Skocz do zawartości

Jubileuszowy X Zlot Plejad Subaru 2013


guma

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 2,8 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

No nic, mam pretekst żeby ją okleić karbonem :P

Wieśniak :mrgreen:

 

BTW

Użyłem dzisiaj na basenie naszej kamerki, oczywiście w obudowie ;) i powiem Wam, że filmiki wychodzą mega, a te podwodne to już w ogóle odjazd. Jak się zbiorę to wrzucę coś dla przykładu. Naprawdę fajna sprawa, oczywiście wszystko suchutkie ;)

Do estetów chyba wrzucisz :mrgreen:;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mieliśmy też dwie próby na "naszej" piaskowni
tak mi sie wydawalo ze cos znajpmego widzialem na jednym z filmikow. Nie jechaliście kopiacego podjazdu (wyciaganie geleda) ani obok, rynny w prawo (tam gdzie Asia zdjęła zderzak)

 

a z pustniam to faktycznie pokrecilo mi sie :blush:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

BartZ a masz zgrany ten kawałek dojazdówki?

Mam, ale to się tutaj nie nadaje... za dużo młodzieży :twisted:

Wrzucę na YT i zrobię priva, wtedy se zobaczysz :P

Aha, jeszcze wnętrza Hiltonika som :mrgreen:

 

No nic, mam pretekst żeby ją okleić karbonem :P

Wieśniak :mrgreen:

 

BTW

Użyłem dzisiaj na basenie naszej kamerki, oczywiście w obudowie ;) i powiem Wam, że filmiki wychodzą mega, a te podwodne to już w ogóle odjazd. Jak się zbiorę to wrzucę coś dla przykładu. Naprawdę fajna sprawa, oczywiście wszystko suchutkie ;)

Do estetów chyba wrzucisz :mrgreen:;)

O, wypraszam sobie... ZG ma całe 120 tysi luda B)

 

Momentami może i tak, a w innych to do Greenpeace :biglol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

BartZ, to jak to to przykleiłeś, albo jak miałeś pomalowaną maskę ;) Kleiłeś na suchy lakier?

 

A co do underwater action, to obraz nie jest trochę rozmyty, jak w gopro hero2 (taka sama, sferyczna obudowa soczewki)?

eMTi

Jak mój pilot napisał, wszystko było na mokro. Auto nigdy nie było malowane, ot, po prostu stało się ;)

 

Obraz jest przekozacki, ja byłem w szoku. Dźwięk coprawda praktycznie nie istnieje w tych sekwencjach podwodnych, ale obraz jest miód malina B)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i masz babo placek... :facepalm: Sparta mi zlazła z kawałkiem wierzchniej warstwy lakieru... ...

 

O, kurka, ja dopiero w tym tygodniu będę zdejmował naklejki :huh:

Nie straszcie... też jeszcze nie ściągałem... po Plejadach auto trafiło do garażu i nie ma kiedy się zająć rozklejaniem. :mellow:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i masz babo placek... :facepalm: Sparta mi zlazła z kawałkiem wierzchniej warstwy lakieru... ...

 

O, kurka, ja dopiero w tym tygodniu będę zdejmował naklejki :huh:

Nie straszcie... też jeszcze nie ściągałem... po Plejadach auto trafiło do garażu i nie ma kiedy się zająć rozklejaniem. :mellow:

Zostaw. W tym wieku auta to tylko je wzmocni :P;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja cały czas jeżdżę z numerami. Ludziom się fajnie głowy na ulicach obracają (zwykle na Forka tak nie reagują, tym bardziej bez turbo), chociaż nie wzbudzam już takiego zainteresowania jak przed myciem auta :biglol: Ludzie na CB mnie zaczepiali w drodze powrotnej z zapytaniem gdzie się tak dobrze można bawić ^_^

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak ściągałem po tygodniu to naklejki już mocno stwardniały od słońca. Zalecam jednak ich ściągnięcie tym co jeszcze nie ściągnęli bo mogą się straszenie napracować. Jak ktoś ma oryginalny lakier na aucie to nie powinien zejść.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

BTW

Użyłem dzisiaj na basenie naszej kamerki, oczywiście w obudowie i powiem Wam, że filmiki wychodzą mega, a te podwodne to już w ogóle odjazd. Jak się zbiorę to wrzucę coś dla przykładu. Naprawdę fajna sprawa, oczywiście wszystko suchutkie

Co do kamerki - jest do niej aktualizacja.

http://www.sony.pl/support/pl/product/HDR-AS15/downloads/FW_AS15_V200_WIN

Dodaj na przykład tryb kręcenia pod wodą i pozwala wyłączyć dźwięki klawiszy (dźwięk rozpoczęcia/zakończenia nagrywania zostaje). Myślę, że warto zaktualizować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jezdem letko do tyłu. Bitte bardzo, bo chciałbym cóś arbaitet przy filmikach. Kaine mogę znaleź program do obróbki. Bardzo sorry za mój niemiecki.

 

mamusia

Edytowane przez Waldemar Biela
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sparta mi zlazła z kawałkiem wierzchniej warstwy lakieru...

 

ja tak miałem 3 lata temu na drzwiach :angry: ( jeździłem z nimi ze dwa miesiące :D ) od tamtej pory przyklejam tylko po kilka cm na obwodzie naklejek a środek zostawiam z papierem, łatwiej schodzą i mniejsze prawdopodobieństwo uszkodzenia lakieru B)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

od tamtej pory przyklejam tylko po kilka cm na obwodzie naklejek a środek zostawiam z papierem, łatwiej schodzą i mniejsze prawdopodobieństwo uszkodzenia lakieru B)

W tym roku był chyba słaby klej, bo nasze w ten sposób przyklejone odleciały na dojazdówkach ... jedna tuż za startem :biglol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...