Skocz do zawartości

Robert Kubica w rajdach


carfit

Rekomendowane odpowiedzi

Siedzimysobie w wybranej przez carfita knajpce - super

Na odcinek dltarlismy 2 minuty przed ceasem w ciekawe miejsce dzieki Carfitowi- wspaniale

Gdyby robot mial choc 1/10 takiego farta jutro stbal by na podium

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Brak słów ,tym bardziej ,że to był zwykły mały pechowy ślizg ,a każdy hejter mysli,że znów mega dzwon...tak czytam te komentarze na interii itp.Jak kubica wygra i objedzie innych tak,że w pale się nie mieści to cisza...a jak nie dojedzie to od razu pastwia się !!

 

tak mnie zastanawia ,co musi być w takim anonimowym hejterze ,że MUSI kogos koniecznie objechac,gdzie osiągnięcia mówia co innego .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aby poprawić wszystkim humory po dniu wczorajszym, krótki film zmontowany z onboardu Roberta z komentarzem Piotra Wróblewskiego z rspw.pl

 

Kto kiedyś jeździł z Wróblem w Ułężu, na pewno od razu chwyci klimat. Ja się prawie popłakałem ze śmiechu :)

 

Edytowane przez elberoth
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest śnieg na Łotwie ? Kubek jedzie ?

http://rajdy.autoklu...do-lipawy,53157

 

@elberoth

 

Dobre.Myślę,że to dobre podsumowanie przykrej przygody.Z humorem.

 

Próbowałem sobie poukładać to co się wczoraj stało. Wypadek był banalny.Raczej niefart niż pomyłka. Szkoda Kubka bo wystarczająco dużo zrobił aby dostał nagrodę w postaci pudła. Miałem też takie myśli,że ...... tych punktów może brakować.Bo Kubek na koniec sezonu mógłby być wysoko. Ale w związku z tym,że naprawdę nie wiem i nikt nie wie czy taki scenariusz ma duże szanse powodzenia to nie ma co teraz płakać. Cieszmy się każdym rajdem z udziałem Kubka z osobna.

Ale,że Kubek znany jest z mistrzowskiego ciułania punktów to tych punktów jednak może brakować.

Edytowane przez Jacky X
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Domso - fajnie że to wkleiłeś, dobra riposta do Pocieja! Trzebaby to wkleić pod każdym durnym artykułem!

 

Też nie wiem o co chodzi z tym hejtowaniem w Polsce - może poprostu takim już jesteśmy narodem i my - garstka zapaleńców nic tu nie poradzimy!

 

Brawo Robert za Monte! Czekamy teraz na kolejne starty i pudło w WRC!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...