Skocz do zawartości

Tutaj się witamy [dział dla nowych Forumowiczów]


MacGregor

Rekomendowane odpowiedzi

Witam serdecznie wszystkich miłośników motoryzacji. Wbiłem się niedawno na forum SUBARU...moja miłość do tych samochodów zaczęła się niedawno, zaraz po tym jak wcisnąłem gaz i pokonałem pierwszy zakręt w subaru legacy 2.0 165KM...bosko...chwilę później dorwałem się do imprezki WRX-a...i tak się zaczęło...

nadmieniam jednak, że jestem miłośnikiem bawarskiej marki BMW (nie kojarzyć z trzema paskami, kurkiem od wanny w zderzaku i drutami wyłażącymi z opon :P )

koniec tego smarowania, trzeba jeszcze ze śniegu skorzystać :mrgreen:

Wszystkich miłośników motoryzacji zachęcam do obejrzenia stronki :arrow: automobilkubu rzemieślnik...sekcja młodych jest the beściak :lol:

pozdrówki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam serdecznie wszystkich miłośników motoryzacji. Wbiłem się niedawno na forum SUBARU...moja miłość do tych samochodów zaczęła się niedawno, zaraz po tym jak wcisnąłem gaz i pokonałem pierwszy zakręt w subaru legacy 2.0 165KM...bosko...chwilę później dorwałem się do imprezki WRX-a...i tak się zaczęło...

nadmieniam jednak, że jestem miłośnikiem bawarskiej marki BMW (nie kojarzyć z trzema paskami, kurkiem od wanny w zderzaku i drutami wyłażącymi z opon :P )

koniec tego smarowania, trzeba jeszcze ze śniegu skorzystać :mrgreen:

Wszystkich miłośników motoryzacji zachęcam do obejrzenia stronki :arrow: automobilkubu rzemieślnik...sekcja młodych jest the beściak :lol:

pozdrówki

 

Witam Witam :)

 

Post nr 1001 :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Wszystkich Fanów, Maniaków i Właścicieli tej pięknej marki jaką jest SUBARU.

Mam nadzieję, że znajdę tu odpowiedzi na wszystkie moje pytania dotyczące samochodów Subaru... i nie tylko samochodów.

Na dobry początek Kolejka dla wszystkich :mrgreen: (oczywiście jako, że mamy doczynienia z poważnymi kierowcami wszystkie trunki bezalkoholowe)

Zatem do dzieła Panie i Panowie :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!

Na imię mam Robert. Jestem tu nowy-obcy, ale sercem blisko z Wami.

 

Mój pierwszy namacalny kontakt z Subaru nastąpił w 1998 roku pod postacią Imprezy 1,6 sportwagon z 1993 roku. Przebyłem nią w sumie ponad 500km w zimowych warunkach.

 

Nie poraziła mocą, ale urzekła super mobilnością w śniegu i gangiem boxera (na zewnątrz :wink: )

Choroba pojawiła się niezauważalnie i stała się zaraźliwa dla otoczenia...

 

W miarę postępowania choroby starałem się dowiedzieć jak najwięcej o Subaru. Oczywiście trzymałem się Imprezy (teraz wraz z wiekiem i z rozrastającą się rodziną powolutku zbaczam w kierunku Legacy i Foresia) i przy okazji wczułem się w filozofię Subaru, które to wytrwale rozwija boxera i permanentny napęd 4x4, stawiając na mechanikę... Lubię tradycjonalistów. I lubię skromność zarówno ekipy Fuji Heavy Industries, jak i samych samochodów...

 

A to co czuję, to korba i miłość zarazem...

 

Głupka z siebie robię, gdy przede mną na światłach stoi Subaru, a ja wyłączam radio, wyłaczam nawiew i otwieram okno...

 

 

Tyle o mnie, mogę tu z Wami trochę posiedzieć?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale ze mnie swinia, dopiero teraz zauwazylem topic z powitaniami. No ale lepiej pozno niz wcale - Szymon, Kielce, witam i milo mi dolaczyc do forum Subarynek.

 

Swoje Legacy nabylem (a raczej zamienilem sie na poprzednie auto) 14 lutego no i od razu love, jak to w walentynki. Jest to poczatek mojej historii z Plejadami :) mam nadzieje, ze poczatek szczesliwej historii a nie dramatu ;)

 

Co moge powiedziec o autku.. Legacy GX 2.2 kombi, automat, rocznik 96/97. tempomat mi sie podoba (z natury jestem leniem ;) ) no i mam frajde, ze wszedzie wjade, wszedzie wyjade i nie martwie sie o zakopanie w sniegu czy zatrzymanie na zlodowacialym wzniesieniu. A nawet juz dwoch biedakow jednonapedowych (Civic i 206tke) wyciagalem holem z dziur wykopanych buzowaniem kol ;-) chyba juz nie wsiade do samochodu bez 4x4 :lol:

 

jeszcze raz serdecznie witam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...