Skocz do zawartości

Tutaj się witamy [dział dla nowych Forumowiczów]


MacGregor

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Robert_wawa

Witam wszystkich

Niestety nie posiadam Subaru, ale bardzo mi się podoba, zwłaszcza ten dźwięk :) , i dlatego postanowiłem dowiedzieć się coś więcej na jego temat zapisując się do waszego forum.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich!

Mam na imie Przemek, z przyjemnością wstępuje w szeregi subarowej braci. Po ponad półrocznym okresie goszczenia i dokształcania sie na forum technicznym (co zaowocowało kupnem jedynej słusznej marki) postanowiłem oficjalnie wzmocnić podkarpacką frakcje tej elitarnej społeczności (choć zarówno mnie, a szczególnie mojemu subarkowi, do elity daleko.....).Historia mej choroby (jej początek) przedstawia sie dość nietypowo, mianowicie chłodna kalkulacja i poszukiwania czteronapędowego, ekonomicznego(!), kombi zdatnego na ciężkie warunki zaśnieżonej i zawiewanej okolicy.Jestem więc przedstawicielem mniejszości, dla której Subaru to nie sport i ekstremalne wrażenia, a wspaniałe narzędzie codziennej eksploatacji, dające wszak wiele przyjemności i frajdy z jazdy. Co do atmosfery forum - jest tu to "COŚ" co ma każde subaru, tkwi w każdym aucie, po czym zniewala kierowce...

Pozdrawiam wszystkich!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z półuśmiechem witam wszystkich. Czemu z półuśmiechem? Bo kupiłem Subru Libero, jest śmieszny, dobrze się na razie sprawuje i można pohalsować przy dużym wietrze :), ale jeszcze nie wiem, co mnie dalej czeka :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam serdecznie wszystkich forumowiczow!! Co prawda nie jestem posiadaczem Subaru, ale to sie zmieni... jak tylko dopne budzet;)

Jestem zupelnym nowicjuszem na tym forum, ale po krotkim rekonesansie troszke sie zmartwilem.. Widze ze przewazaja tutaj SI i Legacy... a Lesnikow jakby mniej... czy cos jest z nimi nie tak?? bo ja sie wlasnie na takiego Subaru napalilem:(

 

Pozdrawiam wszystkich

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[zquote=Jclark]Ostatnie pare godzin spedzilem przegladajac forum i rzeczywiscie Lesniakami nie jest tak zle:)

 

 

 

Oczwiście Leśniaki mają się dobrze.W ostatnim raporcie TUV 2006, usterkowości aut 2 i3 letnich Forester uplasował się na samym szczycie,czyli na miejscu pierwszym.Być może to jest też przyczyna,że nie za często tematem na forum jest Leśniak?

 

Pozdrawiam wszystkich nowych i starych forumowiczów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[Oczwiście Leśniaki mają się dobrze.W ostatnim raporcie TUV 2006, usterkowości aut 2 i3 letnich Forester uplasował się na samym szczycie,czyli na miejscu pierwszym.Być może to jest też przyczyna,że nie za często tematem na forum jest Leśniak?

 

Wiem. Slyszalem o tym raporcie i to byl kolejny powod dla ktorego zostalem "trafiony Leśniakiem" :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich.

Na forum jestem już dosyć długo... co może wydawać się dziwne bo jest to mó pierwszwy post a data mojej rejestracji to zaledwie kilka minut wcześniej, ale ja czytałem forum od jakiegoś roku (mniej więcej od czasu kupna przez starszyzne wrxa tj. 1 kwiecieć zeszłego roku). Wkońcu dziś postanowiłem się zarejestrować i w pełni korzystać z możliwości forum. Jak już napisałem subaraka posiada stary nie ja, ja jestem tylko jego niezbyt czętym ostatnio pasażerem. NIe mniej jednak zakochanym w nim i jako powiązania rodzinne mogę nawet rzec że jest mój :wink: Więc chyba prawo do forum mi przysługują :wink: Poki co z wązniejszych info to, to że jestem ze śląska a subaru krąży głównie pomiędzy Piekarami a okolicami krk/zbydniowa k. łapanowa więc wielu na pewno kojarzy np. obiło mi się o oczy że ktoś jest z Bochni a tam często też bywa. Ja mam 18 lat i prawka jeszcze nie posiadam ale myśle że już wkrótce będzie.

Chyba tyle na start. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...