Skocz do zawartości

Melduję, że......


stach1111

Rekomendowane odpowiedzi

6 godzin temu, Kiwi 4ester napisał:

Wypraszam sobie. Podobno - tak słyszałem - to są chomikarnie :biglol: zwał jak zwał. Trochę dystansu warto mieć :) poza tym

 

 

Brzmisz tu trochę, jakbyś sam tą wiadomość wysłał z "kurnikowego apartamentowca" :upside-down-face_1f643-small:

 

6 godzin temu, Kiwi 4ester napisał:

Wypraszam sobie. Podobno - tak słyszałem - to są chomikarnie :biglol: zwał jak zwał. Trochę dystansu warto mieć :) poza tym

 

 

Brzmisz tu trochę, jakbyś sam tą wiadomość wysłał z "kurnikowego apartamentowca" :upside-down-face_1f643-small:


Spokojnie, nie mam nic do ludzi, którzy mieszkają w bloku, bo sam mieszkałem. Jednak jak się patrzy jak nowobogaccy kredytobiorcy stawiają jakieś  "awangardowe" :biglol: dziwadła i:

a) obkładają kostką 90% działki, bo by mieli koszenia za dużo,
b) stawiają dom na działce 300mkw, żeby nie kosić za dużo

Typowa mentalność blokersa. Byle po robocie odpalić tefałen albo rodzinkę peel. A nie zajmować się pierdołami typu trawnik :biglol:


11.jpg.3255e530acc4f5937d1fad9116827c73.jpg22.thumb.jpg.960c8eafb176b38d3eab444a89257a54.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Panbenonium napisał:

Spokojnie, nie mam nic do ludzi, którzy mieszkają w bloku, bo sam mieszkałem. Jednak jak się patrzy jak nowobogaccy kredytobiorcy stawiają jakieś  "awangardowe" :biglol: dziwadła i:

a) obkładają kostką 90% działki, bo by mieli koszenia za dużo,
b) stawiają dom na działce 300mkw, żeby nie kosić za dużo

Typowa mentalność blokersa. Byle po robocie odpalić tefałen albo rodzinkę peel. A nie zajmować się pierdołami typu trawnik :biglol:

 

Niestety z niczym nie trafiłeś. Ale ważne, że złośliwy komentarz poszedł. Będzie "szacun na dzielni". 

 

Swoją drogą jak to łatwo się uogólnia i obraża całą grupę ludzi, którzy, w tym przypadku chcą mieszkać trochę lepiej. Widzę szkołę Jacka K.

 

  • Super! 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, przemekka napisał:

 

Niestety z niczym nie trafiłeś. Ale ważne, że złośliwy komentarz poszedł. Będzie "szacun na dzielni". 

 

Swoją drogą jak to łatwo się uogólnia i obraża całą grupę ludzi, którzy, w tym przypadku chcą mieszkać trochę lepiej. Widzę szkołę Jacka K.

 

Ale gdzie ja niby miałem trafić ? Sam piszesz, że uogólniam, więc pisałem ogólnikowo. Te zdjecia osiedli to pewnie też szkoła Jacka K. Wyprodukowała :biglol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Panbenonium napisał:

stawiają dom na działce 300mkw, żeby nie kosić za dużo

Na pewno chodzi o wygodę, a nie o to że mają ograniczony budżet. Pewnie dlatego też takie modne są bliźniaki. Nie ma jak to sąsiad za ścianą jak można mieć dom wolnostojący. Teza z cyklu "Polacy kochają używane samochody".

  • Super! 1
  • Lajk 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Że dzisiejszym sponsorem kolacji są grzybki  z cebulką  w śmietanie  z lasów  w Rowach nad Bałtykiem i Tequila :D:D

16311852966078953050821710263204.thumb.jpg.da14070bd6720b12aa41fe613f913b6e.jpg

 

a Mezac zarąbisty  w smaku, aromat palonej  w ogniu agawy wyczuwalny. Wielkie dzięki  @skwaro za poradę. A robaczek prima sort :biglol:

 

 

 

 

IMG_8010.jpg

Edytowane przez ipsx82
  • Super! 8
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 minuty temu, Kiwi 4ester napisał:

Czekając na odprawę celną podjechał taki jegomość. Od razu napiszę, że jest to idealny przykład, jak nie powinna wyglądać przednia szyba :upside-down-face_1f643-small:

IMG_20210910_113606.jpg

Jeśli to Hindus albo Pakistańczyk to wystrój kabiny jest lekko poniżej normy, za mało złotego koloru. :biglol:

  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 minut temu, Szürkebarát napisał:

Jeśli to Hindus albo Pakistańczyk to wystrój kabiny jest lekko poniżej normy, za mało złotego koloru. :biglol:

 

Jest ktoś w posiadaniu statystyk sprzedaży szalików z napisem "POLSKA biało-czerwoni" w Indiach oraz Pakistanie?

  • Super! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

37 minut temu, Kiwi 4ester napisał:

Żona wyciągnęła mnie na bieganie. Jeśli umrę po drodze to miło było z Wami pisać :biglol:

 

Nie żeby nie Kochał swojej Kobiety ale kupiłem garaż, bo  zawsze w nim jest coś do roboty -_-.

Edytowane przez llkuba
  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...