Skocz do zawartości

Jubileuszowy X Zlot Plejad Subaru 2013


guma

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 2,8 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Damian jeśli to nie błąd i zrobiliscie tam 52 to nie mam pytań !!! Musiales jechac prosto bez slalomu ;) ;) ;) Cieszę sie ze obronilismy drugie :), my mieliśmy 55 plus słupek trącony na cm. Ktoś mi na mecie z organizatorów mówił ze Bębenki zrobili 57 jadąc 3 razy, ale czy to prawda to nie wiem?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cóż chyba pora żebym i ja coś więcej napisał.

Od czego by zacząć...

Mieliśmy kupe nerwów z samochodem, z tym żeby wszystko zagrało i było na czas. Był nawet okres, że zwątpiłem i stwierdziłem że jadę forkiem terenową. Wtedy oczywiście Maras z chłopakami w MTS Subaru odwalili taką robotę, że to się w głowie nie mieści. Po nocach, piątek świątek i niedziela walczyli i zrobili cudeńko!!! Bardzo im jestem wdzięczny, ale również Grażynce za to, że nas nie pogoniła z tym samochodem :)

Dużo pomagał też Krzysiu Marshall z autoracing.pl, wiedzą, znajomościami i racjonalnym spojrzeniem na temat. Trochę nam wybił z głowy, ale i podpowiedział jak sobie nie robić problemów. To właśnie Krzysiu załatwił te cudowne Felgi takie same jak były w 555.

Komancz również stawiał na głowie pół Polski, żeby wszystko było jak trzeba. ;)

 

 

Co do samych plejad to wszystko mi się podobało, organizacja, trasy, obsługa... wszystko! Dyrekcja jest niesamowita, dziękuje za to, że mogłem brać udział w takim wydarzeniu. Na pogodę nawet nasza Dyrekcja nie ma wpływu, a szkoda ;)

 

Same plejady, ja wygrałem już w czwartek kiedy przyjechał mój samochód i był gotowy, kompletny, tak jak go sobie wymarzyłem. To był mój najszczęśliwszy dzień! Myślę, że kilku osobom zrobiliśmy przyjemność i możliwość powrotu do cudownych, rajdowych lat 90-tych...

 

Pilot: Jakub – Jumpman to po prostu wzór pilota! Pełny profesjonalizm, chłop siedział z kwitami na kolanach, jakieś nototki w trakcie, flamasterki, 3 długopisy, 2 telefony z odpalonymi rajdowymi aplikacjami i wiedział wszystko... Jaki czas, ile kilometrów, jaka pogoda, za ile minut zacznie padać, kurs dolara i co będzie na obiad... wszystko! Jechałem w takim komforcie, że mogłem myśleć tylko o przyjemnym pokonywaniu kilometrów. Dzięki Jakub, dobra robota.

 

Cel był ten sam od lat, pojechać szybciej niż Beben. Problem w tym, że auto nowe, nieznane, ja nie wjeżdzony... Pozostało nam tylko pojechać wolniej, ale bez błędów i liczyć na to, że konkurencja coś zmaści :) Udało się, pomimo tego, że chyba nie wygraliśmy ani jednej próby.

Miałem możliwość zobaczenia Arka tylko na jednej próbie, przed ostatniej i byłem pod ogromnym wrażeniem... Ja ją jechałem po suchym a zaraz po nas zaczął padać deszcz. Co chłop wyrabiał z tym autem, walczył niesamowicie i jak myślałem że już, już, już stoi bokiem... leciał dalej i wykręcił taki sam czas jak my :) Pięknie Beben nie moge się doczekać OBTsch ;)

 

Byłem pewien, że ktoś nas pogodzi, liczyłem na Apacza ale patrząc na czasy Damiana po I dniu to objeżdżał nas regularnie...

 

Impreza była cudowna, ze wzruszenia nie wiedziałem nawet co mam gadać, wyściskałem się chyba ze wszystkimi, wiele fajnych spotkań i do końca wszystkiego nie pamiętam … ;)

 

 

Dziękuje ekipie związanej z MTS, gratuluje Grażynce kolejnego podium i szykujemy się na przyszły rok... teraz tylko jezdzić i się uczyć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dojechałem z Plejad.... B)

 

Było grubo tego roku - dosłownie i w przenośni. Wielki szacunek dla organizatorów i całego zespołu sędziowskiego i ich pomocników oraz ludzi z GOPR-u. Przygotowaliście niesamowitą imprezę tak pod względem sportowym jak i rozrywkowym. Może mały minusik za Hiltonika (kto tam usiłował spać wie o co biega ;) )

 

Gratulacje dla wszystkich za walkę, gratki dla zwycięzców - Prema , carfita oraz triumfatorów pozostałych tras.

 

Ale tak naprawdę to zwycięzcą jest jak zwykle chojny :P. Jeździ chłopina xxx lat tym samym autem, raz na jakiś czas zmieni opony (bo z wielkopolski ^_^ ), deszczyk spadnie to trudno...i tak co roku w czubie. Do tego zawsze zadowolony i szczęśliwy. Wielki szacunek dla Ciebie. :puchar:

 

Jak zwykle i piszę to w imieniu swoim i kilkudziesięciu załóg, na wysokości zadania albo i wyżej stanął Maras :bowdown: ... ale chwalenie Ciebie Mareczku staje się powoli nudne :mrgreen:

 

Podziękowania dla mojego pilota Dominika za wsparcie i udowodnienie mi że są jeszcze inne nie znane mi wcześniej kierunki świata :facepalm:

 

Podziękowania również dla moich współlokatorów Bartza i saszyńskiego za atmosferę i za to, że w miarę dali się wyspać :krecka_dostal:

Gratuluję Grażynie i Violi już tradycyjnego zwycięstwa wśród załóg kobiecych i dziękuję im oraz Mamusi Forumowej wraz z Bogusią, Jackowi, Krzyśkowi oraz młodzieży dzierżoniowskiej za wspaniałą zabawę.

 

Dziękuję i pozdrawiam wszystkich dotąd przeze mnie nie pozdrowionych i do zobaczenia za rok.

Edytowane przez Michał R.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja byłem tylko jeden dzień w Kielcach

Fakt, "Hołek" latal 2 dni, więc mi się jakoś tak pomyliło... Co nie zmienia faktu, że minęło jak z bicza strzelił i co jeszcze bardziej zwiększa Twój wyczyn!

przegazówkę pod Bazą

akurat tuż przed odjazdem ostatniego autobusu... Salwa honorowa na zakończenie :yahoo:

gdzie pobładzilismy po drodze bylismy 10 min przed startem

z tym akurat sporo osób miało problem, nie do końca jasne było to oznaczenie świateł z lewoskrętem... :rolleyes: I akurat pechowo, że po pomyleniu i nawrotce wpakowywało się w taki korek...

 

do Bębna straciłem 0,2 sekundy w drugim dniu .... O pierwszym wolę zapomnieć.

hah, może Beben wolałby zapomnieć o drugim :biglol: A tak na serio, to za rok chyba zapowiada się impreza po hasłem "bij króla" :D;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A skoro o kamerkach-jak się nazywa jakiś darmowy program (o ile taki jest), którym można obrócić obraz, a jakby jeszcze pozwalał na wycięcie fragmentów to już byłoby super :)

 

Się pyta, się ma:

 

"Avidemux"

 

 

Dzięki :)

Zainstalowany, filmiki obrócone :)

Na ekranie lapka wygląda to tak, jakbym ledwo jechał, na większej przekątnej lepiej to wygląda ;)

Edytowane przez kecajek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A skoro o kamerkach-jak się nazywa jakiś darmowy program (o ile taki jest), którym można obrócić obraz, a jakby jeszcze pozwalał na wycięcie fragmentów to już byłoby super :)

 

Się pyta, się ma:

 

"Avidemux"

 

 

Dzięki :)

Zainstalowany, filmiki obrócone :)

Na ekranie lapka wygląda to tak, jakbym ledwo jechał, na większej przekątnej lepiej to wygląda ;)

 

Nie ma problemu :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dałem TJ-owi fory stopując Primi'ego, zeby jechał bezbłędnie poo....oooo.....wooooooo.....li

Eeee... no chyba tak powoli nie było ;)

 

Dzięki, począwszy od mojego driver'a- Primiego- mega szacun za wszystko!!!
Ja również Tobie dziękuję, team był zgrany, zabrakło trochę szczęścia, ale i tak było super, plan minimum wykonany :yahoo:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dotarliśmy do domu...

Dziękujemy Dyrekcji za kolejne (w moim przypadku piąte) Plejady. Niesamowite jest to, że na każdym Zlocie panuje niesamowita atmosfera i wszyscy cieszymy się na spotkanie ze sobą jak małe dzieci :)

Szkoda, że na trasie Tur - Ter zaplanowanych było tak mało prób czasowych (aż 3), Sleszu wybacz że dezerterowałem na Terenową już po godzinie, ale musiałem poczuć adrenalinę rywalizacji i trochę błota na twarzy :) Wyjątkowo podczas tych Plejad kamera nie wyląduje w serwisie, choć dziwię się że nie odmówiła posłuszeństwa podczas drugiego dnia na deszczu...

Gratulacje dla wszystkich zwycięzców!!! Do zobaczenia za rok! Może tym razem będą w końcu Bieszczady :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Premo -Jumpman ....jeszcze raz moje gratulacje !!! Zajefajna Fura i Mega ekipa ...to się dobraliście chłopaki Najważniejsze że Plejady Odbębnione z całym szacunkiem dla Bębna ...ktòrego uważam za najefektowniejszego kierowcę Plejad.... nie tylko tych Gratulacje dla DamianaByczka -super ogarniasz temacik miałem okazję popatrzeć na Twoją jazdę i czułem że będziesz wysoko !!! Pozdrowienia -dla zawsze Mocnej ekipy z Poznania z Chojnym na czele ,który jak widać nie tylko daje radę w G -teku ,ale we wszystkim w Co wsiądzie Pozdrawiam również całą rodzinkę MTS-u z roku na rok jest nas coraz więcej Grażka -Wiola Super !!!! znowu ....najszybsze Kobitki Plejad .....nieustępujące niejednemu Facetowi . Dzięki Marek za ogarnięcie Niebieskiej Maszyny ....bo pewnie bym teraz siedział w domu i się ślinił z rozpaczy . Adaś ADHD ...Tobie również dziękuję za 4 dni fajnej zabawy ....Adrenalinka musi być !!!!! Moje 5 Plejady jak zawsze inne jak zawsze Zajefajne !!!! Super organizacja i praca wykonana przez SJS ....MISTRZOWSKO !!! Najlepsze jest to że w Domu mam już 2 Statuetki ...ale nie moje tylko Żonki wniosek jest jeden trzeba się jeszcze duuuużo uczyć!!! by z Wami konkurować .Pozdrawiam jeszcze raz starych i nowych znajomych ! ✨

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To i ja się zbiorę do ogólnych podziękowań i refleksji :)

Podziękowania dla Dyrekcji za zaproszenie, oraz dla Organizatorów za naprawdę najbardziej dopracowane Plejady ze wszystkich. W całej X letniej historii chyba nie było tak dopieszczonych książek drogowych (naprawdę bezbłędne lub z jakimiś drobiazgami), świetnie dobrane trasy OS (przynajmniej Terenowa), dobrze dobrane czasy jak i trasy dojazdówek, brak korków. Jedyne do czego można się było przyczepić to jedzenie pierwszego dnia na zamku w Ogrodzieńcu (małe i jakościowo dyskusyjne), drugiego dnia w Olsztynie było jakościowo lepiej (co do ilości to na szczęście dostawaliśmy jeszcze prowiant na starcie), na imprezie wieczornej za to pełna rehabilitacja :)

Podziękowania specjalne dla Carfita i Carlosa za przygarnięcie pod skrzydła zwycięskiej załogi - pełne zaskoczenie, kto mógł przewidzieć, że tych dwóch niepozornych facetów w nierzucającym się w oczy aucie wskoczy na podium :yahoo::puchar::evil2:

:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

 

Oczywiście pozdrowienia dla wszystkich bratnich dusz spotkanych podczas tych kilku dni, wymieniać i pozdrawiać z osobna nie będę... bo bym musiał 30% uczestników tu wpisać :blink:

 

Do zobaczenia z niektórymi wkrótce, a niektórymi dopiero za rok :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajnie było znów spotkać się we wspólnym gronie Subaro-maniaków, i tu Wielkie Dzięki należą się organizatorom.

Jeżeli chodzi o przejazdy to z tych które widziałem to GoLobek z Adasiem ADHD ładne popisy na szosie dawali

kręcąc często bardzo fajne czasy, bez wtop które im się również przytrafiały w czołówce było by gęściej.

No i Jumpman chłopak ma chyba jakiś specjalny dar bo gdzie nie wsiądzie na prawy to wynik jest rewelacyjny.

Życzę Ci jeszcze statuetki z Plejad jako powożący no chyba, że uda się kiedyś bardziej profesjonalnie w rajdy pobawić.

A chojnemu to chyba trzeba będzie jakąś kotwicę dowiązać żeby go powstrzymać przed wdrapaniem się na pudło starym GTekiem

a tuż za nim pablonas, GC8 RULZ.

Premko Twój nie schodzący banan z nowo wybudowanego cacka ze stajni MTS udzielił się i mnie,

fajnie was było z Kuba oglądać choć liczę na dużo więcej jak już poznacie się lepiej z rajdówką.

 

Z prób to Wyrazów i Silesia 1, mi się podobały .

Silesia 2 to taka próba bez historii a te na lotnisku to słabo jeżeli chodzi o wykorzystanie możliwości jakie daje taki teren.

Łódki, pojazd 4x4, poldolot i karting to najfajniejsze przerywniki jakie dotychczas były na Plejadach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Ale tak naprawdę to zwycięzcą jest jak zwykle chojny .

 

Michał, wszyscy jesteśmy zwycięzcami. Pewnie, że wdrapać się na pudło przy takich driverach to nie lada gratka ale sam udział w zlocie daje tyle radości, że wspomniany dalej banan jest jakby naturalny ;)

 

Widziałeś jak się inni cieszyli? Jak tu się nie śmiać i nie cieszyć razem z nimi?

 

 

No i Jumpman chłopak ma chyba jakiś specjalny dar bo gdzie nie wsiądzie na prawy to wynik jest rewelacyjny.

 

 

Bo Jumpman to najlepszy z możliwych upgreadów na Plejady. Jadąc z Młodym skupiasz się tylko na prowadzeniu auta, jest dokładnie jak Premo napisał ;)

 

 

tuż za nim pablonas, GC8 RULZ.

 

Mając spore braki w mocy w porównaniu z czołówką nie pozostaje nam nic innego jak jechać kreską i nie robić błędów… a Pablonas ściemniał, Wiolka go piknie pilotuje :P

 

Polonezy to dobre auta są

 

Jestem w szoku, że to jeszcze jeździ i do tego pali laki ;)

 

Z 9 razy na tej próbie przebijałem biegi… zgodnie z zaleceniami naszego konsultanta z SJSu ;)

 

 

Pozdrawiam jeszcze raz starych i nowych znajomych

 

Pozdrów proszę bardzo serdecznie Wiole i podziękuj raz jeszcze, że nam dupsko w Wyrazowie uratowała ;) Ona wie ;)

 

Oczywiście pozdrowienia dla wszystkich bratnich dusz spotkanych podczas tych kilku dni, wymieniać i pozdrawiać z osobna nie będę... bo bym musiał 30% uczestników tu wpisać

 

 

Niestety nie jestem w stanie wymienić wszystkich ale miałem tyle fajnych i pozytywnych rozmów, że koniec. Zostałem nawet zaatakowany przez osobniczkę z Lublina, która zasadzła mi kciuka w oko… głęboko hehe Takie zloty utwierdzają mnie w przekonaniu że życie za firewallem jest zdecydowanie lepsze a ludzie są w stanie się normalnie porozumieć i dogadać. :)

 

 

Pozdro slesz i budzik, superancko się z wami jechało przez te dwa dni ;)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak zawsze było zajebiście jak nigdy. Uczestniczyłam dzięki Dyrekcji, która mnie jak zwykle zaprosiła (tu głęboki ukłon ...Jezu! czepłam głową w schody!) oraz dzięki Marasowi, któremu podstawiłam auto na wymianę klocków hamulcowych, a on nie zrobił ...tyko napraw blacharsko lakierniczych i tu głęboki ukłon (położyłam se już na schodach poduszkę). Na trasie terenowej zajmowałam po pierszym dniu pierszo lokatę. Tak mi się zdawało, bo ...zaczęłam klasyfikację czytać od dołu. Cały drugi dzień walczyłam o jej uczymanie i się udało. Impreza na siódemkę minus (minus jak zwykle za koszmarnie słabe dreanki). Pozdrowienia dla wszystkich uczestników (którzy mimo deszczu donosili mi te cienkusze). Do zboczenia (z asfaltu) za rok.

 

Jedyne do czego można się było przyczepić to jedzenie pierwszego dnia na zamku w Ogrodzieńcu (małe i jakościowo dyskusyjne

Słyszałam, że Ojciec Derektor sam gotował.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Podziękowania specjalne dla Carfita i Carlosa za przygarnięcie pod skrzydła

To tak jak by cię przygarnął Jumbo Jet i Antonow

 

Szukam usilnie foty, która wygrała w kategorii ZLOT, bo uwieczniono na niej mojo Srebno Szczałe jakem wjeżdżała nią do wody i pomyliłam hamulec z gazem. Poprosze o linke żebym się mogła wciągnąć na te strone.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piszę dopiero teraz, bo mnie po powrocie z Plejad robota przywaliła, a wieczorami próbuję obrabiać plejadowe zdjęcia.

Były to moje szóste już Plejady i jestem pod wrażeniem. Taka wielka impreza i wszystko zapięte na ostatni guzik! Nawet książki drogowe bezbłędne (prawie).

 

Podziękowania dla Dyrekcji za ... WSZYSTKO!!! Dla Obsługi za perfekcję i wielki wysiłek. Dla "Emila" i Grzesia w szególności za piękne "ubranka" dla Imprezy i dla nas. Dla Was wszystkich za wspaniałą atmosferę i fantastyczne towarzystwo. Jeżeli zapomniałem uścisnąć czyjąś dłoń, to przepraszam - nadrobię za rok! :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dziękuję Mamusi Forumowej wraz z Bogusią,

My Ciebie Michałku również bardzo buzi na wzajem i Dominika pospołu etcetera vis a vis pozdro i vice versalka i sto lat, gorzko, niech Ci gwiazdka i żeby jej prądu nie brakło.

 

mamusia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...