Skocz do zawartości

Robert Kubica w rajdach


carfit

Rekomendowane odpowiedzi

Przynajmniej już wiemy, że definitywnie można skreślić WTCC w perspektywie powrotu na tor.

To prawda biorąc pod uwagę że i tak poslodzil.

Za to RK w tych wywiadach mógłbym słuchać godzinami :)

To prawda ogólnie fajnie się tego słuchać bez całej PRowej otoczki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Robert trochę inaczej się wypowiada niż kilka lat temu. Dużo więcej w Nim sprzeczności , takiej filozofii , może zgorzknienia jak ktoś napisał wcześniej. Ale to super facet i widać, że jeszcze mu się chce.

 

Przez chwilę też myślałem, że ta przerwa może mieć coś wspólnego z operacją. Ale RK kiedyś powiedział ,że kolejna operacja niewiele by już dała. Inna sprawa, że po tych wywiadach i filmach BRC dopiero teraz wiadomo jak ta ręka wygląda. OK, może nie wyglądał ładnie ale ja jestem podbudowany. Jak na rękę , która była de facto odcięta to jej funkcjonalność jest świetna. Chyba ograniczone jest odwracanie/nawracanie i zgięcie grzbietowe. Ale nie ukrywajmy. Wiedząc jak było i to jak jest to jest nieźle. Gorzej chyba z propozycjami i z budżetem.

 

Ciekawe czy RK pojedzie Szwecję ???

 

A tymczasem Toyota:

http://powrotroberta.blogspot.com/2016/01/bouffier-bedzie-testowa-z-toyota.html

Edytowane przez Jacky X
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

To bardziej chodzi o ludzkie odruchy. Nie zatrzymał się, nie sprawdził co się stało. Za to ma karę. A jakby coś się stało? Latvala ma ogólnie dziwną psychikę więc z tego by się mógł nie podnieść.

gdyby cos sie tsalo to Od tego sa sejfciarze i radio... gdyby nawet cos sie stalo to co by mial zrobic?

 

 

No właśnie, też jestem zdania że akurat zawodnik najmniej by pomógł w takiej sytuacji a wręcz w stresie że kogoś potrącił mógłby być gorszym ratownikiem niż inni safeciarze czy wręcz kibice.

 

Dajcie spokój, nie dość że gość się wracał po aparat fotograficzny (wszak życie mniej ważne) to jeszcze głąby stały od zewnętrznej, tutaj po tyłkach powinno dostać zabezpieczenie rajdu a nie kierowca, co najmniej lekka przesada. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

 

No Bouffier jest niezłym kandydatem na rozwój samochodu, gość wie co robi. 

 

A CG przyciął ten wywiad w najlepszym możliwym momencie.. ehh miejmy nadzieje ze nie ma jeszcze 8 cześć w kolejce, albo może miejmy.. bo się świetnie słucha Roberta. I trochę to zrównanie CG, zabrzmiał jak jeszcze za jazdy cytryna dyskutował Robert z kibicem o linii jazdy po zakręcie ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czytam te Wasze niektóre komentarze , opinie , praktycznie wszystkie , i czasami po ludzku jest mi przykro i wstyd  :blush: . Cezary to nie jest postać idealna , wie to sam On, wiem ja , Robert itd. Ale na litość boską , pokażcie mi wcześniej takie wywiady, na luzie , nie ustawiane . Owszem "Sokół" czy Eryk mają zdecydowanie lepszy warsztat dziennikarski , ale niestety nie jezdzą na rajdy z róznych powodów  a to jednak spora roznica.   Robert nigdy nie był gwiazdą kamery , jak np. Hołek , i nie będzie , ale to trochę jednak inny wymiar , to mega talent i i tytan pracy i uszanujcie to proszę . Robert ma swój styl wywiadów , rozmowy , jak komuś to nie odpowiada , trudno , jego problem , On  tego typu komentarzy i tak nie czyta  :) . Mógłbym napisać wiele , ale oczywiście nie mogę i tego nigdy nie zrobię z uwagi na wielki szacunek do Roberta,  bo za chwilę niestety będę cytowany na różnych forach i portalach :evil:  ale uważam , że jak go znam , to nie jest gość typu " trudno , nie wyszło w WRC " to będe pomagał innym , testował dla kogoś , zawiesi kask i będzie szkolił , czy założy swój zespół , mimo ze ma do tego duże możliwości , predyspozycje , i jest mega szanowany na całym świecie. On naprawdę ma taką wiedzę analityczną , że czasem mi wstyd zadać pytanie  :blush: , i mam również wrażenie , że zespoły fabryczne , czy prywatne mają podobnnie . 

Może popełnia błędy , i te na odcinkach , i w biznesie , ale jak wiele razy powtarzałem , wierzę w niego w 110% i jako człowieka i jako wybitnego światowego kierowcę że jeszcze nam dostarczy wielu pozytywnych wrażeń  :idea:  :thumbup:

  • Lajk 11
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czytam te Wasze niektóre komentarze , opinie , praktycznie wszystkie , i czasami po ludzku jest mi przykro i wstyd  :blush: . Cezary to nie jest postać idealna , wie to sam On, wiem ja , Robert itd. Ale na litość boską , pokażcie mi wcześniej takie wywiady, na luzie , nie ustawiane . Owszem "Sokół" czy Eryk mają zdecydowanie lepszy warsztat dziennikarski , ale niestety nie jezdzą na rajdy z róznych powodów  a to jednak spora roznica.   Robert nigdy nie był gwiazdą kamery , jak np. Hołek , i nie będzie , ale to trochę jednak inny wymiar , to mega talent i i tytan pracy i uszanujcie to proszę . Robert ma swój styl wywiadów , rozmowy , jak komuś to nie odpowiada , trudno , jego problem , On  tego typu komentarzy i tak nie czyta  :) . Mógłbym napisać wiele , ale oczywiście nie mogę i tego nigdy nie zrobię z uwagi na wielki szacunek do Roberta,  bo za chwilę niestety będę cytowany na różnych forach i portalach :evil:  ale uważam , że jak go znam , to nie jest gość typu " trudno , nie wyszło w WRC " to będe pomagał innym , testował dla kogoś , zawiesi kask i będzie szkolił , czy założy swój zespół , mimo ze ma do tego duże możliwości , predyspozycje , i jest mega szanowany na całym świecie. On naprawdę ma taką wiedzę analityczną , że czasem mi wstyd zadać pytanie  :blush: , i mam również wrażenie , że zespoły fabryczne , czy prywatne mają podobnnie . 

Może popełnia błędy , i te na odcinkach , i w biznesie , ale jak wiele razy powtarzałem , wierzę w niego w 110% i jako człowieka i jako wybitnego światowego kierowcę że jeszcze nam dostarczy wielu pozytywnych wrażeń  :idea:  :thumbup:

nie denerwuj się :)

to, że każde słowo Roberta jest szczegółowo analizowane dowodzi, że ma mnóstwo kibiców :) Kibice też mają prawo ponarzekać i wylać trochę goryczy - sam tak czasem mam, bowiem powtórzę to znów: odkąd w latach 90-tych usłyszałem co ten młokos robi w gokartach tak zawsze śledziłem jego karierę i jak miał ten feralny wypadek to myślałem, że chałupę rozniosę...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Coraz bardziej mie się podoba ten wywiad

 

 

Za to RK w tych wywiadach mógłbym słuchać godzinami

 

no dopiero się teraz Robercik rozkręca, bo już powoli zaczęło męczyć to ciągłe zbaczanie z tematów, wymijające odpowiedzi, westchnienią, pojękiwania, ciągle gadanie o tym samym (oczywiście ze względu na tendecyjne pytania ciągle o tym samym).. A teraz pierwszy raz widać wkręcenie w temat, błysk w oku i jakieś ciekawe informacje :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja wierzę, kibicuję i wiem, że będzie dobrze i przyszłość Roberta będzie dalej związana z WRC. Mam pewne swoje przemyślenie co do obecnej sytuacji, wiem, że Robert jest na tyle silnym charakterem, że nie odpuści.

 

Mnie pozostaje dalej mu kibicować, bo co mogę zrobić ;)

 

FORZA R&M !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie z tego wywiadu cieszy stosunek Roberta do "słabszych" serii wyścigowych. Można z tego wnioskować, że go to nie interesuje i że nie czeka nas nuda. On się nie rzuci na tą "padlinę", u  Niego albo grubo, albo wcale :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też myślę, że należy uzbroić się w cierpliwość.

Jak na kierowcę rajdowego Robert jest jeszcze młody, a doświadczenia nabrał już niemało.

Popatrzcie na kariery Gronholma, Meeka - w jakim wieku dostali szanse na prawdziwe ściganie. Dopiero po 30tce.

U Hirvonena też był okres dużo gorszy, a potem dostał drugą szansę.

 

Keep calm and support......  :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...