Skocz do zawartości

Robert Kubica w rajdach


carfit

Rekomendowane odpowiedzi

Dadza rade,jak amfibie Tanaka ogarneli to panzerwagena też naprawia.Swoją drogą pech Kubicy sięga już chyba zenitu.Ja rozumiem,że w rajdach jak w każdym innym sporcie trzeba mieć szczęście ale bez przesady żeby było aż tak bardzo na odwrót.Fajnie szło i to z niesprawnym autem i kicha.Zaczynam mieć poważne wątpliwości co z przyszłym sezonem-nie widzę którejkolwiek z czołowych ekip w którą wbije się kubek,a jazda jako prywaciarz jaka jest każdy widzi.Ma chłop speed,ma umiejętności,ma zawzięcie tylko regularnośći i szczęścia brakuje.Oby w końcu mu się odmieniło....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:(  :(  :(

Nie wiem co powiedzieć, jak nie Roberta wina to zrzędzenie losu.

Jak jest tempo, opony dobrze działają to musi się coś jeszcze innego stać. Jak nie było problemów to RK kręcił czasy w TOP5, ale co z tego.

Oby jakas fabryka zauważyła dużu progres jaki dokonał w tym roku, tylko przez różne okoliczności nie było wyniku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Tu chyba nie ma mowy o pechu jak auto się w oczach rozpada już na 1-szym os-ie i to bez żadnej przygody. Było źle przygotowane albo raczej wcale nie przygotowane i tyle. 
Stało cały tydzień u Oleksowicza wiec o braku przygotowania raczej nie ma co mówić. Pech i tyle.  
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Strasznie to smutne, jak się patrzy na taki obrazek jak chłopaki auto pchają. :(

 

Jedyny plus jest taki, że udało się przejechać kilka nowych odcinków dobrym tempem, więc może choć notatki na przyszły rok zostaną.

 

Ile im doliczą za Super Rally? 25 minut, czy więcej?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co za różnica. Punktów nie będzie :-(

 

Wysłane za pomocą Tapatalk

 

Będzie ogień, będą emocje!!

 

 

4 miejsce na SS5... no bez kitu, idą dzidą złomem nie rajdówką... należy się im nasz doping nie za punkty a za pasje i dobrą robotę!

  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak mi szkoda jest Roberta i Maćka to nie mam słów.. To, że po dzwonach musiał się zbierać to ok, ale nie po takich rzeczach. Dla psychiki masakra moim zdaniem. I te zdjęcie z walki :mellow:

Trzymam tylko kciuki, żeby się chłopak nie poddał po tym roku, bo ileż można walczyć ze wszystkim. Ja bym się poddał, ale bardzo wierze, że on właśnie nie :)

Szacunek dla nich wielki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...