Jump to content

AdamMarshall

Nowy
 • Content Count

  72
 • Joined

 • Last visited

About AdamMarshall

 • Rank
  ..:: Swojak ::..

Profile Information

 • Gender
  mężczyzna
 • Skąd
  Skierniewice, Łomża, Białystok
 • Auto
  Forester SG
 • Zainteresowania
  Bushcraft, survival, fotografia

Contact Methods

 • Website URL
  www.AdamMarczak.com

Recent Profile Visitors

244 profile views
 1. Dajcie spokój, przecież zrobimy ekspedycję po @michałMAK. Nie będzie szedł na nogach jak jakieś zwierzę, przecież to się można spocić! Poza tym lubimy jeździć.
 2. @Panzerpferd, puścić tam info, na tej kresce? Większość ludzi bada oba fora ale część siedzi tylko na jednym. A tam też sporo miłośników trzody...
 3. Pięknie! Więc w tym miejscu można by sobie zrobić dłuższą posiadówkę i obiadek w plenerze. Żeby była pełna integracja niech każdy weźmie se sobą prowiant (obiadek). Coś szybkiego do ogarnięcia, np. fasolka po bretoński, bigos, flaczki ze słoika i tym podobne delicje, co kto lubi. Ja wezmę szpej i będzie na czym przygrzać. Ogarnę też dla Towarzystwa dobrą kawę i herbatę. Weźcie kubki. Bierz ten grill! Grill mile widziany, też zrobi dobrą robotę! Warto zabrać też jakieś krzesełka żeby się nie rozpraszać po całym terenie albo mieć na czym posadzić dupy jak będzie część ławeczek zajęta. Elegancko! No czy ktoś z Was puszczał info / zaproszenie na kresce, no na tym drugim świńskim forum...
 4. No dobra, jadę. Dopiszcie mnie do listy. Marshall Alone. Komunikacja Na stałe mam w Śwince CB-Radio, do tego wezmę też zestaw PMR, więc jedną PMRkę pożyczę którejś załodze za uśmiech i ciepłe słowo. Piknik Optowałbym za piknikiem na łączce w jakimś fajnym miejscu. Posiadówka, kawka, herbatka, żarcie. Jeśli będą chętni mogę zabrać graty leśnej kuchni i serwować dobrą kawkę, herbatkę (weźcie kubki). Będzie też na czym zagrzać żarcie - jakieś fasolki po bretońsku, grochówki, czy nawet jakieś zupki chińskie BTW1: Na kresce ktoś z Was dawał znać o tym spacerku? BTW2: Może ktoś grilla ma jakiegokolwiek i by zabrał na tę posiadówkę z popasem?
 5. Cały czas śledzę temat i rozkminiam czy uda mi się z Wami wybrać. Pomysł, formuła, trasa wygląda bardzo ciekawie, fajnie. W niedzielę rano muszę jednak być w domu ze względu na zaplanowane sprawy zawodowe więc musiałbym w sobotę spadać zarywjąc wieczorną integrację... Pytanie: Czy w czasie tego całodniowego spacerku ze świnkami są przewidziane jakieś posiadówki / piknikowanie na łące, czy raczej preferowana będzie cywilizacja, bary?
 6. Nie. Ale za to może Ci wlecieć mucha. To niby też białko ale często skażone.
 7. Jasne, jasne! Tylko taka uwaga z mojej strony, bo próbowałem wykorzystywać PMR do komunikacji w kolumnie... Dobrze by było, żeby jedna Świnia z przodu i jedna z tyłu miały jednak CB + PMR, bo jak się kolumna deko rozciągnie to się łączność zerwie i się kolumna pogubi. Będę kminił, może się podłączę do Was jeśli można.
 8. Hmmm... Przyglądam się i zastanawiam czy dałbym radę się podłączyć... BTW - mam PMRki, nie wiem czy testowaliście ale do komunikacji między samochodami słabo się nadają... Jakieś 300-500 metrów zasięgu maks. Najlepiej oczywiście spisuje się tu CB-Radio. Mam.
 9. Odkop roku będzie! Ja to dużo rzeczy na odwrót robię - jak większość wyjmuje CB z samochodów to ja sobie właśnie zamontowałem! Po 25 bodajże latach wróciłem do użytkowania CB Radio. Szok i niedowierzanie! Cisza w eterze! Aktywny i używany - i to też sporadycznie - tylko kanał 19! O wywoławczym 28, o dziewiątce, dwójce chyba już nikt nie pamięta! No ale kilka razy ostatnio radyjko fajnie się spisało, przydało się! Czy ktokolwiek z Was kula jeszcze z radyjkiem?? 73 od 161LO044!!
 10. Pomóżcie, kumpel w potrzebie, gdzie kupić???? Potrzebny komplet tłoków do Forestera II z 2007 silnik 2.0, 158KM. Tłoki do silnika po pierwszym szlifie!
 11. O fok!! Ja to zawsze wiem kiedy na forum nie zajrzeć... Dziedzic! Coś mi nie dał znać!!!???
×
×
 • Create New...