Skocz do zawartości

Tutaj się witamy [dział dla nowych Forumowiczów]


MacGregor

Rekomendowane odpowiedzi

No, to jednoosobowa frakcja kielecka gorąco wita świeże (i urocze :D ) siły frakcji warszawskiej... :twisted: - fajnie, że nie mam do stolycy zbyt daleko, trzeba będzie się w końcu zahaczyć na jakiś spot - teraz to już zdecydowanie warto!

 

Kraków - uwaga, odstajecie. Czyżby Moniqa i Megis zabraniały werbunku nowych "płci przeciwpołożnych"?

 

Ech, pantoflarze... :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam i pozdrawiam wszystkich forumowiczów nazywam się Paweł i zamierzam nabyć jakieś super autko z napędem na cztery łapy. Myśle że dzieki Waszym opiniom poznam modele troche bliżej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich Forumowiczów, Subaromaniaków (Subarytów???), Panie i Panów.

 

:D

 

Tak dokładnie to jeszcze nie wiem czego spodziewać się po wizytach na Forum ale mam nadzieję, że będzie fajnie po prostu...

 

Pozdrawiam

:)

 

zobaczymy jeszcze...zobaczymy :mrgreen: a tak naprawde to wawa pokazuje że coraz więcej nas jest :mrgreen::mrgreen::mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak dokładnie to jeszcze nie wiem czego spodziewać się po wizytach na Forum ale mam nadzieję, że będzie fajnie po prostu...

Na pewno będzie fajnie :D , ale najfajniej jest na spotach - warto dołaczyć :D:D:D

Jak się zainteresujesz to poczytaj http://www.forum.subaru.pl/viewtopic.php?t=103894

 

Witamy !!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich Forumowiczów, Subaromaniaków (Subarytów???), Panie i Panów.

 

:D

 

Tak dokładnie to jeszcze nie wiem czego spodziewać się po wizytach na Forum ale mam nadzieję, że będzie fajnie po prostu...

 

Pozdrawiam

:)

 

tu jest fajnie po prostu... :wink:

witaj Paproch

ps.fajna fura :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i już jest bardzo dobrze!!

 

Nie spodziewałem się tak licznych powitań. miło, miło...

 

Autko takie jak ja - oj nienajmłodsze ale wciąż mocne

i remont nieubłaganie nadciąga... Ale to jak Wielki Kasiarz

łaskawszym okiem spojrzy.

OK - no to kiedy spot?

 

Do zobaczenia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich. Obecnie ujeżdżam Hondę Civic Coupe - w sumie od dziecka marzyłem żeby mieć Hondę no i spełniło się.... obok Hondy było jeszcze jedno marzenie... Subaru Impreza wersja produkowana w latach 90-tych (niestety nie znam oznaczeń) i mam zamiar je zrealizować... Ale najpierw zabiorę się za lekturę forum w poszukiwaniu cennych informacji :) Raz jeszcze witam i pozdrawiam wszystkich :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...