Skocz do zawartości

Subaru Outback [BS] (MY15=>MY20)


atom75

Rekomendowane odpowiedzi

Kwestia rozmiarów auta jest bardzo subiektywna. Z tym nie ma co dyskutować. Dla jednego Q5 będzie duży, a dla drugiego powiedzmy Skoda Superb kombi za ciasna. Wszystko zależy od punktu widzenia do czego auto ma służyć i ile ma do wydania. Czy będzie jeździć sam, czy też z kompletem pasażerów. ...

Edytowane przez luki266
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Q5 też bym nie kupił.Stare już,małe ,ciasne

 

Ciasne? Proszę nie rób sobie jaj.

Ja przy 160km/h na autobahnie będe się relaksował dobrą muzą, dla której nie musiałem kupować topowej wersji z szyberdachem, siedząc w sportowych siedzeniach z regulowanym podparciem pod udami.

A w OBK będziecie rozkoszować się hałasem silnika pracującym na 85% swojego zakresu.

 

Oczywiście mogłem wziąć wersję 150KM i mieć 25k w kieszeni i to samo wycie na autobahnie co w OBK.

 

 

to jeszcze będziesz musiał zjechać na prawy, jak cię będę wyprzedzał moim badziej pojemnym superbem combi, gdzie przy 180 km/hdalej silnik cicho mruczy, skórzane fotele również  mają świetne  podprcie a system audio canton gra nie gorzej niż w audi. Za to niższe nadwozie generuje mniejsze i opory i szum powietrza.

Po prostu są auta i auta, każde ma jakieś swoje zalety. Choć dla mnie audi ma tą główną zaletę, że mona je dobrze wyposażyć, i tą wadę że producent przy okazji obdziera cię ze skóry.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

jak cię będę wyprzedzał moim badziej pojemnym superbem combi, gdzie przy 180 km/hdalej silnik cicho mruczy,

 

 

Z ta ciszą i mruczeniem to trochę Cię poniosło. :)

Wykończenie SuperB ( jeździłem kilka razy na prawym najwyższych wersji dostępnych na Rosję ) jest wzorcowe ( jak to klasę auta ). Skórzana tapicerka i wyprofilowanie foteli z najwyższej półki. Niestety układ jezdny odstaje wykończeniu i silnikowi ( miałem okazję jechać 3.6 N/A).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja Was wszystkich pogodzę ,przemykając koło Was nowym Superbem 2.0tfsi 280 km dsg 4x4 (silnik z golfa R ,więc na 360 robi go byle prosty Jasio Tuner) wtedy jakieś 5 do paki (oryginał 5.8) i 250km/h(elektronicznie ograniczone,ale to też się zdejmie)

Więc nawet nie zobaczycie co to jechało.A uwzględniając rabat ,za wersję najwyższą (nad nią będzie tylko  L&K) wydam jakieś 140tysi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 (silnik z golfa R ,więc na 360 robi go byle prosty Jasio Tuner)

Rozumiem, że na tyle określasz przewidywany przebieg silnika przed wybuchem po takim zabiegu u Jaśka Tunera? :)

No, ale to już można z Warszawy do Krakowa dojechać ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Taaa... 140 tyś. Ciekawe, jak to możliwe, skoro dobrze ale nie maksymalnie wyposażona O III Scout kosztuje prawie tyle samo.

 

Octavia Scout wcale nie jest tanim autem ;)

 

gdyby silnik 2.0 TSI 280 KM + napęd na 4 + DSG był dostępny w Octavii Scout już bym to auto zamawiał

 

co do Superba

 

Madox może mieć racje bo opublikowany cennik nowej Skody Superb daje takie nadzieje, może 140 k pln to trochę zbytni optymizm,

jednakże obecnie najdroższa wersja w cenniku to

2.0 TDI CR DPF/140 kW (190 KM) Start-Stop DSG 4x4 SCR

- w pełni wyposażona L&K - 155 600 zł

- wersja podstawowa 120 500 zł

 

155 600 zł -10% rabat = 140 040 zł

 

http://www.skoda-auto.pl/Documents/models/nowy_superb/2015-04-09-nowy-superb-informacja-cenowa.pdf

Edytowane przez ketivv
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A któryś z Was już skorzystał z tego: http://outback2015.pl/?gclid=CNTo6a6g68QCFRMatAodaSsA4w#page-specification

Madox, to jest bezpłatne. Zapisz się, zapoznaj, zrób fotki, że byłeś - dopóki nie zobaczę to nie uwierzę - i wtedy pogadamy.

Wpadnij też na Plejady - taki zlot Subaru - do Arłamowa. Może w końcu wtedy poczujesz i poznasz co to prawdziwa motoryzacja.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Taaa... 140 tyś. Ciekawe, jak to możliwe, skoro dobrze ale nie maksymalnie wyposażona O III Scout kosztuje prawie tyle samo.

 

Octavia Scout wcale nie jest tanim autem ;)

 

gdyby silnik 2.0 TSI 280 KM + napęd na 4 + DSG był dostępny w Octavii Scout już bym to auto zamawiał

 

co do Superba

 

Madox może mieć racje bo opublikowany cennik nowej Skody Superb daje takie nadzieje, może 140 k pln to trochę zbytni optymizm,

jednakże obecnie najdroższa wersja w cenniku to

2.0 TDI CR DPF/140 kW (190 KM) Start-Stop DSG 4x4 SCR

- w pełni wyposażona L&K - 155 600 zł

- wersja podstawowa 120 500 zł

 

155 600 zł -10% rabat = 140 040 zł

 

http://www.skoda-auto.pl/Documents/models/nowy_superb/2015-04-09-nowy-superb-informacja-cenowa.pdf

 

Madox zawsze ma rację :superhero: A cenniczek widział.I wcale nie mus być L&K .Jedna niżej ,czyli de facto najbogatsza ,bo L&K to takie troche limitowane coś,z pakietem Fersch (nagłośnienie i navi)kosztuje teraz 141 (mówimy o Tdi 190KM z dsg i 4x4).Minus rabacik i jest w miarę.A ma już elektryczne fotele,grzane kanapy z tyłu i przodu ,parasole i inne wypasy :faja:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie sobie wyobraziłem moje spotkanie ze znajomym. Od słowa do słowa doszliśmy to aut, bo kumpel wie czym jeżdżę:

- Dalej Subaru?

- Nie, Skoda.

- Skoda?!

- Ale wiesz, ma 190 KM, lepszy start do setki, 4x4, ...

- No tak, ale Subaru to Subaru. Skodę ma mój ojciec i teść.

 

;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

 

Może można kupić samą nową budę, zrobić przeszczep 3,6 z obecnego auta i.... będzie ideał :D

 

A jakby tak jeszcze wrzucić fotele ze Skody Madoxa, to byłoby praktycznie PREMIUM :)

No fani montują ledy do Forestera,bo Subaru nie daje ,prują nowe skóry i poprawiają fotele ,bo nie da się siedzieć,więc i silnik można przeszczepić.Pytanie tylko ,czy to już nie miłość irracjonalna :biglol:

By the way - konfigurowałem x3 z ciekawości ,dość taka w miarę wersja 2.0d 184km ,automat ,hi-fi,półskóry,bixenony,pdc i inne pierdoły (bez szklanego dachu) około 200tys.Wiadomo ,że w BMW da się załatwić rabat 15% ,to będzie ze 170tys.Paru pierdół braknie do Outbacka (np pełnej skóry ,może nawet nawigacji ,bo droga w BMW ,ale ,nie są to jakieś wielkie różnice)

 

2.0 d 184km w X3 bez navi w BMW Premium ???

to gdzie to premium ? :biglol: :biglol: :biglol:

 

Dasz 5 koła będzie i navi.Tylko dla mnie płacenie 5 koła za navi ,jak to samo każdy ma nawet w najpodlejszym ,najtańszym telefonie jest trochę bez sensu.

 

 

 

Nie wiem skąd ty te ceny bierzesz ale zwykła kosztuje 7... koła a Professional 11... koła  ;)

 

Professional działa rewelacyjnie... polecam  ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe ile jeszcze kłamstw musi być napisanych przez Madoxa - przypomnę to co pisał na temat Volvo XC60 - żeby w końcu poniósł jakieś konsekwencje.

Dzwoniłem do salonu Skody (po znajomości swego czasu mogłem użytkować przez miesiąc Superb): ceny z ofert są sztywne bo są już rabatowe - jak byk jest napisane małymi literkami u dołu oferty: promocja!. Można jakieś drobne uszczknąć albo dostać pierdułkę za pareset złotych np. dywaniki. Więc...

Edytowane przez Izotom
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oni zawsze tak mówią,że cena już tak dobra,że w niej już promocja haha .Standard.Ale fakt ,faktem,że żeby rabat był lepszy,trzeba ciut poczekać od premiery


I przepraszam ,jakie kłamstwa,volvo jak Wam wkleiłem kiedyś ,że za 174 było najbogatsze Summum w automacie ,to mnie dali bana

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Ciekawe ile jeszcze kłamstw musi być napisanych przez Madoxa - przypomnę to co pisał na temat Volvo XC60 - żeby w końcu poniósł jakieś konsekwencje.

 

myślę , że dużo.. :) ....ostatnio to jedynie p.  Hofman poniósł konsekwencje za publiczne kłamstwa ale tylko dlatego , że wybory maja być... :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panie Andrzeju, jakie poniósł konsekwencje ? Że go na chwilkę schowali w przedpokoju ? I tak po telewizjach lata i pierdoły opowiada ...

Kurczę, tak mi się teraz skojarzyło - zaraz chwila - wypisz wymaluj Madox.

Dostał bana na forum (jak sam twierdzi) a mimo to na nim jest i dalej pierdoły opowiada ... Jakieś alter ego ?

 

I odpowidajać na pytanie które ktoś wyżej zadał - co by było gdyby Madoxa nie było ?

odpowiadam - trzeba by zwrócić się do Dyrekcji żeby takiego Madoxa wymyśliła.

Bez niego nasze motoryzacyjne horyzonty byłyby zdecydowanie węższe - tylko to Subaru i Subaru. A tyle innych pięknych, doskonałych, oszczędnych i sprzedawanych za pół darmo aut stoi "za rogiem" ...

Edytowane przez MForbi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...