Skocz do zawartości

Melduję, że......


stach1111

Rekomendowane odpowiedzi

8 minut temu, Szürkebarát napisał:

...jadę w Jurę. Plecak już spakowany, nieodmiennie za ciężki.

 

Refleksyjnie i może jako wskazówka: jeżdżąc od >25 lat na 2-tygodniowe (wysoko-)górskie wyprawy rowerowe zszedłem w ciągu pierwszych 8-10 wypraw z plecaka 45ltr pełnego po brzegi do w połowie wypełnionego 30ltr-owego lub pelnego 15ltr i nerki. 

;)

  • Super! 3
  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, Fala napisał:

 

Refleksyjnie i może jako wskazówka: jeżdżąc od >25 lat na 2-tygodniowe (wysoko-)górskie wyprawy rowerowe zszedłem w ciągu pierwszych 8-10 wypraw z plecaka 45ltr pełnego po brzegi do w połowie wypełnionego 30ltr-owego lub pelnego 15ltr i nerki. 

;)

He he he. Mój stary, sprzed ćwierćwiecza, Fiord Nansen ma 70+10 ltr ale służy tylko do doniesienia wszystkiego na nocleg, po tem wędrówki będą na lekko najwyżej z małym plecakiem. Ciekawym ile brud na nich waży, nigdy nie były prane. :biglol:

 

No to znikam, na tydzień. :yahoo:

Edytowane przez Szürkebarát
  • Zdrówko! 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

eee - u mnie dopiero wszystko rusza - mam ciężką, mokrą gliniastą ziemię i wszystko u mnie późno startuje. Dziś dopiero kupiłem nawóz do trawnika. Ogólnie w ostatnich latach się start wegetacji przesunął. Pamiętam jak na imieniny dziadka Stacha (8 maja) stały wazony bzów. Teraz dopiero puszczają mi liście - a to te same bzy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 27.04.2022 o 09:06, Szürkebarát napisał:

Dzisiaj widziałem, na fb Zarządu Zieleni Warszawskiej, film jak nurogęś prowadziła 10 młodych do Wisły. Policja zatrzymała ruch na Wisłostradzie.

Właśnie fb mi to pokazał :rolleyes:

 

https://fb.watch/cJfuxnQGEw/

 

  • Super! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 29.04.2022 o 22:57, Fala napisał:

 

Refleksyjnie i może jako wskazówka: jeżdżąc od >25 lat na 2-tygodniowe (wysoko-)górskie wyprawy rowerowe zszedłem w ciągu pierwszych 8-10 wypraw z plecaka 45ltr pełnego po brzegi do w połowie wypełnionego 30ltr-owego lub pelnego 15ltr i nerki. 

;)

Dokładnie tak. Gramy robią kilogramy. Trzeba po prostu brać jak najmniej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, subleo napisał:

... w górach od 1500 m pełna zima ;) 

 

E5HwrpQjgP90zRpGZssB0hBZv2TlW89CCVMIHjZtU0ktcRwAjjiV3GsRvnFXOfyp3VxEEdl2eyXcFGFhSiNwu2NNfhR7qoJsN9SkcEzbC38WZx_N77gYdA2YnVSu-GLrnYkW17T9_ce_8fVeXGqHy0Zq-2tVPi72gLh2ECvQsL_qg5tymGEV8l8rsetTypbr58OnHTO8Wxs6HlRG64AM7W5iuHrkN90bdsIQuIdpFfywPI4Kg5oNMgDtwWAdwrpBDLjHRExY94-_FR9ekfovh1C_cVpUkYDG2MMXufJTKByYOtouIF4lmR1ecg6jzCqhoz6GHvidCpyk8iM_Ib1dZs55Z5vHsVlDMVeORpNa92TlW9Ri18343DNPy6cRf3otY7xIUNB8VMiQMV-SM6dFb2TRN3te-GDU1HjI0wSs4gFU2I1ocSG4OLQv2VYRGTg6or8y6qRkgHcSrDzDHNvL43w4JWnqtUlhdBGTibHIUvdnAxFe0uhy7R6JUzP4VDukk8W_m2L-laSR0Fqd5vbZDqK8YKA9RKTjhVO-Rz7XXudstGzQE28-0lU9vLmuwZ3qsA7ddWMfzUaANh28f9qW_NFCFPhLeyzqgiJAFKqBSXw1YOuNu3EZEg6wkIJ7cMTWEWymoevtvBtCgM8zKv7_WdN5HUF5E88TaQgNfYX02WDQyVGkrshfiuhXiGB2r_7PKWadtSryZn6NkdXp7fvg21uTsJwXarYADIbirha21GY9h8skiiv1ZHv_AYS2Ts0=s1278-no?authuser=0

 

 

Gąsienicowa? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...