Skocz do zawartości

Jubileuszowy X Zlot Plejad Subaru 2013


guma

Rekomendowane odpowiedzi

Teraz moja kolej na podziękowania dla Dyrekcji.

Kolejne Plejady za nami i muszę przyznać, że były to chyba najlepiej zorganizowane Plejady na jakich byłem. Przede wszystkim świetna trasa terenowa!! Kompaktowa, dużo ciekawych prób, świetne dojazdówki, próba gdzie można było się zakopać rozgrywana jako ostania. Naprawdę szacunek za przygotowanie terenowej! Dodatkowo sędziowie na PKC’ach też stanęli na wysokości zadania, szybko, sprawnie i żadnych problemów co, gdzie wpisać, z czym bywało różnie w poprzednich latach ;)

 

Jeśli chodzi o uwagi, to już tu wspomniano o średnim cateringu ;) pierwszego dnia na terenowej. Dorzuciłbym jeszcze brak PKC’ów właśnie przy przerwie na obiad, co spowodowało szczególnie pierwszego dnia niemałe zamieszanie na parkingu pod zamkiem.

 

Gratuluję oczywiście wszystkim na pudłach. Walka z roku na rok jest coraz bardziej zacięta i to na każdej trasie. Dlatego, wyniki robią się coraz ważniejsze, więc powinno być tam jak najmniej niejasności i błędów. Może dobrym pomysłem byłoby ogłaszanie razem z wynikami prawidłowych odpowiedzi na pytania na trasie?

A propos pytań; co się stało z wielką bazą zwrotek plejadowych?? B)

 

Jeszcze jedno odnośnie wyników. Na trasie terenowej była jedna próba na „dokładność”, znaczy trzeba było przyjechać jak najbliżej czasu 1:50s. Wydaje mi się jednak, że w wynikach OS ten został policzony normalnie, tzn. czas próby został dodany razem ze wszystkim czasami, czyli „zarobili” Ci którzy pojechali szybciej, a to nie o to chyba chodziło. Oczywiście różnice nie są duże i nie sądzę, żeby ten błąd spowodował jakieś znaczące zmiany w wynikach, ale jeśli komuś się nudzi to może to sprawdzić.

 

 

No dobra. Koniec narzekania. Pozdrawiam wszystkich spotkanych i poznanych, jeszcze raz dziękuję za kolejny niezapomniany plejadowy weekend!

 

 

Oooo szczerze to nawet nie patrzyłem na ta próbę , mieliśmy zrobic wzorowy czas 1.50.00 , zrobiliśmy 1.51.00 czyli jakby 1sek. W plecy , ale widziałem czasy na kartce sędziów czasy typu 1,25 , no nic ..... Tableta Sony i tak nie oddam ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 2,8 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Przede wszystkim świetna trasa terenowa!! Kompaktowa, dużo ciekawych prób, świetne dojazdówki, próba gdzie można było się zakopać rozgrywana jako ostania. Naprawdę szacunek za przygotowanie terenowej!
W imieniu zespołu odpowiedzialnego za przygotowanie tejże trasy, jak i własnym - serdecznie dziękuję! Wasze zadowolenie to dla nas największa satysfakcja ;)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przede wszystkim świetna trasa terenowa!! Kompaktowa, dużo ciekawych prób, świetne dojazdówki, próba gdzie można było się zakopać rozgrywana jako ostania. Naprawdę szacunek za przygotowanie terenowej!
W imieniu zespołu odpowiedzialnego za przygotowanie tejże trasy, jak i własnym - serdecznie dziękuję! Wasze zadowolenie to dla nas największa satysfakcja ;)

 

Jak to mawiają "sukces ma wielu ojców....." :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trzeba jednak oddać , szczerze hołd , dla tych którzy robili trasę terenowa i wyniki , naprawde pierwszy raz , uklony !!!!!! było mega , punktualnie , pkc zgodne , wyniki ( moje ;) ok ) , chyba bo szczerze nie zaglebialem sie w szczegóły , trasy bardzo ok , od bardzo łatwych , po trudne , i bardzo trudne , i tak coś czuje po kościach ;) zrobione aby opony strikte terenowe ( jakie ja miałem co roku ) nie dawały mi specjalnego ułatwienia ( piasek ) . Naprawde było super !!!!!!!!

 

Choć oczywiscie , żeby było jasne zawsze przygotuje sobie auto , strikte po to aby walczyć. , czy to będzie terenowa , czy szosowa , czy kiedyś turystyczna , mam zawsze we krwi , walkę :) i tego sie będę trzymał :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to teraz ja, Chciałem wszystkim podziękować za jakże piękny weekend. W gronie przyjaciół, pasjonatów i znajomych zawsze czas szybko leci (a szkoda). Jak dla mnie plejady to głównie spotkanie ze znajomymi i dobra zabawa choć i rywalizacja też ma tutaj znaczenie. Ja od siebie mogę powiedzieć, że próby były bardzo teges. Super zabawa i przede wszystkim nauka. Dla mnie głównie nauka bo jechałem po części zupełnie innym autem, także zabawa ustawieniami trwała co próbę. Pogoda również nie ułatwiała mi zadania ;)

Za rok obiecuję się poprawić i włączyć w walkę bo w tym roku to byłem tylko tłem.

Po przemowie Prema, zrodził mi się w głowie pomysł - Carfit chyba mnie zabije ale co tam ;-)

Cieszę się, że mogłem znów uczestniczyć w Plejadach. Dlatego w tym miejscu chciałbym podziękować wszystkim organizatorom, a przede wszystkim Panu W. Rogalskiemu za pomysł, który zrodził się 10 lat temu oraz siłę do organizowania Plejad przez 9 kolejnych lat.

Prosimy jeszcze :), a co do pomysłu zimowego plejadowania to jestem za.

 

Na koniec Gratuluję wszystkim uczestnikom, zwycięzcom i przegranym bo liczy się wspólna zabawa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziwnie się na mnie przed chwilą popatrzyli w domu, bo zacząłem śmiać się na głos do tableta :) Naprawę było fajnie przez te kilka dni !

 

Ja mam to samo , żona mi mówi czy ja już dokumentnie zwariowalem , ze się ciesze jak murzyn bateryjka , gapiac się w telefon :) . Dawno się tak nie usmialem jak na Plejadach :)

 

Choć i tak hitem Plejad , jest blutów ;) Made in Alex :)

 

ledwo co trzymałem kamerę jak nagrywałem scenki na parkingu z Alexem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jejku jak cudownie czyta się teraz wątek hazardowy od samego początku.... :)

 

Ale poza głownym nurtem było też kilka zobowiązań:

 

Moje:

Czy ja już wspominałem, że każdemu kto na mnie postawi, stawiam bronka?

 

I oczywiście się nie migam, każdy kto na mnie stawiał, przy najbliższej okazji ma u mnie bronka, proszę tylko o przypomnienie ;)

 

Ale te dwa będą warte uwiecznienia :

 

Jak wygra (co zresztą jest oczywiste) to oprócz kasy zrobisz (Carlos) pielgrzymkę do Zielonej G. na kolanach

 

Jeśli wygra,to odeskortuję Carlosa do Z.G na rowerze.Trójkołowym.

 

:biglol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jejku jak cudownie czyta się teraz wątek hazardowy od samego początku.... :)

 

Ale poza głownym nurtem było też kilka zobowiązań:

 

Moje:

Czy ja już wspominałem, że każdemu kto na mnie postawi, stawiam bronka?

 

I oczywiście się nie migam, każdy kto na mnie stawiał, przy najbliższej okazji ma u mnie bronka, proszę tylko o przypomnienie ;)

 

Ale te dwa będą warte uwiecznienia :

 

Jak wygra (co zresztą jest oczywiste) to oprócz kasy zrobisz (Carlos) pielgrzymkę do Zielonej G. na kolanach

 

Jeśli wygra,to odeskortuję Carlosa do Z.G na rowerze.Trójkołowym.

 

:biglol:

Już szykuję kompresy na tyłek i kolana :biglol:

 

Panowie, kiedy i o której się was spodziewać? B)

 

Premo, chyba możemy się ugiąć troszeczkę i odbiorę ich na rogatkach? :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W imieniu zespołu odpowiedzialnego za przygotowanie tejże trasy, jak i własnym - serdecznie dziękuję! Wasze zadowolenie to dla nas największa satysfakcja

 

 

tak jak napisałem trasy były mega i tym samym wnoszę, abyś Ty i Twój zespół został etatowym przygotowaczem terenówki B)

I jak mogę małą uwagę na przyszłość, to pewnym urokiem na terenowej były próby ze smaczkami typu "choinki" (startujący w Cedzynie więdzą o czym mówię B) ). Chodzi mi o to, że w tym roku wszystkie próby były "po taśmach" i pilot niewiele miał do roboty poza trzymaniem panikrączki :D.

 

 

Oooo szczerze to nawet nie patrzyłem na ta próbę , mieliśmy zrobic wzorowy czas 1.50.00 , zrobiliśmy 1.51.00 czyli jakby 1sek. W plecy , ale widziałem czasy na kartce sędziów czasy typu 1,25 , no nic ..... Tableta Sony i tak nie oddam

 

Ja spojrzałem specjalnie dlatego, że mnie ciekawiło jak ta próba została policzona. Sędziowie na OS'ie informowali, że czasy będą liczone tak, że gorzej będzie przyjechać np. z czasem 1:49, niż z 1:51. Zakładałem, że chodzi o to, żeby się nie spieszyć nowiutkimi Outbackami ;) . Carfit, nie masz się co bać o oddanie tableta, bo jak już coś to korekta powinna być na Twoją korzyść B)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tableta Sony i tak nie oddam ;)

 

 

 

 

 

Ja się cieszę, że Carfit wygrał tego tableta, bo w końcu rzuci o ścianę tym ojPadem i zacznie korzystać z porządnego sprzętu :P

 

 

 

 

 

Alex, nie pamiętasz, ze w autobusie powrotnym o 2:30 prawie kupiłeś go za 200PLN??

Edytowane przez guma
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie

 

Nie wiem czy wszyscy czytają nasz wątek hazardowy, ale już nie chodzi o głupi zakład dwóch idiotów, których się lubi lub nie. Postanowiliśmy pomóc małej Oli i było by zajebciscie gdyby w duchu plejadowego święta zebrać jakąś dobrą sumkę. Zbierzmy się, 50-100 zł to nie majątek.

 

Wczoraj napisała do nas mama Oli :

 

Witam serdecznie wszystkich na Forum którzy zechcili zorganizować akcję dla mojej córki ,Aleksandry Kuc,ciężko chorej na nieuleczalną chorobę zespół leigha,Ola była zdrowa do trzecigo roku życia.Niestety,,,,,choroba zabrała jej wielę ,nie chdzi ,nie utrzymuję równowagi ,ma pogorszenie mowy ,epilepsje i niestety bardzo bolesnę dystonie -skurczę mimowolnę mięśni zwiozane obecnie ze zmianami pogody -deszcz wilgoć bardzo pogłębiają te dolegliwośi ale mimo wszystko jest bardzo śliczna i waleczna kiedy ją nic nie boli uwielbia żyć cieszymy się wszystkim i bardzo łatwo wywołać uśmiech na jej buzi.

Choroba do tej pory jest na całym świecię nieuleczalna jest bardz rzadka nazywana ultra rzadka degneracyjna ..........

Światełkiem jedynym obenie w naszej walce o życie jest lek z USA mogący spowolnić chorobę który jest w fazie eksperymentu do którego Ola wraz z 9 Włoskich dzieci została przyjęta w ostatnim momęcie bo można było do 11 roku życia a Ola obecnie ma 11:)

latamy teraz często na kontrolę do Rzymu i po lek ,któr Ola 3 razy dziennie przyjmuje.Z całego serca pragnę podziękować za Akcję na rzecz mojej ukochanej jedynej córeczki dla której jest sens się budzić i każdego dnia walczyć a wieczorami dziękować za każdy jej dzień.........

Wszystkim którzy tak wspaniale popali Akcję na rzecz Oli.Będąc od wielu lat już samotną matką z chorym dzieckiem.przekonuję się o życzliwości wielu ludzi.Z wdzięcznością i wyrazami szacunu dla Wszystkich Państwa

Jolola

 

Gdyby ktoś nie wiedział gdzie ma wysłać pomoc to podsyłam post Alexa

 

Witajcie.

 

Dziękuję serdecznie w imieniu swoim, a także małej Oli Kuc i Jej mamy za to, że zgodziliście przekazać zbierany fundusz na pomoc dla Niej i wesprzeć te Panie w walce z paskudną chorobą.

Szczególne podziękowania dla Premo, który według ustaleń "zakładu" miał prawo podjąć decyzję, w jaki sposób zebrane środki będą spożytkowane. Jeszcze raz - WIELKIE DZIĘKI

 

Więcej szczegółów znajdziecie http://www.gazetakrakowska.pl/artykul/572299,poruszajaca-historia-malej-oli,id,t.html

lub dla facebookowców https://www.facebook.com/pages/Aleksandra-Kuc-Zesp%C3%B3%C5%82-Leigha/229897910398296

Wiem, że zebrane pieniądze zostaną spożytkowane w godny sposób!!! Wstępnie poinformowałem mamę Oli o całej akcji Braci Forumowej i możecie mi uwierzyć - była ogromnie wzruszona.

 

Chciałbym poinformować, że podczas narad plejadowych ustaliliśmy, że pieniądze każdy wpłaci indywidualnie na moje konto, tj.

 

Paweł Plata

Wieliczka

72 1240 5080 1111 0000 5196 6634

z dopiskiem " "NICK" dla Oli"

 

do przyszłego piątku (7 czerwca) opublikuję listę otrzymanych wpłat wraz z kwotami.

 

W poniedziałek, tj. 10.06.2013 zamierzam środki przekazać Mamie Oli.

 

JESTEŚCIE WIELCY!!!

 

Dzięki wielkie ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...