Jump to content

AdamMarshall

Nowy
 • Content Count

  90
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

39 Dobry

About AdamMarshall

 • Rank
  ..:: Swojak ::..

Profile Information

 • Gender
  mężczyzna
 • Skąd
  Skierniewice, Łomża, Białystok
 • Auto
  Forester SG
 • Zainteresowania
  Bushcraft, survival, fotografia

Contact Methods

 • Website URL
  www.AdamMarczak.com

Recent Profile Visitors

487 profile views
 1. Kurła.... Wszystko przeciw mnie ale... No postaram się być! Przeca to niemal po mojej rodzinnej parafii będą Świnie kulać...
 2. Jechałbym! Ale u mnie to się okaże w późniejszym troszkę czasie, bo mi terminy różnych imprez trochę kolidują. W każdym razie temat śledzę i jestem zainteresowany.
 3. Strzeliłem 95 zdjęć, wszystkie dostępne tutaj: http://adammarczak.com/galeria/index.php?/category/20190525_subaru_swiniopasanie .
 4. Taka szybka zajawka ode mnie. Wkrótce więcej. DZIĘKUJĘ CAŁEJ EKIPIE ZA ŚWIETNĄ ZABAWĘ! PANZERPFERD - Świeta organizacja!!
 5. Pogoda zapowiada się pięknie! Ja dziś będę się pakował na jutro. Zabieram sporo zabawek.
 6. Raz na 50 tys. km te kilka stów na wymianę oleju razem z filtrami można poświęcić! A Ty @Kolocz jak będziesz tak jeździł w tę i z powrotem to Ci z tej skrzyni nic nie zostanie. I poważnie mówię, w dobrej wierze i bez złośliwości. Od kilkunastu lat jeżdżę automatami, i swój pierwszy zajeździłem. W taki sam sposób jak Ty - jeździłem od mechanika do mechanika, a każdy mówił co innego. Włóż tego Świniaka na lawetę.
 7. Panowie, wyluzujcie! To mój pierwszy taki wyjazd Świniakiem, a wy tu panikujecie! Nikt nie zamierza topić Świniaków, a ja to już na pewno nie. Z dwóch powodów: 1. Kocham ten samochód, nie chcę go złachać i nie kupowałem go do wodnego offroadu. 2. Wkrótce będę go sprzedawał i też nie chciałbym musieć wklejać kitu "Panie, do kościoła jeżdżony! Duńczyk płakał jak sprzedawał!" My mamy tak naprawdę naprawdę bardzo mało ofrołdowe samochody. Jak będzie za mokro i za grzązko, cofamy i objeżdżamy!
 8. Panowie, co zastaniemy, to zastaniemy, jak się nie da przejechać, ominiemy. I tyle. Fun i tak będzie. Pojeździmy, pogadamy, posiedzimy na trawie. Przekładać nie ma co, bo połowie terminy nie zagrają, szkoda by było imprezy.
 9. ...woow! @mechanik, czyli jak ja będę nadawał na CB-Radio, to ta apka będzie to odbierać?
 10. Jak to to niby działa? Rozumiem, że to jest CB-apka-Radio i działa tylko pomiędzy apkami na telefonie... No to ja podziękował za takie "CB-Radio". Nie dla mnie. Mnie używanie smartfona najzwyczajniej wkurwia i używam go niemal zupełnie wyłącznie jako telefonu. Ja jestem chyba za stary na ten pokręcony świat. Dla mnie telefon to telefon, komputer to komputer, GPS to GPS, aparat fotograficzny to aparat fotograficzny. CB-Radio to CB-Radio. No nie da się tego wszystkiego w jedno urządzenie wrzucić... PIKNIK Przypominam żebyście wzięli kubki na kawę i herbatę!! No
 11. Mój mechanior od AT zawsze wymienia filtr przy zmianie oleju. W każdej furze. I tak chyba ma być, a nie że warto... Jedź Ty @Kolocz do zakładu który specjalizuje się w AT. Nie jeździj tą Świnką, bo zarżniesz skrzynię do końca, a tam może Ci ją uratują za niewielką kasę! Spece od AT mówią - dzieje się coś ze skrzynią? Masz 50, maks. 100 km na dojechanie do serwisu. I nie szybciej niż 50 - 70 km/h. Dłuższy dystans? Laweta!
 12. Jasne! Może zróbmy tak, żeby CB było w pierwszym i w dwóch ostatnich czołgach. Pierwszy leci @Panzerpferd, ostatni chyba @michałMAK? Tak? @Panzerpferd, zgadza się? Ja bym leciał trzeci, a Ty @Tadeo przedostatni, wtedy byś zamykał karawanę, jakby Michał objeżdżał bagna asfaltowym forkiem. To jedno radio by poszło do @Tadeo, drugie do @Panzerpferd, si? Dobrze kminię?
 13. KOMUNIKACJA Mogę zabrać ze sobą dwa zestawy CB-RADIO + antena magnesówka do pożyczenia jeśli ktoś z Was będzie chętny zainstalować na tę naszą eskapadę. To jakieś całkiem przyzwoite Midlandy i krótkie anteny helikalne. Jeśli komuś się spodobają, to można zakupić za niewielkie pieniądze. Dajcie znać, czy to zabierać.
 14. Pójdziemy po ciągnik. Zajrzałem pod spód mojej Świni. Ma zaczep z przodu, także w razie co będę uratowany! KOMUNIKACJA Kto może niech pożyczy i zabierze ze sobą standardowe radyjka PMR. Fajnie byłoby i wygodnie jeśli w każdej Świni będzie radio. Oczywiście CB również załatwia sprawę, nawet bardziej.
×
×
 • Create New...