Skocz do zawartości

AdamMarshall

Nowy
 • Zawartość

  61
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

O AdamMarshall

 • Tytuł
  ..:: Swojak ::..

Profile Information

 • Płeć
  mężczyzna
 • Skąd
  Skierniewice, Łomża, Białystok
 • Auto
  Forester SG
 • Zainteresowania
  Bushcraft, survival, fotografia

Contact Methods

 • Website URL
  www.AdamMarczak.com

Ostatnie wizyty

212 wyświetleń profilu
 1. AdamMarshall

  Co kupiłem dzisiaj do swojej subary ? Bez foty też się liczy !

  Ale zacnie!! Wyprawowe auto się robi!!!!
 2. AdamMarshall

  CB radio, a subaru?

  Odkop roku będzie! Ja to dużo rzeczy na odwrót robię - jak większość wyjmuje CB z samochodów to ja sobie właśnie zamontowałem! Po 25 bodajże latach wróciłem do użytkowania CB Radio. Szok i niedowierzanie! Cisza w eterze! Aktywny i używany - i to też sporadycznie - tylko kanał 19! O wywoławczym 28, o dziewiątce, dwójce chyba już nikt nie pamięta! No ale kilka razy ostatnio radyjko fajnie się spisało, przydało się! Czy ktokolwiek z Was kula jeszcze z radyjkiem?? 73 od 161LO044!!
 3. Zagi, daj linka na FB..
 4. Pomóżcie, kumpel w potrzebie, gdzie kupić???? Potrzebny komplet tłoków do Forestera II z 2007 silnik 2.0, 158KM. Tłoki do silnika po pierwszym szlifie!
 5. O fok!! Ja to zawsze wiem kiedy na forum nie zajrzeć... Dziedzic! Coś mi nie dał znać!!!???
 6. Jutro: Z Łodzi niedaleko.
 7. AdamMarshall

  [Warszawa] - Spoty Forumowe

  Jutro: Z Wawy niedaleko.
 8. Śniegu najebao! I ma sypać w nocy jeszcze. Utrzyma się ponoć. Pomysł jest na kulig po skierniewickim poligonie (+ ognisko ofkoz). Sobota lub niedziela - jeszcze się ustala. Jak kto chętny to zastraszam! Coś w ten deseń: http://www.adammarczak.com/blog/ognisko-kulig/ http://www.adammarczak.com/blog/ognisko-kulig-posiedziane-pohulane/
 9. AdamMarshall

  Co kupiłem dzisiaj do swojej subary ? Bez foty też się liczy !

  O, to to dokładnie!! No bardzo zacna świnia! Super!!
 10. AdamMarshall

  Co kupiłem dzisiaj do swojej subary ? Bez foty też się liczy !

  Świnia na lusterko.
 11. AdamMarshall

  A może spotkamy się na Survival Manii 2018? 26-28 stycznia.

  Taki Jameson to niezły herbatnik!! No, a to jeszcze nie wszystko... ABC Broni Czarnoprochowej oraz Jak palić, żeby było ciepło, Tomasz Hejtyniety Śliwiński ABC Broni Czarnoprochowej – czyli wszystko co potrzebujesz żeby zacząć przygodę ze strzelectwem czarnoprochowym – bronią na którą w Polce nie jest wymagane pozwolenie. Wykład obejmuje wszystkie najważniejsze aspekty posiadania i użytkowania tych wspaniałych narzędzi. Statut prawny, różnice konstrukcyjne pomiędzy poszczególnymi modelami, omówienie potrzebnych akcesoriów oraz przebiegu ładowania i strzału. Doskonała propozycja dla każdego kto chce zacząć przygodę z czarnoprochowcami ale nie wie od czego zacząć. Jak palić żeby było ciepło – warsztaty o tym jak palić czysto, łatwo i oszczędnie. Wiedza przydatna nie tylko w lesie ale wszędzie tam gdzie musimy przekształcić paliwa stałe w ciepło. Omówione będą podstawowe reakcje podczas procesu spalania, zwrócimy uwagę dlaczego często mimo dużego ognia dalej jest zimno i co zrobić żeby temu zapobiec. Jednym zdaniem wszystko co należy wiedzieć kiedy ogrzewamy się drewnem, węglem czy dowolnym innym paliwem stałym.
 12. AdamMarshall

  A może spotkamy się na Survival Manii 2018? 26-28 stycznia.

  Kambol, kilka zgłoszeń jeszcze ostatnio wpłynęło. Podeślij mi jakieś dane via PW (nazwisko, mail) Fotografia Przyrodnicza i Outdorowa - Konrad i Andrzej Busza Buszmeni zawitają na Survival Manii i przeprowadzą warsztaty z fotografii przyrodniczej, outdoorowej, będzie o sprzęcie, ustawieniach i nieco o zasadach tropienia! Więcej tutaj: http://survivalskierniewice.cba.pl/?page_id=2754
 13. AdamMarshall

  [Warszawa] - Spoty Forumowe

  Hej! Zapraszam! Z Warszawy rzut beretem! Jeden Forek jedzie. Na imprezie będą min. dwa Forestery i Impreza...
 14. AdamMarshall

  A może spotkamy się na Survival Manii 2018? 26-28 stycznia.

  Prymitywne bronie miotające Grigor - leśny dziad z centralnej polski lubujący się w podróżach z plecakiem, obserwacją przyrody oraz po jednym z konwentów survivalowych prymitywną bronią miotającą wykonaną przy użyciu współczesnych materiałów i niewielkim nakładzie finansowym. Podczas warsztatów zaprezentuje zasadę działania łuku, dmuchawki, miotacza oszczepów atl-atl oraz starożytnej procy. Po części teoretycznej uczestnicy będą mogli sami przekonać się jak skutecznymi narzędziami do polowania i walki na odległość dysponowali ludzie w dawnych czasach. Zainteresowane osoby będą mogły dowiedzieć się również nieco o szczegółach samodzielnego wytworzenia konkretnych rodzajów prezentowanych urządzeń. ____ ABC Broni Czarnoprochowej oraz Jak palić, żeby było ciepło, Tomasz Hejtyniety Śliwiński ABC Broni Czarnoprochowej – czyli wszystko co potrzebujesz żeby zacząć przygodę ze strzelectwem czarnoprochowym – bronią na którą w Polce nie jest wymagane pozwolenie. Wykład obejmuje wszystkie najważniejsze aspekty posiadania i użytkowania tych wspaniałych narzędzi. Statut prawny, różnice konstrukcyjne pomiędzy poszczególnymi modelami, omówienie potrzebnych akcesoriów oraz przebiegu ładowania i strzału. Doskonała propozycja dla każdego kto chce zacząć przygodę z czarnoprochowcami ale nie wie od czego zacząć. Jak palić żeby było ciepło – warsztaty o tym jak palić czysto, łatwo i oszczędnie. Wiedza przydatna nie tylko w lesie ale wszędzie tam gdzie musimy przekształcić paliwa stałe w ciepło. Omówione będą podstawowe reakcje podczas procesu spalania, zwrócimy uwagę dlaczego często mimo dużego ognia dalej jest zimno i co zrobić żeby temu zapobiec. Jednym zdaniem wszystko co należy wiedzieć kiedy ogrzewamy się drewnem, węglem czy dowolnym innym paliwem stałym. ____ Na tej imprezie będą co najmniej dwa Forestery i Impreza.
 15. AdamMarshall

  A może spotkamy się na Survival Manii 2018? 26-28 stycznia.

  Dawid Król – Przyrodniczo-Historyczny spacer po Puszczy Bolimowskiej Dawid Król zaprasza na przyrodniczo-historyczny spacer dzikimi zakątkami Puszczy Bolimowskiej. Spacer pozwoli spojrzeć nie tylko na zimową przyrodę, ale też pomoże wyobrazić sobie, jak ludzie przed dziesiątkami czy setkami lat korzystali z dobrodziejstw lasu. Dawid Król – pasjonat natury, pieszych wędrówek i wodnych przygód, odkrywający na nowo zapomniane miejsca i ludzkie historie. Jednocześnie wszechstronny poszukiwacz praktycznych rozwiązań eksperymentujący na co dzień w wielu dziedzinach. Koordynator Grupy Regionalnej Mazovia w Stowarzyszeniu Polska Szkoła Survivalu. Autor bloga ludzkietropy.pl i twórca sklepu internetowego HobbyHouse.pl, nawiązującego do jego zainteresowań i pasji. UWAGA - Przy sprzyjających, zimowych warunkach spacer odbędzie się na nartach biegowych, które dostępne będą dla zainteresowanych!
×