Skocz do zawartości

Robert Kubica w rajdach


carfit

Rekomendowane odpowiedzi

Carfit polecam spróbować Surstromming ;):yahoo: :yahoo: Ja w tym roku popróbowałem i do dzisiaj mam piękne wspomnienia :facepalm: :facepalm: :facepalm: no ale pobyt w Szwecji bez skosztowania tego smakołyku, to pobyt stracony :D :D :D

 

Słyszałem o tym , ale chyba nie zamierzam próbować ;)

Dziś natomiast zjem francuski specjał Foie gras , który w wielu krajach jest zakazany m.in. w Polsce . Nie jest to hardcor ale coś pysznego :)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tutaj z innego ujęcia wypadek... no niestety było trochę za szybko :(

 

http://www.youtube.com/watch?v=swcBzhMjvXc

Z onboardu wydawało się wolniej.Z tego ujęcia widać ,że było szybciej jednak.

I to o czym wspominałem. Chłopaki mieli fuksa,że nie minęli barierki a niewiele brakowało.

ef7d4c74466fe5f4.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://sokolimokiem.tv/?p=10970

 

 

„W ostatnich latach dużo rozmawiałem o Kubicy z Ricardo Penteado […]. Jako jeden z wielu w padoku jest przekonany, że Kubica zostałby mistrzem świata Formuły 1, gdyby wypadek z 2011 roku nie przerwał jego kariery. Jest też jednym z wielu, których zdaniem jest on bardziej utalentowany niż Fernando Alonso.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Głupie gadanie. Jakby to miało jakieś znaczenie. Podniecamy się, że "ktos x lat temu w F1 powiedział że RK jest taaaaki utalentowany". Niech wyniki mówią, a wyniki są aktualnie w WRC. A w F1 znajdzie się tłum inżynierów, którzy jako najbardziej utalentowanego wskażą Vettela/Alonso/Hamiltona/Raikkonena. Poza tym fajny tekst.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W WRC dobre auto to jedno, a pewnie większy procent finalnego wyniku zależy od umiejętności kierowcy, ustawień samochodu, doboru opon, opisu trasy. Raikonen jest mistrzem F1, a w rajdach już tego nie był w stanie powtórzyć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jego opinia nawet jak oparta na telemetrii (a miał telemetrię Alonso i Kubicy z tego samego wyścigu, hm?) nie ma aktualnie żadnego znaczenia. Niech sobie ją ma. A ja równie dobrze mogę powiedzieć że mnie śmieszy branie każdej pozytywnej wypowiedzi na temat RK za prawdę objawioną i odrzucanie wszystkich negatywnych.

 

Wszyscy wiedzą że RK był wśród najlepszych a licytowanie się który inżynier co powiedział jest IMO niepoważne. Zwłaszcza teraz, jak F1 jest tylko w sferze marzeń RK.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja równie dobrze mogę powiedzieć
Tyle tylko że Twoje zdanie w porównaniu ze zdaniem Ricardo Penteado jest nic nie warte, ot taka drobna różnica. I nie wiem co Ty czytasz(łeś) ale nie ma tu nigdzie "licytowania" się co który inżynier powiedział. Są przytaczane słowa ludzi którzy znają się na tym sporcie lepiej niż wszyscy na tym forum i negowanie ich jest dopiero niepoważne....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to chociaż co do talentu Roberta jesteśmy zgodni.

A co do mojego wpisu, to chodziło mi o to, że właśnie rajdy są bardziej miarodajne, jeśli chodzi o umiejętności kierowcy, nie tylko w prowadzeniu pojazdu, ale także w doborze opon, rozpoznawaniu warunków na trasie, przyczepności, komunikacji z mechanikami odnośnie ustawień auta. I tutaj widać "przewagę" Roberta nad mistrzem F1 Raikonenem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Carfit polecam spróbować Surstromming ;):yahoo: :yahoo: Ja w tym roku popróbowałem i do dzisiaj mam piękne wspomnienia :facepalm: :facepalm: :facepalm: no ale pobyt w Szwecji bez skosztowania tego smakołyku, to pobyt stracony :D :D :D

 

Słyszałem o tym , ale chyba nie zamierzam próbować ;)

Dziś natomiast zjem francuski specjał Foie gras , który w wielu krajach jest zakazany m.in. w Polsce . Nie jest to hardcor ale coś pysznego :)

 

A gdyby Kubica wygrał Rajd Szwecji nie nie zjadł byś puszki Surstromming bez chleba ? ;)

http://pl.wikipedia.org/wiki/Surstr%C3%B6mming

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...