Skocz do zawartości

Subaru Outback [BS] (MY15=>MY20)


atom75

Rekomendowane odpowiedzi

W nowym Passacie Mirror Link działa doskonale ale tylko na postoju. W czasie jazdy działanie np nawigacji jest blokowane ...

 

A może dlatego że usiłuje uruchomić nawigację na nawigacji ?

 

W służbowym passacie 2014 mamy radio Composition Media z mirror-linkiem i nawigacja tomtom ze smartfona LG

działa bezproblemowo w czasie jazdy.

Do takich funkcji ten system został stworzony :biglol:

 

BTW w avensisach też są radia z mirror-linkiem i również bezproblemowo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

 

W nowym Passacie Mirror Link działa doskonale ale tylko na postoju. W czasie jazdy działanie np nawigacji jest blokowane ...

A może dlatego że usiłuje uruchomić nawigację na nawigacji ?

 

W służbowym passacie 2014 mamy radio Composition Media z mirror-linkiem i nawigacja tomtom ze smartfona LG

działa bezproblemowo w czasie jazdy.

Do takich funkcji ten system został stworzony :biglol:

 

BTW w avensisach też są radia z mirror-linkiem i również bezproblemowo.

A ja w OBK mirror link nie umiem uruchomić. Mam lg g2. W aucie ta funkcja nie jest podswietlona i nieważne czy telefon podłączony jest kablem czy przy Bluetooth.

Yanosika chętnie bym sobie wyswietlil...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja w OBK mirror link nie umiem uruchomić ...

 

Nie pomogę, mam OBK-a bez tej funkcji.

 

W passacie wystarczyło wejść w setup i aktywować funkcję, w toykach mirror-link był włączony.

Wiem, że koleś ściągał aktualizację apki do LG, ja mam Xperię Z i od razu wyświetlił się na ekranie.

Podłączamy zawsze przez kabel.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Starlinka można uruchomić tylko w OBK z nawigacją...taki oto wymaganie zapisane jest w aplikacji Subaru Starlink dostępnej na Appstorze. A poza tym tak jak pisałem wcześniej przez starlinka można zsynchronizować tylko funkcję telefonu, kontaktów Pandory i Aha radio. Podobno w przyszłym roku OBK ma zostać wzbogacony o Carplay.

 

 

Wysłane z mojego iPad przez Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Starlinka można uruchomić tylko w OBK z nawigacją...taki oto wymaganie zapisane jest w aplikacji Subaru Starlink dostępnej na Appstorze. A poza tym tak jak pisałem wcześniej przez starlinka można zsynchronizować tylko funkcję telefonu, kontaktów Pandory i Aha radio. Podobno w przyszłym roku OBK ma zostać wzbogacony o Carplay.

 

 

Wysłane z mojego iPad przez Tapatalk

 

Panowie handlowcy w salonie twierdzili, że parowali z Androidem i wyświetlali na ekranie auta nawigację gógle.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Panowie handlowcy w salonie twierdzili, że parowali z Androidem i wyświetlali na ekranie auta nawigację gógle.

 

To mieli szczescie uzyc Samsunga S3 i Androidem nie wyzszym niz 4.3 i aplikacja DriveLink :) 

 

http://www.subaruoutback.org/forums/138-gen-5-2015-present/175481-mirrorlink-works-fine-proof.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dwóch prowadzących - jeden w miarę neutralny, drugi zdecydowanie anty, bo coś słyszał i powiela urban legends.

W skrócie z negatywów:

 

- jeden z gorszych diesli

- palą się sprzęgła (którego nie ma)

- monstrualna masa

- ogromne zużycie paliwa w dieslu

- wykastrowany moment obrotowy przy niskich obrotach

 

Od 3 min: http://audycje.tokfm.pl/odcinek/25343

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe:

 

"po 80 000 km - silnik jest tak zaprojektowany - wywalają ci korby" (4:28)

 

No, gratuluję rzetelności dziennikarskiej i jak daleki jestem od pieniactwa, to w tym przypadku żądałbym sprostowania i przeprosin na antenie. 

Gdzieś jest granica pomiędzy krytyką a celowym wprowadzaniem słuchacza w błąd poprzez podawanie informacji nieprawdziwych. Dla mnie to stwierdzenie jest sugestią, że producent celowo zaprojektował silnik o żywotności 80 000 km

Edytowane przez sjak
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jet kolejny wyczyn Pana pseudo dziennikarza Balkana. W jednym ze swoich durnych testów OBK MY10 próbował kluczem wyłamać klapkę zakrywającą czytnik DVD od nawigacji.

To on swego czasu zebrał kilku rozżalonych właścicieli SBD, którzy spalili sprzęgła próbując min. wyciągnąć lawetę z łodzią z jeziora i zrobił "dramatyczny" reportaż jak to zostali oni skrzywdzeni przez SIP.

Poziom jakościowy tego programu jest żenująco niski.

Edytowane przez Adam12
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skąd tych "fachowców" wytrzasnęli ?  i pierdzielenie o spalaniu diesla w mieście. Jak ktoś kupuje diesla do miasta to niech nie myśli że będzie mu palić 4 litry :biglol: i te lizanie czterech liter VW B)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Mi w mieście nie przekracza 8 l/100
Dokładnie tak jest,nie odmawiając sobie przyjemności energicznej jazdy nie widziałem jeszcze więcej jak 8.5l/100 na wyświetlaczu.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też słuchałem. Gościu musi mieć jakieś traumatyczne przeżycia związane z Outbackiem. Spalanie jak koledzy piszą. Średnio 8-9l/100. Dane z 2700km. Sporo w tym było jazdy po autostradach i ekspresówkach (dość szybko).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

może ma n- ty  etap w VW, śmierdzi z daleka , jeśli VAG nie ma problemów z autami to uuu mało poinformowani .

W ostatnim czasie to jakaś reguła, również sprzedawcy  v.... nakręcają urban legends czego byłem świadkiem i w lekkim szoku nadal jestem...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

OTBCK SB CVT 13' trasa Poznań - Insruck i z powrotem czas jazdy 8 h w każdą stronę (jak nie było ograniczeń 170km/h wg wskazań licznika) średnia 8,5 l/100km.

Dla mnie oki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

OTBCK SB CVT 13' trasa Poznań - Insruck i z powrotem ...

 

Widzę nowy skrót OTBCK czyli Outbeczek :biglol:

 

Wczoraj: Wrocław - Chemnitz - Wrocław, 4 osoby, max 170 km/h, średnia prędkość 128 km/h, spalanie 7.4 wg komputera, 7.5 wg tankowania.

Dyszel rządzi :yahoo:

 

 

 

Wczoraj kumpela oglądała OBK-a. Miły sprzedawca zaoferował jazdę próbną, finalnie zdecydowała się na Comforta 2.5 CVT

(boi się dyszla tchórz jeden ;) ).

 

Przesłała mi specyfikację na maila i co my tam mamy:

  • Radio
  • Radio fabryczne
  • Radio z CD
  • Radioodtwarzacz CD

:biglol:

Edytowane przez XV CVT
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przesiadłem się z OBK SBD MY10 na Forka XT MY15. Jeżeli nowy OBK jeździ podobnie do Forka a z pewnością jest lepiej wykończony to Subaru zrobiło kolejny duży krok do przodu.

Szkoda tylko, że nie oferują jedynie słusznego silnika :(

 

Adam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...