Skocz do zawartości

Melduję, że......


stach1111

Rekomendowane odpowiedzi

2 godziny temu, Dj Brabus napisał:

Melduję, że lewy wydech Twojego Outbacka wyraźnie różni się od prawego.

Perspektywa ;)ale sprawdzę :P

 

2 godziny temu, Dj Brabus napisał:

A, i melduję jeszcze, że mechanik, do którego pojechałaś, ma straszny syf pod podnośnikiem. :biglol:

Ojej :o

 

 

:mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nikt nic nie melduje, to se zamelduję, że przeterminowane o kilka dni drożdże żyją i pracują jak szalone ;)

 

Dzisiaj zrobiłam ciasto na pizzę, drożdżówkę i chleb. Trzy kilo mąki w domu mniej :D

 

 

IMG_20200408_212536.jpg

  • Super! 4
  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 godzin temu, Jaca68 napisał:

Melduje że zakup wioślarza do domu jesienią ubiegłego roku zamiast karnetu na siłownie, z początku wydawał się fanaberią.

Jednak od 4 tygodni,  z każdym dniem nabiera większego sensu. :thumbup:

 

niezliczone ilości h spędziłem na takowych conceptach w siłowniach. Pomogły mi w zawiłej walce ze zrzuceniem ~25kg. Polecam!

 

Co do tematu- melduję, że dziś pękło -25kg od początkowej wagi ultra ciężkiej. Teraz z ciężkiej czas na dojście do normalnej!

Edytowane przez Dymian
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 9.04.2020 o 01:45, Jaca68 napisał:

Melduje że zakup wioślarza do domu jesienią ubiegłego roku zamiast karnetu na siłownie, z początku wydawał się fanaberią.

Jednak od 4 tygodni,  z każdym dniem nabiera większego sensu. :thumbup:

concept.jpg

Świetny zakup. Ja zajeżdżam już drugiego, tylko kurde proporcja między ilością kalorii spalonych a wprowadzanych do organizmu nieco mi się zmieniła :-))).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...że dzisiaj przez niecałą 1h czyściłem chodnik przed domem z chwastów.

 

I w tym czasie dwie nieznane osoby powiedziały mi 'dzień dobry'. Spontanicznie. Bo miały taką potrzebę? Bo COVID-19 ma jednak jakieś dobre konsekwencje? ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Knurek1111 napisał:

...że dzisiaj przez niecałą 1h czyściłem chodnik przed domem z chwastów.

 

I w tym czasie dwie nieznane osoby powiedziały mi 'dzień dobry'. Spontanicznie. Bo miały taką potrzebę? Bo COVID-19 ma jednak jakieś dobre konsekwencje? ;)

Ja mam tak, że mówię albo się uśmiecham - w sensie naturalnie. Również poza okresem świrusa. Ale fakt - zauważam miejscami życzliwości przyrost. Chociaż - ktoś znajomy na FB pisał, że ten ostatni przyjął formę życzliwego ale i instruktażowego oprdlu jednej pani przez drugą panią w sklepie - że "jak pani gada tyle w sklepie przez telefon, to pani bardziej zaraża - a pani nie wie czy pani zaraża"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 godzin temu, tremba napisał:

Ja zajeżdżam już drugiego,

A co zepsuł się. One wyglądają na solidne i zdolne do dużych przebiegów. Urządzenie świetne,  od razu polubiłem jak testowałem przez kilka tygodni przed zakupem. Chociaż początki były ciężkie, po kilku minutach zadyszka i odciski na dłoniach. Teraz jest OK, staram się 5-6 razy w tygodniu po pół godziny na wiosłach and następne pół  na rowerze stacjonarnym. Jedyna wada - hałas, nie da się muzy z głośników słuchać, ale douszne słuchawki BT załatwiły temat.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...