Skocz do zawartości

AdamMarshall

Nowy
 • Zawartość

  44
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

O AdamMarshall

 • Tytuł
  ..:: Świeżynka ::..

Profile Information

 • Płeć
  mężczyzna
 • Skąd
  Skierniewice, Łomża, Białystok
 • Auto
  Forester SG
 • Zainteresowania
  Bushcraft, survival, fotografia

Contact Methods

 • Website URL
  www.AdamMarczak.com

Ostatnie wizyty

135 wyświetleń profilu
 1. A może spotkamy się na Survival Manii 2018? 26-28 stycznia.

  Kambol, kilka zgłoszeń jeszcze ostatnio wpłynęło. Podeślij mi jakieś dane via PW (nazwisko, mail) Fotografia Przyrodnicza i Outdorowa - Konrad i Andrzej Busza Buszmeni zawitają na Survival Manii i przeprowadzą warsztaty z fotografii przyrodniczej, outdoorowej, będzie o sprzęcie, ustawieniach i nieco o zasadach tropienia! Więcej tutaj: http://survivalskierniewice.cba.pl/?page_id=2754
 2. [Warszawa] - Spoty Forumowe

  Hej! Zapraszam! Z Warszawy rzut beretem! Jeden Forek jedzie. Na imprezie będą min. dwa Forestery i Impreza...
 3. A może spotkamy się na Survival Manii 2018? 26-28 stycznia.

  Prymitywne bronie miotające Grigor - leśny dziad z centralnej polski lubujący się w podróżach z plecakiem, obserwacją przyrody oraz po jednym z konwentów survivalowych prymitywną bronią miotającą wykonaną przy użyciu współczesnych materiałów i niewielkim nakładzie finansowym. Podczas warsztatów zaprezentuje zasadę działania łuku, dmuchawki, miotacza oszczepów atl-atl oraz starożytnej procy. Po części teoretycznej uczestnicy będą mogli sami przekonać się jak skutecznymi narzędziami do polowania i walki na odległość dysponowali ludzie w dawnych czasach. Zainteresowane osoby będą mogły dowiedzieć się również nieco o szczegółach samodzielnego wytworzenia konkretnych rodzajów prezentowanych urządzeń. ____ ABC Broni Czarnoprochowej oraz Jak palić, żeby było ciepło, Tomasz Hejtyniety Śliwiński ABC Broni Czarnoprochowej – czyli wszystko co potrzebujesz żeby zacząć przygodę ze strzelectwem czarnoprochowym – bronią na którą w Polce nie jest wymagane pozwolenie. Wykład obejmuje wszystkie najważniejsze aspekty posiadania i użytkowania tych wspaniałych narzędzi. Statut prawny, różnice konstrukcyjne pomiędzy poszczególnymi modelami, omówienie potrzebnych akcesoriów oraz przebiegu ładowania i strzału. Doskonała propozycja dla każdego kto chce zacząć przygodę z czarnoprochowcami ale nie wie od czego zacząć. Jak palić żeby było ciepło – warsztaty o tym jak palić czysto, łatwo i oszczędnie. Wiedza przydatna nie tylko w lesie ale wszędzie tam gdzie musimy przekształcić paliwa stałe w ciepło. Omówione będą podstawowe reakcje podczas procesu spalania, zwrócimy uwagę dlaczego często mimo dużego ognia dalej jest zimno i co zrobić żeby temu zapobiec. Jednym zdaniem wszystko co należy wiedzieć kiedy ogrzewamy się drewnem, węglem czy dowolnym innym paliwem stałym. ____ Na tej imprezie będą co najmniej dwa Forestery i Impreza.
 4. A może spotkamy się na Survival Manii 2018? 26-28 stycznia.

  Dawid Król – Przyrodniczo-Historyczny spacer po Puszczy Bolimowskiej Dawid Król zaprasza na przyrodniczo-historyczny spacer dzikimi zakątkami Puszczy Bolimowskiej. Spacer pozwoli spojrzeć nie tylko na zimową przyrodę, ale też pomoże wyobrazić sobie, jak ludzie przed dziesiątkami czy setkami lat korzystali z dobrodziejstw lasu. Dawid Król – pasjonat natury, pieszych wędrówek i wodnych przygód, odkrywający na nowo zapomniane miejsca i ludzkie historie. Jednocześnie wszechstronny poszukiwacz praktycznych rozwiązań eksperymentujący na co dzień w wielu dziedzinach. Koordynator Grupy Regionalnej Mazovia w Stowarzyszeniu Polska Szkoła Survivalu. Autor bloga ludzkietropy.pl i twórca sklepu internetowego HobbyHouse.pl, nawiązującego do jego zainteresowań i pasji. UWAGA - Przy sprzyjających, zimowych warunkach spacer odbędzie się na nartach biegowych, które dostępne będą dla zainteresowanych!
 5. A może spotkamy się na Survival Manii 2018? 26-28 stycznia.

  Baza jest na terenie ośrodka. Ognisko 24h, prelekcje, pokazy, szkolenia, zabawa. Wyjść w teren jest bardzo łatwo, bo piękna Puszcza Bolimowska za ogrodzeniem. Poza tym będzie również zorganizowany spacer po puszczy z człowiekiem, który zna tam wszystkie fajne, ciekawe miejsca, np. te z okresu I WŚ, kiedy to na tym terenie odbywały się poważne walki.. Jeśli będzie zima i śnieg przewidziany jest kulig - zaprzęg konny, sanie!
 6. Hej! Łodziaki, może ktoś z Was wpadnie? Od Łodzi to rzut beretem...
 7. Na chwilę obecną na pewno będę ja Foresterem i Dziedzic Imprezą... Zapraszam! Zimowa Survival Mania 2018! Data imprezy: 26-28.01.2018. Miejsce imprezy: Ośrodek Grabskie Sioło, Budy Grabskie GPS: 52°00'42.9"N 20°12'36.4"E 52.011919, 20.210114 Atrakcje: Pokazy, szkolenia, prelekcje - wszystko w klimatach okołosurwiwalowych! Ognisko 24h, żarcie, śmiechy, zabawa! Goście specjalni zimowej Survival Manii: Klaudia Jadwiszczyk i Krzysztof Lewicki Na zimowej Survival Manii spotkacie, posłuchacie i podejrzycie działania m. in. Kasi Mikulskej (leśna kuchnia), Wilsona (bushcraft), Dawida Króla (Predator, spacery po Puszczy Bolimowskiej), Konrada Buszę (fotografia outdoorowa)... jeszcze parę innych osób - jeszcze trwają ustalenia... No i oczywiście mnie (cuda-wianki). Miło byłoby spotkać na tej imprezie towarzystwo z FW!! Więcej informacji tutaj: Survival Mania 2018
 8. Wesołych Świąt Życzę !!!

  Wszystkim Użytkownikom forum.subaru.pl wszystkiego NAJ, NAJ, NAJ!!!!
 9. Pozdrawiamy sie :)

  Pozdrowienia dla wrocławskiej (?) Imprezy! [zdjęcie wykonane przy użyciu suchara]
 10. Pozdrawiamy sie :)

  Gdańsk, pozdrowienia dla Tambylca! Gdańsk - pozdrowienia dla Tambylca! Gdańsk, pozdrowienia! Pozdrowienia dla Bliźniaka na A1, było machane i odmachane! Taka szybka relacja z szybkiego pobytu na północy: Gdańsk - Vedi, Vici, Vróciłem!
 11. Pozdrawiamy sie :)

  Lipiec, Wigry nad Wigrami. Taka sytuacja... fot. Dziedzic, dzięki!
 12. O! Zjawiłbym się ale akurat tego samego dnia będę na innym ślubie. W każdym razie ode mnie lecą życzenia wszystkiego NAJ, NAJ, NAJ!!!!
 13. Pozdrawiamy sie :)

  Bliskie spotkanie, Skierniewice. Niestety nieoświniony ale i tak pozdrawiam!
 14. Co kupiłem dzisiaj do swojej subary ? Bez foty też się liczy !

  Cztery łapy pod zimowe buty.
 15. Pozdrawiamy sie :)

  Bliskie Spotkania, Skierniewice. Pozdrawiam!
×