Skocz do zawartości

Jubileuszowy X Zlot Plejad Subaru 2013


guma

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 2,8 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Plejady, plejady i po plejadach

 

W końcu znalazłem trochę czasu by coś napisać. Chciałbym bardzo serdecznie podziękować Dyrekcji oraz pozostałym organizatorom za zlot, świetna impreza, niepowtarzalny klimat. Dziękuję Grzesiowi Magdziarzowi, za zorganizowanie EFRT, naklejki na samochód, koszulki. Jednym słowoem rewelacja. Impreza wyglądała jak prawdziwa rajdówka, jestem w niej od nowa zakochany :) Oczywiście kiwka dla wszystkich jadących w Emil Frey Rally Team!

 

Pozdrowienia dla Was wszystkich, dla tych co spotkałem, co rozmawiałem. W tym roku miałem kilka przygód niezwiązanych do końca z plejadami, więc nie mogłem zostać np na zakończenie ale mimo to było super. Pozdrawiam wszystkie załogi z konwoju krakowskiego.

 

Spejclane podziękowania należą się dla Krystyny i PRIMARA za pomoc i wsparcie. B) Kiwka również dla załóg Vergette i maciekSubru oraz resztę załóg z trasy turystycznej. Nie będę wszystkich po kolei wymieniał bo jeszcze kogoś pominę i będzie...

 

 

PS. Jak już się rozpisałem, to na koniec prośba. Przywróćcie na trasie tur-szos przynajmniej jedną próbę sportową własnym samochodem. Nawet niech będzie tylko na zaliczenie. Postawienie 5 pachołków na placu nie będzie dużym problemem, a większości załóg tego brakowało.... A kiedyś takie próby były, szkoda że z nich zrezygnowano :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wątek czytam cały, ale pisałem dawno. Naczytałem się wiele ciepłych słów pod moim kierunkiem. Dziękuję bardzo, ale to dzięki Wam to co robię jest możliwe. To nie do końca jest tak różowo jak piszecie, że gdzie wsiadam tam wynik - po prostu mam szczęście jeździć z genialnymi kierowcami. Tak jak powiedziałem ze sceny, to były moje 6 Plejady i trzecie na pudle, ale tak naprawdę to zasługa wszystkich tych dzięki którym możliwe było moje pilotowanie i nauka rok do roku. Dzięki chojny za starty - wszystkie od malucha po plejady :) dzięki intakwrx, za wiele lat startów w Poznaniu i na Plejadach, dzięki Maras za IX Plejady, za zaufanie i naukę pilotażu w extremalnych warunkach i w końcu dzięki Premo za to co było w tym roku, jazda z Tobą "Hołkiem" w barwach Stomilu... naprawdę czułem się jak Maciek Wisławski. To są wspomnienia na wiele wiele lat.

 

Myślę ,że wszyscy bawią się na Plejadach świetnie i w tym roku było to widać wyjątkowo :!: Obyśmy mogli się w tym gronie spotykać jak najdłużej ,a Dyrekcji nie brakło chęci na organizację Zlotu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale poza głownym nurtem było też kilka zobowiązań: Moje: Premo powiedział: Czy ja już wspominałem, że każdemu kto na mnie postawi, stawiam bronka? I oczywiście się nie migam, każdy kto na mnie stawiał, przy najbliższej okazji ma u mnie bronka, proszę tylko o przypomnienie

 

raczej nie odpuszczą aczkolwiek frajda z widoku ''Hołka'' jest już nagrodą B)

 

 

BartZ, o 09 maj 2013 - 19:44, powiedział: Jak wygra (co zresztą jest oczywiste) to oprócz kasy zrobisz (Carlos) pielgrzymkę do Zielonej G. na kolanach cybel, o 09 maj 2013 - 21:48, powiedział: Jeśli wygra,to odeskortuję Carlosa do Z.G na rowerze.Trójkołowym.

 

to kiedy ta pielgrzymka ? ;):D :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to kiedy ta pielgrzymka ?
Łódź-Zielona to trasą rowerową 320km czyli jakieś 16 godzin wg. google... no tego jeszcze na forum nie było. Może faktycznie by zrobić rajd rowerowy w weekend... 150km dziennie damy rade :) Bym nawet z tej okazji rower kupił ;)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To były moje pierwsze Plejady. Rzeczywistość przerosła moje wszelkie oczekiwania co do tego jak może wyglądać zlot samochodowy, jestem szoku.... Cudowna atmosfera, wspólne rozmowy na parkingu trasy terenowej, ludzie z wielką pasją, poczucie jedności i przynależności do jednej wspaniałej grupy, możliwość porozmawiania na spokojnie z moim idolem z lat gimnazjum i liceum - Adamem Małyszem, cudowne auto Hołka, wspomnienia z Rumuni które odżyły ze zdwojoną mocą po niesamowitym filmie chojnego i możliwość spotkania niemal całej cudownej ekipy z tamtej przygody... Super jedzonko ostatniego dnia i dyskoteka (nawet na parkiet się dałem zaciągnąć, a to mi się bardzo rzadko zdarza), przyjazna rywalizacja z zespołem 221 (pozdrawiam Subary! było super, za rok dam bardziej w palnik ;) ), wspólne dojazdówki z 226, super Trasa Terenowa którą dało się przejechać bez żadnych uszkodzeń przy odrobinie ostrożności (dzięki Grzegorz), piękne widoki, bomba!

 

Specjalne podziękowania dla (kolejność przypadkowa): Agi (za przekonanie mnie zę warto na Plejady jechać i za konwój z Gdańska), chojnego (za prze_zajebisty film z Rumunii - to jest najlepsza pamiątka tamtych chwil), Grzegorza Magdziarza za przygotowanie super trasy terenowej i przygarnięcie do EFRT, CAŁEJ EKIPIE z SUBARIADY za cudowne wieczory, załogę Subary za super miejscówkę noclegową i wieczorek zapoznawczy, Justynie za zdjęcie z idolem oraz Dyrekcji, bo gdyby nie on to nikt z nas nie miałby tak cudownych wspomnień ( i za przekonanie nas do podniesienia belki startowej przy 3 próbie podjazdu pod górkę).

 

 

 

Do zobaczenia za rok!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest akcja i jest reakcja :) pięknie, kocham to forum ;)

 

I tak ma być!

Hazardem się z natury brzydzę, dlatego nie uczestniczyłem w zakładach na zwycięzcę ale skoro w tę stronę poszliście to Premo, Bęben, Carlos, Alex i całe The Forum - jesteście wielcy i w tym, nawet nie to że warto ale trzeba uczestniczyć. Pozdrawiam Olę i jej mamę wspierając je przynajmniej w finansowy sposób.

Edytowane przez Michał R.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

X Zlot Plejad to już historia.....

 

Szkoda, że te 4 dni tak szybko minęły :cry: , jak zawsze było super, miło było spotkać "starych" znajomych i poznać "nowych". Gratulacje dla zwycięzców :clapping: , podziękowania dla Organizatorów za świetne przygotowanie całej imprezy (poza małym incydentem) :facepalm:

 

Szczególnie gratuluję mojemu mężowi Góral'owi i Dominikowi za zajęcie III miejsca na terenowej :yahoo: oraz dziewczynom Izie Deredas i Klaudii Żenickiej-Papaj (załoga 425) za zwycięstwo na trasie turystyczno-terenowej jako najlepsza "babska załoga", dziewczyny jesteście "the best" :puchar::thumbup::bowdown: .

Przykro mi :(, że z winy organizatorów nie mogłyście odebrać nagrody ze sceny :facepalm::angry::evil: :evil: .

 

Dziękuję wszystkim za oddanie głosu na moje zdjęcie w kategorii "LUDZIE".

 

Do zobaczenia za rok :D .

Edytowane przez MYSZA
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Natomiast załoga 122 otrzyma niejako honrowe statuetki "dla najszybszej " załogi w kategorii wolnossącej na trasie szosowej X Zlotu Plejad. ( nagród rzeczowych nie będzie - budżet już przekroczony ).

 

Podziekowania od zalogi 122, czuje sie doceniona za starania ;)

 

W efekcie zapis przy załodze 122, obejmujący oprócz dolicznia minuty do czasu przejazdu także zapis "słupek" zaowocował naliczeniem dodatkowej kary 5s

 

i to jest chyba jedna z tych niewielu sytuacji, kiedy nie poplaca byc dokladnym i rzetelnym bo sam sedziego poprosilem na mecie, zeby mi w karte wpisal ze to za potracenie slupka, a nie ze taki slaby czas wykrecilem :P

 

Zabawa i tak byla przednia, a czy to miejsce pierwsze czy drugie to przeciez ma znaczenie drugorzedne ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czy to miejsce pierwsze czy drugie to przeciez ma znaczenie drugorzedne ;)

I te podejście mie się podoba, gdyż sama w temacie drugorzędności wyników ...poszedłam na całość.

Edytowane przez Waldemar Biela
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i to jest chyba jedna z tych niewielu sytuacji, kiedy nie poplaca byc dokladnym i rzetelnym bo sam sedziego poprosilem na mecie, zeby mi w karte wpisal ze to za potracenie slupka, a nie ze taki slaby czas wykrecilem :P

 

 

No właśnie się wtedy zastanawialiśmy i mówiliśmy Ci po co Ci ten słupek koniecznie wpisany w Twojej karcie - to teraz masz ;)

 

to kiedy ta pielgrzymka ?
Łódź-Zielona to trasą rowerową 320km czyli jakieś 16 godzin wg. google... no tego jeszcze na forum nie było. Może faktycznie by zrobić rajd rowerowy w weekend... 150km dziennie damy rade :) Bym nawet z tej okazji rower kupił ;)

 

jest jedno małe ale - to ma być trojkołówka - a na tym ciężko zrobić 150 dziennie z Carlosem na pace

Edytowane przez siekla
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

parę słów od guns n'roses

 

było mega :) począwszy od imprezy wcześniaków z inscenizacją bitwy (a w zasadzie krajobrazu po bitwie :P ) pod grunwaldem, przez trening z małyszem (a ja tam nie dość że zawieziony to jeszcze zaopatrzony w piwo przez Górala z Łodzi za co mu serdecznie dziękuję B) )

znowu super towarzystwo rok po roku poszerzane, znowu kupa śmiechu (no i Śmiechu prawdziwy z którym znów udało się trochę pojamować :) ), znowu adrenalina na próbach i relaks jak już się okazało że czego jak czego ale wyniku to w tym roku nie będzie :P

chojny i zouie - nam również świetnie się z wami jeździło :) do zobaczenia za rok (wtedy wezmę numer za tobą to popatrzę jak się robi wynik na plejadach :) )

 

bardzo mocne dzięki i pozdrowienia dla Ł(K)RT miała być wojna i była ;):P - za rok ich wszystkich zmiażdżymy :P;) dzięki dla Alexa za wożenie naszej bandery :)iza z klaudią - super wynik, bartekfi - dzięki za walkę i punkty okupione awarią forka, Apacz jak zwykle słabo :OO:;) (nie no - gdyby nie ta meta na lotnisku B) ), damianbyczek - szacunek :bowdown: i nie ma opcji żebyś za rok nie jechał u nas B)

w ogóle teraz tak wymieniać to lipa bo bym musiał przynajmniej 50 osób opisać a i tak o wielu bym zapomniał :( przepraszam z góry niewymienionych - wiecie że jesteście zajebiści :superhero:

 

jeden moment słabszy to..

kurczę stałem i gadałem jakieś 40 minut z mistrzem świata, wicemistrzem olimpijskim, gigantem i bez dyskusji najbardziej utytułowanym polskim sportowcem - zero dystansu, zdjęcie z każdym bez problemu - na każdym uśmiech, nie wyszło? ok - zrobimy jeszcze raz - Adam Małysz rządzi :puchar: !!!

widziałem też jak jedna z pań chciała sobie zrobić z markiem sierockim.. ale odsunął ją jego ochroniarz :rolleyes::toobad: załamka :yellowcard:

 

 

 

dodatkowe serdeczne pozdrowienia dla forumowicza Sprytny Zbyś :biglol::P

Edytowane przez slesz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wreszcie się odkopałem z robotą i mam chwilę na refleksje po Plejadach...

 

W pierwszych słowach chciałbym ponownie podziękować Ojcu Dyrektorowi za upór i wytrwałość w organizacji Plejad.

Oby tak dalej!!! bo za chwilę już kolejne XI Plejady.

Wielkie brawa za tegoroczną organizację!!! Zwłaszcza trasy terenowej, którą jechaliśmy. Grzegorz SZACUN!!! Wszystko poszło jak "po maśle" bez przestojów, korków i zatwardzeń. Nie do końca byliśmy zachwyceni z posiłków ale TO WINA POGODY, bo jedliśmy w deszczu. Jedyną reklamację mogę złożyć na DESZCZ, bo to on pokrzyżował nam plany ale nie tylko nam chyba ;):P

W tym roku powróciły również próby parasportowe na terenową. Nie do końca jestem ich zwolennikiem ale rozumiem ich zamysł ... było zabawnie :twisted:

 

Teraz najtrudniejsza część moich wypocin ... pozdrowić wszystkich ... ale jak??? Będzie ciężko ...

Dziękuję mojemu pilotowi, że nie urwał panikrączki, zwłaszcza wtedy jak pędząca na nas choinka rozbiła lusterko :twisted: na drugiej próbie drugiego dnia :twisted: i za dwa ciężkie dni walki.

Podziękowania dla żony i córki, które spokojnie znosiły dewastacje ich Forka. MYSZA już niedługo będziesz znowu woziła Hanię do przedszkola :P;)

Podziękowania dla ekipy z KFIT-u!!! Panowie i Panie JESTEŚMY DEBEŚCIAKI a jazda z wami to zaszczyt :D;)

Serdecznie pozdrawiam pozostałą ekipę z Łodzi. Ł(K)RT to mocny team ... ale za słaby na KFIT. Musicie się zacząć przyzwyczajać :twisted: :twisted: :twisted: . Gratulacje dla Izy i Klaudi z 425 za wynik na tur-terze, wiedziałem od początku, że jesteście najlepszymi babami na tej trasie. Szkoda, że w wyniku pomyłki nie mogłyście być na scenie razem z nami ALE NIE MARTWCIE SIĘ - MY WIEMY. Ukłony dla pozostałych wymiataczy z Łodzi Apacz i Sebakian było bardzo blisko SZACUN, Damian miało być na luzie :P SZACUN. Ekipie z Łodzi dziękujemy za kolejny rekord "powrotu do domu" :twisted: :twisted: :twisted: Jak tak dalej pójdzie to będziemy wracać tydzień :twisted:

 

Podziękowania dla rywalizujących z nami załogami z terenowej. Jak zwykle było grubo!!! CARFIT SZACUN. Edwin nie możesz jednak spać spokojnie, będziemy ci deptać po piętach ;):P . Gratulacje również dla załogi 226, ładny powrót na pudło. Serdeczne uściski i podziękowania za rywalizację dla Kosmita z 217 (nakaraiby.pl lub SPRYTNY ZBYŚ :biglol: ) i dla Adama i Beaty z 213. Chłopaki z 204 było blisko ... ale jeszcze nie tym razem, próbujcie za rok ;) .

 

Serdeczne pozdrowienia dla pozostałych uczestników, których nie wymieniłem i DO ZOBACZENIA J U Ż ZA ROK :yahoo:

Edytowane przez GÓRAL z Łodzi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

widziałem też jak jedna z pań chciała sobie zrobić z markiem sierockim.. ale odsunął ją jego ochroniarz :rolleyes::toobad: załamka :yellowcard:

 

Fakt - Marek Sierocki zachowywał się jak ostatni dupek i to przez duże D.

Byłem świadkiem kilku żenujących sytuacji i wg. mnie nie ma mniejsca dla tego Pana na kolejnych imprezach. Burak który był tam totalnie z przymusu.

 

Adam M. to jest gość - przewyższa Sierockiego o lata świetlne w "celebryctwie" - a jednak potrafi uszczęśliwić ludzi swoją obecnością.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja o tym że gra Sierocki dowiedziałem się tak ok 1-1.30 :biglol: , po prostu nie miałem okularów (dla bezpieczeństwa), a bez nich jestem ślepy jak kret z wadą wzroku :biglol: . Jesli było jak piszecie to ciutkę słabo. O Adama byłem spokojny, to jest normalny facet, który przy okazji jest mistrzem świata i medalistą olimpijskim, ale jak widać na codzień normalny gość. Brawo !!!

 

numery zdjąłem ale nicki jeszcze powiszą :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Adam jak zawsze urzekał skromnością B)

 

ja swoje zdejmuję jutro, ale powiem, że jeżdżąc po Zielonej, w której nota bene oczekuję pielgrzymów :P , wykręcam wszystkim głowy, numery startowe plus ryk wydechu, robią robotę do kwadratu :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...