Skocz do zawartości

Subaru Levorg [VM] (MY14=>MY20)


FilipBB

Rekomendowane odpowiedzi

Dadzą dobry rabat i za 150k będziesz miał naprawdę dobrze wyposażona Skode z ilością miejsca z tyłu , która zawstydzi auta pokroju BMW serii7 czy Audi A8 ;)

 

Pewnie masz racje. Dołożyłem do najtańszej wersji to co uważam za konieczne zrobiło się prawie 170k pln minus rabat pewnie wyjdzie ok. 150k pln.

Wszystko jest kwestią kto co lubi a o gustach to się ciężko dyskutuje :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

I odczuwalnie mniejsze  :biglol:

Izotom, ceny "fajne", pytanie tylko wg jakiego kursu Euro je policzyłeś? ;)

 

Przeliczałem z jenów i pisałem, że to zabawa w zgadywanie albo Las Vegas B) . Ale skoro chcecie zrobić z tego kabaret to proszę bardzo :yahoo::clapping: Jeden pies :biglol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

chociaz w D i EU jazda w terenie jest zabroniona.

Czy mogę prosić o doprecyzowanie co jest dokładnie i przez kogo zabronione?

 

 

z tego co widze przy kazdym zjezdzie z szosy jest zakaz wjazdu pojazdow za wyjatkiem pojazdow  rolniczych do lasu rowniez. No chyba ze masz pozwolenie na pilowanie kupionego drzewa. Drog nieutwardzonych w ogole tu nie ma. Jedyny sens to Forester jako pojazd lesniczego ;) Co do innych krajow to kiedys mozna bylo w Alpach starymi drogami militarnymi jezdzic (jezdzilem kiedys enduro) ale tez je juz zamkneli. Pewnie za na jakims zadupiu to i nikogo to nie interesuje ale jak zandarmeria zlapie to jest to dosyc drogie. Jedyna alternatywa to MTB dlatego sie przerzucilem z enduro na MTB.

Edytowane przez haubi65
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pisze, ze ma byc najpierw w Japan potem Europe. Na ile jest to wiarygodne ? Bardzo bym sie cieszyl bo mialbym na co wymienic Legaca :)

 

http://www.torquenews.com/1084/2014-subaru-levorg-20-gt-s-sports-tourer-launches-early-japan

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"But the LEVORG sports tourer will only be launching in two global markets, first in Japan and later this year in Europe"

Chociaż ja słyszałem że Levorg w PL będzie w 2015 :)

Coś tam nawet słyszałem, że na początku... ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo mnie to cieszy do tego czasu dowiemy sie jak sie maja zawory w 2 DIT z bezposrednim wtryskiem i czy sie nie osadza nagar. W BRZ jest jeszcze dodatkowo wtrysk posredni co jest moim zdaniem lepszym rozwiazaniem. Cale szczescie w PL bardzo duzo jezdzi Forkow XT to w 2015-2016 pare powinno dobic do powyzej 100 tkm  i podzielic sie na Forum doswiadczeniami :)

Edytowane przez haubi65
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

first in Japan and later this year in Europe"

 

coś to nie gra. Jeżeli Levorg miałby być EU pod koniec tego roku miałby premierę w Genewie. Chyba, że nie zdążyli z przekładką :)  i pokażą go we Frankfurcie.

 

Łyżka dziegciu: 1.6DIT JDM 125kW. W EU pewnie będzie miał 140-150KM.

Edytowane przez Adam12
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czekam na pierwsze testy 1.6 Dit

 

PS.ciekawe co z podparciem?;-) jak ma zastąpić legacy kombi to musi być.Ciekawe jak w japońskiej spec.

 

A on nie będzie następcą Imprezy? Większy bo kombi, ale rozstaw osi nie będzie chyba taki jak w Legacy? Piszę "chyba", bo nie pamiętam.

Przecież ją już wywiało z cenników, o kombi nawet nie wspomnę, bo ich nie ma od dawna.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z reklam subaru wynika,że ma zastąpić,zapewne użytkowo, legacy kombi ,więc coś muszą przeszczepić.

W reklamie zapowiadajacej levorg występuje jako kontynuacja legacy k.

A może słowo "legacy" jest jako spadek a nie model?

Tak czy inaczej-w cennikach nie ma Imprezy i ciekawe czy i jak rozwiążą ten "problem".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Z reklam subaru wynika,że ma zastąpić,zapewne użytkowo, legacy kombi ,więc coś muszą przeszczepić.

W reklamie zapowiadajacej levorg występuje jako kontynuacja legacy k.

A może słowo "legacy" jest jako spadek a nie model?

Tak czy inaczej-w cennikach nie ma Imprezy i ciekawe czy i jak rozwiążą ten "problem".

 

 

 

płyta podłogowa ma prawie identyczne wymiary jak poprzednie Legacy więc to nie jest impreza w wersji kombi. 

 

w jakich cennikach ?

Edytowane przez Adam12
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

w jakich cennikach ?

Np na stronie importera: nie ma Imprezy, jest Obk, Forek, XV, Brz, Legacy, WRX, chyba że sięgniemy do "wcześniejszych modeli".

 

 

 

Będzie to legacy w cenie imprezy ;-)

Raczej obawiałbym się odwrotnego połączenia tych cech ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...