście gdyby to był mój forek wolałbym nie wymieniać klapy na nową a naprawić tą która jest na samochodzie.Osobiście mam też wątpliwości czy ubezpieczyciel przeznaczyłby ją do wymiany, wg mnie jednak do naprawy.Jeśli to jest biała perła, to" punktowe" lakierowanie będzie trudne do zrobienia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kiedyś w aucie innej marki miałem, po zderzeniu że zwierzakiem samobojcą, mieć tylko malowany przedni zderzak, nie licząc wymiany wielu elementów, na masce silnika poczynając. Godziłem się na to, ale po podniesieniu auta zobaczyłem mocne załamywanie się światła,  co świadczyło oczywiście o utracie fabrycznej geometrii zderzaka. Szybkie oględziny PZU i decyzja: wymiana na nowy element. I to bez żadnej walki. Auto miało 4 lata, polisa z określoną formą likwidacji szkody w ASO.

Edytowane przez FanSub
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
14 minut temu, modeusz napisał:

Lodowa przejażdżka :)

IMG_2988.JPG

IMG_2991.JPG


To ten?
Czy przypadkowa zbieżność? :D

Nokia N8 - 748.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...

Po około 6 miesiącach poszukiwań, wreszcie jest. Tak jak chciałem EJ20F. Zadbany, zbadany przed kupnem w jednym z warsztatów w Piasecznie. Dziś już u mnie :). Jak widać w tle po szutrach trochę pojeździ ;).

 

IMG_1038.thumb.jpg.9c3afba37d83910641ddc524769b0591.jpg

  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 4 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...