Skocz do zawartości

Tutaj się witamy [dział dla nowych Forumowiczów]


MacGregor

Rekomendowane odpowiedzi

Gresiek:) się witał, to TY pozdrawiasz 8)

 

Ale to nie była z mojej strony uwaga pod adresem Grześka:), że coś źle zrobił, a jedynie informacja wprowadzająca go w tajniki Forum. Dlatego też została umieszczona w nawiasie i poprzedzona stosownym wstępem w postaci "nb", czyli nota bene :roll:.

 

8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hehe to jednak nie mi, o tej godzinie jeszcze siedziałem w pracy ;) glówne rejony gdzie można mnie spotkać to Ursynów, Mokotów :) a dopiero później inne części warszawy i jerj okolice :) moje subaru ma charakterystyczny brak oznaczeń z tyłu na klapie:) heh chociaż inne imprezy to zazwyczaj ja z tyłu ogladam :|

 

Ha! To juz wiem co to za biały wolny ssak się kreci po Stokłosach :mrgreen:

Witam serdecznie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gresiek:) się witał, to TY pozdrawiasz 8)

 

Ale to nie była z mojej strony uwaga pod adresem Grześka:), że coś źle zrobił, a jedynie informacja wprowadzająca go w tajniki Forum. Dlatego też została umieszczona w nawiasie i poprzedzona stosownym wstępem w postaci "nb", czyli nota bene :roll:.

 

8)

He, he, he ... nie zatrybiłem, że chciałeś go po prostu wprowadzić w najważniejszy tajnik forum :D Chyba biomet jest niekorzystny :wink:

Może otworzymy nowy temat, "Wprowadzanie w tajniki forum by Przemeq" ... przynajmniej nie trzeba zaczynać od zera :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Vero napisał/a:

Ha! To juz wiem co to za biały wolny ssak się kreci po Stokłosach

Witam serdecznie

 

hehe to za pewne ja ;) często tamtędy jeżdze i dopiero raz widziałem tam białą impreze kombi-tylko tamta to była GT :)

równierz witam serdecznie :)

 

Przemeq napisał/a:

Ale to nie była z mojej strony uwaga pod adresem Grześka:), że coś źle zrobił, a jedynie informacja wprowadzająca go w tajniki Forum. Dlatego też została umieszczona w nawiasie i poprzedzona stosownym wstępem w postaci "nb", czyli nota bene .

 

i właśnie tak to odebrałem jak Przemeq napisał ;) jako początkujący forumowicz jestem wdzięczny za wszelkie rady :) a z działem z pozdrowieniami zdążyłem się już zapoznać 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich,

Jestem z Warszawy, od 10 lat jeżdżę sportowymi motocyklami. Przez moje ręce przeszły takie sztuki jak: CBR 600, GSXR 600, ZX6R. W tym roku miała być Yamaha R1, ale zastanawiałem się nad Subaru. Po długiej walce wewnętrznej podjąłem decyzję nie będzie R1 :cry: ale będzie WRX :mrgreen:

W związku z tym że będzie to moje pierwsze Subaru chciałbym was poprosić o pomoc w wyborze odpowiedniej sztuki.

W temacie Czy znacie tego Subaraka ? czyli opinie o autach z ogłoszeń! http://www.forum.subaru.pl/viewtopic.php?p=257262#257262 umieściłem ogłoszenia z WRXami napiszcie co o nich sądzicie, może ktoś zna te samochody bliżej.

Jeżeli macie WRXa do sprzedania lub możecie mi jakiegoś polecić napiszcie w temacie Kupię / Sprzedam http://www.forum.subaru.pl/viewforum.php?f=5

 

Pozdrawiam, z góry dzięki za pomoc i mam nadzieję że już niedługo spotkamy się na trasie 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość gacenty

dzien dobry i witam wszystkich

wiec zwyczajem tego forum przywitam sie. mam na imie Dawid, obecnie mieszkam w Londynie na Hillingdon-ie, trafilem na to forum poniewaz szukalem w necie info o SI. od dluzszego czasu czytam to forum i bardzo podoba mi sie atmosfera na nim wiec zdecydowalem sie zarejestrowac.

planuje zakup SI w ciagu 2 mcy, ktora wersja to sie okaze, jak narazie mam na ten cel odlozone 2k funtow wiec musze troszke poczekac. zdecydowany jestem jednak na jakies SI w wersji turbo. co dokladnie to pokaze czas.

 

wiec witam i pozdrawiam all

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam wszystkich.

chcialem zmienic nicka, a z tego co wiem to nie mozna zmienic nazwy, wiec zarejestrowalem sie jeszcze raz.

No wiec wczesniej jako 1modi. raczej znany jako Michael7s.

Michał, mieszkam w Londynie, czasem jestem w Bydgoszczy i Wawie.

samochód jak narazie WRX MY04.

 

pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich Subarowych Forumowiczów i nie tylko.

Jestem posiadaczem od roku Legacy Kombi 2.2 i jestem b. zadowolony.

Super właściwości trakcyjne i bezawaryjność (ja przejechałem ~40 tys. km) mimo symbolicznego przebiegu - 207.000 mil

 

Pozdrawiam NUFI :lol: (na tylnej szybie fotki Nowofundlandów)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...