Jump to content

iktorn

Użytkownik
 • Posts

  102
 • Joined

 • Last visited

About iktorn

 • Birthday 10/08/1988

Profile Information

 • Gender
  mężczyzna
 • Skąd
  Śląsk
 • Auto
  BMW 320d GT 190KM 2017
  Renault Scenic 1.9 120KM 2005
  Subaru Impreza STI 2003

Recent Profile Visitors

740 profile views

iktorn's Achievements

..:: Bywalec :..

..:: Bywalec :.. (3/13)

203

Reputation

 1. Właśnie o Rymar słyszałem dobre opinie i chyba w przyszłym tygodniu tam zawitam
 2. Hej mam pytanie gdzie na Śląsku ładnie malują felgi proszkowo? Chodzi mi o złoty kolor z sti
 3. Witam. Czy ma ktoś może pożyczyć na tydzień komplet kół do sti 2003 r. Pytanie jest dziwne wiem, ale po prostu chce oddać felgi do malowania a nie chce samochodu zostawiać na klockach. Nie będą jeżdżone tylko chce postawić pod domem.
 4. Pytanko kto pod budrykiem stoi niebieskim hawkiem na rejestracji szo....? Widzę u nas w pracy już 3 imprezy
 5. Cóż faktycznie dobrze się stało, że samochod wylądował na serwisie. Niestety wyszło kilka niedomagań samochodu. Ale podobno nic rażącego oprócz tej nieszczęsnej kuny i przewodu... Tak to czasem jest ze samochód jest regularnie i sumiennie serwisowany w ASO a na przeglądzie wyniknie parę spraw. Cóż mam nadzieję że wszystkie te usterki uda się szybko usunąć i chce zapewnić, że usterki nie były w żaden sposób zatajane lub ukrywane, ale też muszę przeprosic za niepotrzebny stres. Cieszę się że samochod poszedł w bardzo dobre ręce. Żałuję że nie udało mi się dzisiaj wygospodarowac więcej czasu między jazda z pracy i do pracy. Ale cieszę się że mogłem poznać
 6. Cześć. Mój ojciec zastanawia się nad zmianą forka xt z 20 15 r na audi. Ma przejechane około 95000km pełen serwis aso, be wypadek itd... Może wezmę go dla siebie. Ale mniejsza z tym zmierzam do meritum. Co można zrobić i jakie są dostępne mody by zwiększyć moc i go obniżyć. Ile wytrzyma skrzynia. Jakie można wsadzić fotele zamiast tych krzeseł co w nim siedzą. Jakie felgi polecacie do tego modelu.
 7. Forum będzie w użyciu przez żonę niestety... Jedynie zostaje rs...
×
×
 • Create New...