Skocz do zawartości

Tutaj się witamy [dział dla nowych Forumowiczów]


MacGregor

Rekomendowane odpowiedzi

Witam serdecznie!

 

Kolejny świeżak melduje się na posterunku! Narazie jeszcze walczy we mnie pociąg do niebieskich czterołapów z wrodzoną słabościa do włoszczyzny. Jednak za każdym razem kiedy przemknie obok mnie wysokie, niebieskie skrzydło, szala natychmiast przechyla się na japońska stronę ;)

Konkretniej - z wolna przymierzam się do GT'ka. Zresztą chyba w wypadku takiego samochodu trudno nastawić się na scenariusz "dzisiaj decyzja, jutro kupno". Ale to już raczej temat do innego działu.

 

Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie subaroholicy :wink:

nareszcie po jakimś roku przeglądania forum zdecydowałem zarejestrować się i przyłączyć do was.Jestem wielkim miłośnikiem aut typu audi s1 , lancia delta integrale , toyota celica Carlos Sainz , subaru impreza, mitsubishi lancer itp. :wink: mam nadzieje że kiedyś będę posiadaczem subaru impreza rs znaczy się 3-dzrwiówki :cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Wszystkich Subarowiczów :grin:

teraz jeszcze nie jestem zsubaryzowany ale zamierzam zmienić moje niemieckie autko, które ponoć słynie z "niezawodności i solidnej jakości" hehe :shock: wczesniej przymierzałem się do Foresterka ale jak to w życiu bywa koledzy mi doradzili a ja posłuchałem no well :???: więc teraz postanowiłem wrócić do pierwotnego planu i zaintereoswać się tym co mi chodziło od dawna po głowie aby zakupić SUBARU!!!!! :lol: :grin: :cool:

Jeszcze raz WSZYSTKICH SERDECZNIE WITAM jako nowy na forum.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Od pewnego czasu byłem biernym uczestnikiem forum i czekałem na odbiór mojego wymarzonego OBK i ....już jest !!!! :lol: Pozdrawiam wszystkich pozytywnie zakręconych i do zobaczenia na forum. Jako świeżynka proszę o błogosławieństwo . :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich,

Od jakiegos czasu przegladalem wasze forum w oczekiwaniu na mojego Legacy. Wlasnie go odebralem, wiec sie melduje na forum.

Auto kupilem w ASO w Poznaniu - wiadomo u kogo ;)

Pewnie mnie pare osob wysmieje, ale przygode z subaru zaczalem od diesla. Wersja kombi RC, kolor Blue Regal Pearl.

Jak znajde wiecej czasu umieszcze fotki i opisze troche wrazen z jazdy (mam porownanie do Avensisa kombi 177 konnego).

 

Pozdrawienia

maciasd

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...