Skocz do zawartości

Tutaj się witamy [dział dla nowych Forumowiczów]


MacGregor

Rekomendowane odpowiedzi

Witam szanownych forumowiczów,

 

Wcześniej wysłałem niechcący na "pozdrawiamy się" ups. Mam na imię gzyp1 i od chwil kilku ślędzę forum, zacząłem wraz z pierwszą myślą zakupu Subaru. Myśl tą zamierzam realizować konsekwentnie i w połowie roku myślę zanabyć takowe.

 

Niestety spełnię czarny sen poniektórych tu osób, tzn. zamierzam nabyć Legacy Boxer Diesel a zmienię go z poczciwego, hałasującego vw golf tdi.. Na usprawiedliwienie mam to, że: nie "hamuję" samochodu przed światłami na płaskim, przepuszczam spieszące się "superwozy" by nie musiały wyprzedzać po "zielonym"

 

Na marginesie dodam, iż służbowo dane mi jest jest poruszać się dwoma Forkami: 2,5 turbo (do dziś mi się nogi trzęsą) i 2,0 wolnyssak. Ten ostatni w porównaniu do zawirusowanego tdi (300 Nm) bym zjadł na śniadanie (choć doprawiając paskudnym czarnym dymkiem)

 

Aaa, chcę kupić diesla gdyż lubię taką charakerystykę silnika (motocykl też V2 bo R4 z lenistwa nie chce mi się już kręcić)

 

daniello

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam serdecznie

 

Niestety nie jestem jeszcze posiadaczem Jedynie Słusznej Marki. Kiedy kupowałem ostatni swój samochód (2004), nie było jeszcze dyszla :), a przy moich przebiegach (80-100 k rocznie) i niechęci do gazu, zakup benzyny byłby finansowym strzałem w kolano. No, ale teraz zaraz pewnie to się zmieni. Niecierpliwie tylko czekam jeszcze na AT

 

Sławek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

jestem z Zakopanego i chciałem wszystkich serdecznie powitać :) jestem nowy ale mam nadzieje że wyniosę z tego forum wszystkie potrzebne info i dużo więcej! sam również służe pomocą i radami :)

 

Pozdrawiam,

plasma555

 

Witam

Nie bedziesz pierszy. Jeden wynius serwer, dwa głośniki i czterdzieści metrów kabla w DYT-cie.

 

mamusia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich forumowiczów - miłośników i fanatyków Subaru. Jestem posiadaczem od ponad roku Legacy MY05 Celebration kombi w kolorze srebrnym. Uważam że to najlepsza decyzja jaką podjąłem dotychczas w sprawie samochodów. :lol:

Pozdrowienia dla wszystkich!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...