Jump to content

pafcik

Użytkownik
 • Content Count

  94
 • Joined

 • Last visited

Everything posted by pafcik

 1. a u mnie: 2.0 wrx 05 nic nie bierze 2,5 sti 06 0,5l /1k km ale tu wymiana zalecana co 7k km , co ciekawe po wyminie przez 2kkm nie bierze później się rozkręca ale i tak wymieniam co 4k km przebiegi małe jak na te roczniki
 2. Miałem taki zestaw w swoim tyle że z kat, sportowym, nie mierzyłem głośności ale w porównaniu z innymi które mają wiadro na końcu to był znacznie cichszy. Mam cały komplet w garażu jakby co to pisz na PW.
 3. Witam, czy może ktoś zna symbol klocków ds2500 na tył do sti 06?
 4. Witam, czy ktoś wie co ta kombinacja oznacza? STI2006
 5. fajny pomysł, postaram się być tym bardziej że myślę o zmianie końcowego,
 6. Witam, czy może ktoś wie jaka jest budowa w/w tłumika tzn czy jest przelotowy czy ma jednak jakieś wygłuszenie żeby był w miarę "cichy"?
 7. AMI olej mi znika, sprawdzę jesz czy jest w ic jak jest to chyba torbo puszcza tak na wszelki wypadek pytam o reg
 8. Może ktoś wie gdzie warto w W-wie oddać turbo VF35 do regeneracji?
 9. no właśnie mam tego helixa 3" ale jest fajny na max 100km bez silencera później głowa boli, stąd poszukiwania. Czy układ 3" i końcowy zwężony na 2,5" będzie dobrym rozwiązaniem, czy dorobić sobie większą dziurę w silencerze i jeździć z nim?
 10. Dzięki za opinie, jak wam sie wydaje, czy H&S końcowy będzie pasował do reszty od innego producenta, np: Helixa? Oczywiście " 3 do 3
 11. co polecacie z 3" cichych końcowych tłumików (bez silencera)?
 12. tylko ten katalizator w 3" jest, co prawda "sportowy"...
 13. Witam, planuje mały upgrade seryjnego sti 06, no i mam dylemat co będzie lepsze/wydajniejsze 2,5" przelotowy za turbo czy 3" z katalizatorem sportowym (został mi z poprzedniego auta), potem oczywiście remap. Wiecej usprawnień na moc/moment nie bedę robił, (Walbro już siedzi)? Auto raczej do użytku miejskiego i od czasu do czasu ułężowego.
 14. ten http://www.haywardandscott.com/subaru/i ... 06-07.html
 15. Witam, co polecacie żeby nie używać silencera i żeby pasowało do 3" centrpipa no i żeby było w miarę ciche do STI 06?
 16. trzeba zdejmowac deskę żeby się tam dostać czy można inaczej to sprawdzić?
 17. Witam, może ktoś wie jak może być przyczyna takiego objawu w wrx sti 06: przy ustawionych pokrętłach na nogi i górę lub nogi i szyba występuje różnica temp. w wylatującym powietrzu między górą a dołem, różnica jest dość spora tzn pokrętło temp jest na godz 14tej wtedy dół gorąco góra/szyba letnie pow.... w ustawieniach skrajnych tzn sama góra lub sam dół leci odpowiednio ciepłe powietrze I co to może być?... p.s. płunu chłodzącego nie ubywa.
 18. Czy siła z jaką się dokręca ARP też ma być taka sama jak seryjnych? (Ile?)
 19. może ktoś wie jaka jest średnica gwintu i gwint w bloku do wkręcenia czujnika ? Czujnik dodawany do zegara ma średnicę gwintu około 10mm.
 20. Gdzie podpiąć ZEGAR, czy CZUJNIK? Jeśli to pierwsze - to gdziekolwiek, możesz nawet na dachu, tylko musiałbyś mieć peryskop do oglądania aktualnego wskazania . Jeśli czujnik, to nad trzecim cylindrem. o to to... ;-) To co 3ci czy 4ty?
 21. Witam, poproszę o poradę gdzie podpiąć zegar do temp. oleju, czy np przez taką podkładkę http://www.dabtuner.pl/Podkladka_pod_fi ... ju-38.html między filtrem oleju?
 22. pafcik

  Jakie paliwo do STI

  czyli wg instrukcji US: wrx 91 aki = w eu 95 sti 93aki =w eu 98 http://www.torquecars.com/articles/fuel ... atings.php
×
×
 • Create New...