Skocz do zawartości

Tutaj się witamy [dział dla nowych Forumowiczów]


MacGregor

Rekomendowane odpowiedzi

Dzień dobry nazywam się Marcin i pochodze z miejsca na mapie nazywanego Wawą

mam dość dużo lat by w imieniu własnym i żony powitać wszystkich nowych ,szczęśliwych posiadaczy Subarynek i Subaraczków :mrgreen::mrgreen:

a tak na poważnie to czołem waszmościom i waćpannom :twisted::twisted: miłej zabawy na forum i zapraszamy na spotkania forumowe w odpowiednich działach :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

MIKKI a kaj Ty wyczaiłeś takowe pikne poletko rowerowe pod Swoim postem???

Jak to kaj..? Zbudowałem, a potem zrobiłem fotki. No może nie sam to zbudowałem ale byłem jednym z głównych prowodyrów. Zapraszam na www.csq.w.pl po więcej (jest mapka jak trafić :D ) no i oczywiście zapraszam tutaj :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...... powitać wszystkich nowych ,szczęśliwych posiadaczy Subarynek i Subaraczków :mrgreen::mrgreen:

a tak na poważnie to czołem waszmościom i waćpannom :twisted::twisted: miłej zabawy na forum i zapraszamy na spotkania forumowe w odpowiednich działach :wink:

I miłośników również WITAMY !!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

MIKKI a kaj Ty wyczaiłeś takowe pikne poletko rowerowe pod Swoim postem???

Jak to kaj..? Zbudowałem, a potem zrobiłem fotki. No może nie sam to zbudowałem ale byłem jednym z głównych prowodyrów. Zapraszam na www.csq.w.pl po więcej (jest mapka jak trafić :D ) no i oczywiście zapraszam tutaj :twisted:

 

MIKKI z Pedro chodziłem na "techniczny angielski"... :D

 

Pozdrawiam,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

MIKKI z Pedro chodziłem na "techniczny angielski"... :D Pozdrawiam,

A widzisz. Jak mogłem zapomnieć o tym inżynierze, którego na każdym kroku opieprzałem: Jak baranie wbijasz ten gwóźdź!!! hehehe :lol: (jak do trumny).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Zachorowałem na Subaru juz dawno temu, a obecnie jestem posiadaczem białego Fiata Seicento 1,1 (foto w avatarze). Trafiłem tutaj przez przypadek. Zawodowo zajmuję sie objezdzaniem Subaru we wszelkiego rodzaju imprezach sportowych :mrgreen:

Jakby co zapraszam do Poznania na piwko w Piwnicy Rajdowej :)

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich,

 

Forum przeglądałem do tej pory anonimowo no i mi się cholernie spodobało :D

Subaru również mi się cholernie podobają od jakiegoś czasu (raczej dłuższego); no ale niestety na razie nie dorobiłem się jeszcze własnego Szuwarka.

Obecnie jeżdzę srebrnym pierdolotem typoszeregu Matiz :roll: , ma on główną (w zasadzie to jedyną :)) zaletę taką, że jest i (ledwo) jeździ, a poza tym to nie da się o nim za wiele powiedzieć - takie nijakie koreańskie cuś.

Więc niniejszym kłaniam się całej braci tutejszej forumowej z nadzieją, że za jakiś czas dołączę do szacownego grona kierowników Subaraków (na razie swoje szanse wiążę z totolotkiem :lol: :roll: ).

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Zachorowałem na Subaru juz dawno temu, a obecnie jestem posiadaczem białego Fiata Seicento 1,1 (foto w avatarze). Trafiłem tutaj przez przypadek. Zawodowo zajmuję sie objezdzaniem Subaru we wszelkiego rodzaju imprezach sportowych :mrgreen:

Jakby co zapraszam do Poznania na piwko w Piwnicy Rajdowej :)

pozdrawiam

 

witam cycu, moze juz niedlugo bedziemy Imprezkami smigac....

 

 

moze :?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Więc niniejszym kłaniam się całej braci tutejszej forumowej z nadzieją, że za jakiś czas dołączę do szacownego grona kierowników Subaraków (na razie swoje szanse wiążę z totolotkiem :lol: :roll: ).

My również się kłaniamy i witamy w naszej braci (nieuleczalnie chorych :wink: ) - właśnie dołączyłeś.

Życzę również jak najszybciej realizacji drugiego etapu choroby :mrgreen::mrgreen::mrgreen: .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...