Skocz do zawartości

Tutaj się witamy [dział dla nowych Forumowiczów]


MacGregor

Rekomendowane odpowiedzi

Skolo, Ptokura, witajcie, witajcie na forum ludzi pozytywnie zakręconych..... :mrgreen:

 

Alanie, Intakwrx dzięki za szybką reakcję i miłe przyjęcie. Skolo i Ptokura pojawili się jeden po drugim - wcale nie przypadkowo - znamy się kupę lat i razem hołdujemy subarynkom... Jak trzeba będzie za jakąś subarynkę wejść w ogień, piszcie do nas na priv :wink:

 

Teraz będziemy eksplorować Wasze posty. Póki co, ja Ptokura, żądny jestem Waszych on-boardów ze sprintu i ganguuuu boxia...

 

Jestem stałym bywalcem innego forum, Internetowego Klubu Matiza ( bo Matiz, to nie trzycylindrówka, tylko pół V6-tki :mrgreen: ), więc głupotami zaśmiecać Waszego forum nie będę...

 

Pozdrawiam!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam wszyskich. dzisiaj jestem pierwszy raz. chwale sie bo wlasnie jestem w trakcie finalizowania zakupu 2.0 GT Kombi 1997 (tylko jeden minus czerwone a nie niebieskie - ale nastepne bedzie niebieskie ;) ), wiec postanowilem jeszcze bardziej wgryzc sie w temat i poszukac ciekawostek tutaj. jeszcze raz pozrawiam Wszystkich obecnych i nieobecnych

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

mam Tojkę Corollę 1.6 16V i od pewnego czasu chcę kupić większy i mocniejszy samochód, przy czym raczej ma to być Japoniec no i kombi.

 

Od pewnego czasu myślę o Legacy. Jestem po jeździe próbnej Legacy 2.0 (165 KM) i jest OK, tylko charakterystyka momentu mnie nieco zawiodła - coś ma mało charakteru w niskich zakresach obrotów. No ale czytam forum i może się przekonam :)

 

To tyle o sobie ;)

 

Marcin

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od pewnego czasu myślę o Legacy. Jestem po jeździe próbnej Legacy 2.0 (165 KM) i jest OK, tylko charakterystyka momentu mnie nieco zawiodła - coś ma mało charakteru w niskich zakresach obrotów.

To może 2.5 - też 165 KM ale moment much better.

 

Witamy!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich Forumowiczów!!! Mam na imię Klaudia. Jestem tu nowa-jak zreszta widać :D Jak dotąd poznałam niewiele osób, ale mam nadzieje że wkrótce sie to zmieni. Pozdrowienia dla Megis, WRC fana, Kojina i innych!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam serdecznie :) Ja niestety nie posiadam auta w/w marki, ale zalogowałem się na to forum, żeby poszukać pomocy wśród użytkowników tych aut. Więcej na ten temat poruszę w poście pt " Zdjęcia z Subaru". Za każdą odpowiedź na moją prośbę z góry dziękuję. Miło do was dołączyć :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...