Skocz do zawartości

Subaru Outback [BS] (MY15=>MY20)


atom75

Rekomendowane odpowiedzi

Hmm coś jeszcze powiem,jak już zaczeliście o Skodzie-ja to bym chciał tak-żeby było podniesione,żeby miało 4x4,żeby miało szybki automat,dach szklany i koniecznie otwierany,było szybkie i mało paliło ,miało dobre nagłośnienie,grzaną przednią szybę ,bo mnie wkurza jak zamarza,oraz szybę przednią anty-słoneczną (jakoś to się nazywa)bo wkurza mnie ,jak klima mi wali po łbie ,a przez przednią szybę pali słońce,grzane przednie i TYLNE fotele,bo nam zimno zanim nadmucha ciepłego powietrza,bixenon skrętny,navi,duży bagażnik i dużo miejsca z tyłu ORAZ kosztowało maks 125tys (bo nie lubię dużo wydawać na auta).Wiecie,że jedyne auto na świecie ,które spełnia te wszystkie kryteria to Octavia Scout 184KM DSG 4x4 (motor ten sam co w Golfie GTD) jeśli wytarguję 14%rabat ,co nie powinno być jakieś mega trudne

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

jeśli wytarguję 14%rabat ,co nie powinno być jakieś mega trudne
Czego z całego serca Tobie życzę! :yahoo:

 

P.S. 239 postów męczyłeś się żeby odnaleźć ideał. Gratuluję :thumbup:


 

 

Takie pytanie troche OT: nie ma mozliwosci na tym forum ignorowania okreslonych uzytkownikow?

 

Wchodzisz w  Moje ustawienia dalej Ustawienia ignorowania, wpisujesz nazwę użytkownika, zaznaczasz czego nie chcesz czytać, klikasz Zapisz zmiany i tyle.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Zamierzam wymianę auta w 2 połowie roku na CVT ale chyba pozostanę przy D

SBD z CVT to sympatyczne połączenie, jak za dieslami nie przepadam to taki duet byłbym skłonny przygarnąć (z braku DIT) ;)

 

 

 

Takie pytanie troche OT: nie ma mozliwosci na tym forum ignorowania okreslonych uzytkownikow?

Jest :) W prawym górnym rogu klikasz swojego nicka, wybierasz „Zarządzaj ignorowanymi” (albo klikasz w link: http://www.forum.subaru.pl/index.php?app=core&module=usercp&tab=core&area=ignoredusers )

Na dole wpisujesz nick „oblubieńca” i po prawej stronie zaznaczasz czego nie chcesz widzieć i jako tako powinno zadziałać ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@@madox,Chciałeś być fajny i przepłaciłeś za Subaru. Trzeba było zużywać ta energię na szukanie i pisanie po forach przed zakupem a nie po ...

Myślę ze Śkoda będzie OK i jeszcze pogonisz kilka foresterów XT .. :) na dodatek nakręcisz nią więcej bez awaryjnych kilometrów a i spalanie będzie na poziomie 6 litrów   :ok:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sluchajcie coby tak troche podsumowac te porownania, chyba wszyscy sie zgadzamy ze 2.5 czy 2.0D jest wystarczajace, ... i w sumie tyle, wystarczajace. Wiem bo w koncu sam mam taki silnik + automat.

 

Dla tych coby chcieli ciut wiecej faktycznie tego ciut w ofercie nie ma.

 

Z tym ze auto to chyba troche wiecej niz konie i przyspieszenia, a OBK jest zdecydowanie fajowym autem. Fajowosc mysle ze jest trudna do zdefiniowania i albo sie ja ma albo sie jej nie ma. Pozwolcie ze zademonstruje:

 

claudia_schiffer_05.jpg

Fajowosci brak

 

 

tumblr_lfwkrkXl8K1qghgk9o1_400.jpg

Fajowosc wystepuje

 

Nie marudzic, a madox z tymi brakujacymi 5KM ma zawsze inne alternatywy i juz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajowosc mysle ze jest trudna do zdefiniowania i albo sie ja ma albo sie jej nie ma. Pozwolcie ze zademonstruje:

 

 

 

tumblr_lfwkrkXl8K1qghgk9o1_400.jpg

Fajowosc wystepuje

 

 

 

 

Wiadomo że ma zdrowo "za uszami" ale i tak nie chcesz innej... innego samochodu  ;)

 

Nudno nie będzie  :rolleyes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no wlasnie :) pierwsza zrobila kariere jako znana modelka a druga ma fajne oczy oraz fajne tatoo (co ja deklasuje jako eventualna modelke) i tym mozemy podsumowac ten watek :biglol:

Edytowane przez haubi65
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Ojciec Założyciel
Widać że 126p dla Dyrekcji nie ma tajemnic 

Zgadza się - pracowałem wówczas w serwisie - tak więc moje spostrzeżenia wynikają z zapamiętanej praktyki.

A prywatnie jeździłem 126p bo ... na nic innego nie było mnie stać :)

Tym właśnie różnimy się od p.t. Madoxa - ja żartując opowiadam o faktach, on na serio o ( negatywnych dla na szej marki ) legendach. 

Nic więcej na ten temat w myśl cytowanej powyżej przez p.t. XV CVT zasady:

scaled.php?server=245&filename=trol.jpg&

Edytowane przez Dyrekcja
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Ło matko ;) faktycznie oszczędny ...

 

Żeby nie było że konfabuluję, poprosiłem teścia o słynny zeszycik w kratkę z tankowaniami i przebiegiem.

 

Cóż tam widzimy: przebieg 37400 km, paliwo 3915 litrów, średnia 10.47 l/100 km.

Volvo w dyszlu rulez :yahoo:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Ło matko ;) faktycznie oszczędny ...

 

Żeby nie było że konfabuluję, poprosiłem teścia o słynny zeszycik w kratkę z tankowaniami i przebiegiem.

 

Cóż tam widzimy: przebieg 37400 km, paliwo 3915 litrów, średnia 10.47 l/100 km.

Volvo w dyszlu rulez :yahoo:

 

 

Przekaż teściowi żeby zwalniał ręczny albo naprawił maszynę :biglol:

post-7533-0-66613600-1426771336_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Fajowosc mysle ze jest trudna do zdefiniowania i albo sie ja ma albo sie jej nie ma. Pozwolcie ze zademonstruje:

 

 

 

tumblr_lfwkrkXl8K1qghgk9o1_400.jpg

Fajowosc wystepuje

 

 

 

 

Wiadomo że ma zdrowo "za uszami" ale i tak nie chcesz innej... innego samochodu  ;)

 

Nudno nie będzie  :rolleyes:

 

Klaudia jest jak VV.

Ta fajowa jak Alfa (lub Ducati  ;) )

Do Subaru bardziej pasuje taka: większość nie wie o co kaman ale jest małe grono zwolenników.

post-18784-0-43117200-1426772386_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...