Skocz do zawartości

Tutaj się witamy [dział dla nowych Forumowiczów]


MacGregor

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Jestem Misia

Witam Wszystkich!!!

Jakiś czas zaglądam już na forum, więc postanowiłam się przywitać. Znalazłam się tu dzięki pewnej osobie z Waszej miłej społeczności, i co jakiś czas śledzę wydarzenia na forum ( w najbliższym czasie nie mam zamiaru przestać), ujęła mnie przede wszystkim atmosfera jaka tu panuje. Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Wszystkich!!!

Jakiś czas zaglądam już na forum, więc postanowiłam się przywitać. Znalazłam się tu dzięki pewnej osobie z Waszej miłej społeczności, i co jakiś czas śledzę wydarzenia na forum ( w najbliższym czasie nie mam zamiaru przestać), ujęła mnie przede wszystkim atmosfera jaka tu panuje. Pozdrawiam!

 

Witamy. :P Możesz wrzucić swoją fotkę :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Wszystkich!!!

Jakiś czas zaglądam już na forum, więc postanowiłam się przywitać. Znalazłam się tu dzięki pewnej osobie z Waszej miłej społeczności, i co jakiś czas śledzę wydarzenia na forum ( w najbliższym czasie nie mam zamiaru przestać), ujęła mnie przede wszystkim atmosfera jaka tu panuje. Pozdrawiam!

 

Witamy. :P Możesz wrzucić swoją fotkę :mrgreen:

 

Nie żebyśmy byli jacyś tacy, ale skoro chcesz wrzucić, to przecież nie będziemy protestować :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witamy bardzo serdecznie wszystkie osoby które zdecydowały się na dołączenie do wielkiej i roześmianej rodziny ,jak to powiedziała jedna z sióstr -pozytywnie zakręconych ludzi :mrgreen::mrgreen:

piszcie więcej o sobie to łatwiej będzie zorganizować się i gdzieś na jakimś spociku poznać :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam wszystkich, jestem nowy na tym forum i nie mam za duzo do powiedzenia ale juz nie dlugo sie to zmieni, sa plany o zakupie nowego auta wiec chce sie troche rozejrzec i poczytac o nowym samochodzie

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witamy wszystkich nowych "straconych dla normalnego społeczeństwa" ......

A teraz prosimy liczyć za ojcem prowadzącym: adin, dwa, tri ......

 

To uzależnia - bez szans wyleczenia :lol::lol::lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja pozdraiwam cala zmotoryzowana spolecznosc wiejska, kazdy pelnoprawny czlonek posiada dlugie wlosy z tylu krotkie z przodu oraz wasy do tego odrobina zlota i modne plecione z rzemyka mokasyny, w takim fachowym skafandrze mozemy pomykac po wsiach siejac strach i zgroze a nasze sportowe coupe 126p bedzie zacinac jeszcze szybciej niz do tej pory poniewaz taki zestaw to okolo + 8KM,

czy zdarzylo sie wam kiedykolwiek przysnac za kolkiem po pijaku ? wyladowac na plocie soltysa ? zostac pogryzionym przez wlasnego zolwia ladowego ktorego niemacie ? jezeli odpowiedz brzmi pozytywnie to znaczy ze macie w sobie to cos co kazdy zmotoryzowany czeski metal miec powinien i witam was w naszej spolecznosci,

nasza netykieta to godnie reprezentowac nasze wasy i mokasyny nie dac robic sobie zartow z naszych ognistych rumakow i siac groze niczym sam szatan

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...