Skocz do zawartości

Tutaj się witamy [dział dla nowych Forumowiczów]


MacGregor

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Mam na imię Szymon i mieszkam w Krakowie.

:oops: Z forum korzystam od kilkunastu dni, ale niestety jeszcze się z Wami, drodzy forumowicze, nie przywitałem. :oops:

Gafę swoją niniejszym naprawiam, skruchę wyrażam. Witam Was wszystkich serdecznie i pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Również pozdrawiam nowych forumowiczów- a szczególnie kolegę z Dąbrowy Górniczej. Sam dość długo mieszkałem w Będzinie.

 

Pozdrawiam wszystkich klubowiczow z którymi Bardzo milo spedza sie czas!i Zycze wszytkim ciekawych i niezapomnianych spotów BUZIAKI

 

:mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no to ja oficjalnie witam wszystkich serdecznie, jako ze dzisiaj zakupilem sobie zaturbionego antyka (pozdrowienia dla Jacka), w kolorze z grubsza srebrnym. Tak zadbanego samochodu to dawno nie widzialem, mam nadzieje ze stane na wysokosci zadania i ze subarynka u mnie tez bedzie miala dobrze :-)

 

kurde, rewelacyjny jest ten samochod ;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć !!! Mam na imie Kuba pochodze z Sosnowca i jeszcze nie mam SUBARU

Jestem nie szczęsliwym posiadaczem francuskiego g***a 307HDI ( względy ekonomiczne)

ale juz mi powoli puszcza i chyba niedługo kupie coś japońskiego

Jestem kibicem RSMP,RSMS i byłym zawodnikiem PZM(106RALLY) więc o subaru mysle od dawna mam nadzieje że dzięki Wam podejme odpowiednią decyzje!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Żepotowi coś dolega, że się tak niepochlebnie o nim wyrażasz

miałem z nim bardzo duze problemy ,silnik nie miał pełnej mocy i żaden serwis w ciągu roku nie potrafił usunac usterki(jeszcze wtedy na gwarancji) Ale jak tylko zabrałem im auto i oddałem w ręce specjalisty od PUGA (doktora) wszystko juz jest ok!!! tym specem co uzdrowił mi auto jest Piotrek Adamus

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skoro taki watek jest to ja rowniez sie przywitam:)

Od niedzieli jestem dumnym posiadaczem svx'a :D

Moc tego auta mnie przeraza (w pozytywnym znaczeniu ofc;) )a najbardziej to, ze gdy osiagam 100 to jakbym jej wogole nie bylo... takie prawie 60 ;)

Ale auto jest rzadkie wiec rzuca sie w oczy;) zwlaszcza te dzielone szyby boczne :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8) to ja korzystajac z okazji chcial bym sie przywitac ... w koncu mnie dopadli Andrzej L. z bratem Buffy i przekonali ze jedyna sluszna strona mocy to strona samochdowa :D chyba tyle tak narazie styknie :P okupuje na stale krk. jestem fajny ( podobno) ... a no i lubie niebieski kolor :P kilka osob mialem okazje przez panow wyzej wymienionych juz poznac mniej lub bardzej przelotnie wiec nie czuje sie osamotniony :P ... jakie to krepujace jest pozdr. ALL :*

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i w ślad za Sk4y'em przygnalo i mnie:) Krotkie i zwiezle powitanie:) Czesc:P Mialem przyjemnosc spotkac sie z czescia ludzi na jednym z meetingow:) Zbieranina naprawde fajnych elementow:) No i ja sie powoli do niej zaliczam:) Wielkie pozdrowienia:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hi - co by nie było, że się nie przedstawiłem ;-)

jeżdżę legacy gx '99, jeździłem gx'97 i lx'94 bodajże. czatuje na jakiegoś outbacka h6 '00-'02. paroma innymi maszynkami też mi się udało pojeździć więc mniej więcej znam przekrój sprzętu przez lata i modele :)

 

cya

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...