Skocz do zawartości

Robert Kubica w rajdach


carfit

Rekomendowane odpowiedzi

Może fake, a może nie, Kubica to tylko człowiek i przestańcie go gloryfikować jakby był co najmniej półbogiem...

Popełnia błędy jak każdy, nawet najlepszy, do których z pewnością się zalicza. Może źle ocenił sytuację, może zbyt zaufał autu, chgw, urwał to urwał.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1) Nie zgodzę się. Jazda łeb w łeb z mistrzem świata przez 9 odcinków ma swoją wartość. To jest po prostu poziom mistrzowski i na wcale nie tak nieznaczącym dystansie.

Już nie mówię o historycznym wygraniu OESu i liderowaniu w rajdzie MŚ czego wcześniej nie doświadczył żaden rodak.

 

2) A temat zszedł na to,że trzeba być pałą nie dziennikarzem sportowym aby uwierzyć w dysktowanie pilota rajdowego bliżej,bliżej,trochę gazu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Słuchajcie, ten filmik to fake, a na gazecie był(właściwie to na sport.pl) w tym artykule http://www.sport.pl/reczna/1,87689,15301103,Sportowy_weekend__Kubica_nasluchal_sie_od_Wrobla_.html?as=2 szybko zmienili zawartość i tytuł, bo dziennikarzyna nie zauważył, że pilotem Bobiego jest kto inny :biglol:

 

@Jacky X, "ostrożniej troszkę" pamiętasz? ;)

"Mr. moderator wanna be" znów w akcji, kolejny raz offtop i straszenie konsekwencjami :facepalm: Jeśli widzisz, że ktoś coś napisał nie tak, wyślij mu PW, jak sprawia Ci satysfakcję to, że ktoś dostanie kartkę kliknij raportuj i opisz w czym problem EOT

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Grzegorz Magdziarz powiedział: @Jacky X, "ostrożniej troszkę" pamiętasz? ;) "Mr. moderator wanna be" znów w akcji, kolejny raz offtop i straszenie konsekwencjami :facepalm: Jeśli widzisz, że ktoś coś napisał nie tak, wyślij mu PW, jak sprawia Ci satysfakcję to, że ktoś dostanie kartkę kliknij raportuj i opisz w czym problem EOT
Ja tam myślę, że chodziło mu o to "ostrożniej troszkę" które Maciek do Roberta powiedział ;)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to musi być fake, nie wierze że ktoś to podłapał jako oryg. sytuację :)

 

Było o 22:00 na gazeta.pl ... tylko wywalili ten film i zmienili tytuł jak spojrzeli w komentarze:

 

Z tym Kubicą i jego pilotem Wróblem to dobra historia tylko, że on jechał w MC 2014 ze Szczepaniakiem...to tyle ode mnie Panowie "Redachtorzy" :)

 

Gimbusy z gazety nie wiedzą że pilotem Kubicy jest Maciej Szczepaniak, a film z pilotem Wróblem to przeróbka...

 

Jaja jak berety :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Słuchajcie, ten filmik to fake, a na gazecie był(właściwie to na sport.pl) w tym artykule http://www.sport.pl/...obla_.html?as=2 szybko zmienili zawartość i tytuł, bo dziennikarzyna nie zauważył, że pilotem Bobiego jest kto inny

Potwierdzam. Dzisiaj rano widziałem to na własne oczy jako Wideo weekendu :biglol: Nie mogłem uwierzyć!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Grzegorz Magdziarz powiedział: @Jacky X, "ostrożniej troszkę" pamiętasz? ;) "Mr. moderator wanna be" znów w akcji, kolejny raz offtop i straszenie konsekwencjami :facepalm: Jeśli widzisz, że ktoś coś napisał nie tak, wyślij mu PW, jak sprawia Ci satysfakcję to, że ktoś dostanie kartkę kliknij raportuj i opisz w czym problem EOT
Ja tam myślę, że chodziło mu o to "ostrożniej troszkę" które Maciek do Roberta powiedział ;)

:rolleyes: to źle zrozumiałem, sorki Grzegorz, PW

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zamiast pompować taką akcję, która nie ma najmniejszego sensu, najlepiej jest ignorować te wypociny i nie dawać im drugiego życia.

Zastanówcie się ilu ludzi by to przeczytało, gdyby nie szum zrobiony przez kibiców Roberta.

Takim polityko-celebrytom właśnie na tym zależy, a akcje przeciwko niemu są tłumaczone w jego środowisku jako nagonkę kibolowską, która przyniesie mu dodatkową reklamę. Założę się, że on się z tego śmieje, a Robertowi może być za tą akcje po prostu wstyd.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Założę się, że on się z tego śmieje, a Robertowi może być za tą akcje po prostu wstyd.
Czy wstyd Robertowi.... nie sądzę. I zgadzam się z tym co napisał Cezary Gutowski ;

'Opluwanie żyjącej już ikony nie tylko polskiego, ale światowego motorsportu - jednego z najbardziej rozpoznawalnych i powszechnie lubianych na arenie międzynarodowej Polaków jest po prostu haniebne. Nie przystoi osobie na stanowisku senatora RP, a już szczególnie w międzypartyjnych zagrywkach w środowisku tak oślizgłym i z natury podłym, jak polska scena polityczna. Szarganie nazwiska Kubicy i mieszanie w tym błocie powinno się wiązać z konsekwencjami, bo godzi w interes narodowy. Kubica to marka, która rozsławia Polskę w znaczeniu wyłącznie pozytywnym na całym świecie. To nasze dobro narodowe - najlepszy ambasador. Nie godzi się, aby byle kto, po dorwaniu do klawiatury wycierał nim sobie paluchy."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Grzegorz Magdziarz powiedział: @Jacky X, "ostrożniej troszkę" pamiętasz? ;) "Mr. moderator wanna be" znów w akcji, kolejny raz offtop i straszenie konsekwencjami :facepalm: Jeśli widzisz, że ktoś coś napisał nie tak, wyślij mu PW, jak sprawia Ci satysfakcję to, że ktoś dostanie kartkę kliknij raportuj i opisz w czym problem EOT
Ja tam myślę, że chodziło mu o to "ostrożniej troszkę" które Maciek do Roberta powiedział ;)

 

 

 

Bu ha ha ha , to było super :yahoo:

 

... to jest cytat z Jenner Rally...

 

M.S.: "ostrożniej troszkę"

R.K.: " dobra, dobra..."

 

:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No tak najlepiej olać te hieny, ale tak naprawde olewajac przyzwala sie na dalsze opluwanie dobrego imienia Roberta, a mam wrazenie ze sie miarka przebrała bo ludzie nie mają teraz litości dla tego pocieja i tych hien dziennikarskich bo jadą ich gdzie sie da :D

 

Jak zobaczylem, ze w autoswie.... autosensacji ukazał sie artykul z wylistowanymi wypadkami Roberta, a potem redaktorzyna na fb napisal, ze oni przynajmniej klapek na oczach nie maja w temacie Roberta, no to naprawde..... krew mnie zalała.

 

Moze potrzebne jest takie globalne poruszenie w temacie i zobaczą, ze ludzie mowią- nie.

Edytowane przez Domso
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...