Skocz do zawartości

Robert Kubica w rajdach


carfit

Rekomendowane odpowiedzi

Sponsorzy raczej zdają sobie sprawę, że rajdy i wrc to nie "rajd pojazdów zabytkowych" gdzie jedzie się wg itinerer`a i robi zdjęcia wyszmatkowanym samochodom ;)

 

Dzwonki były są i będą. Rywale mocniej auta potłukli w ten weekend i nikt z tego afery nie robi :)

  • Lajk 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sponsorzy raczej zdają sobie sprawę, że rajdy i wrc to nie "rajd pojazdów zabytkowych" gdzie jedzie się wg itinerer`a i robi zdjęcia wyszmatkowanym samochodom ;)

 

Dzwonki były są i będą. Rywale mocniej auta potłukli w ten weekend i nikt z tego afery nie robi :)

 

dokładnie tak , nic dodać nic ująć , auto jedzie do Msport przygotować sie na Niemcy . 

Edytowane przez carfit
  • Lajk 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Dzwonki były są i będą. Rywale mocniej auta potłukli w ten weekend i nikt z tego afery nie robi

tylko w przypadku tak małego team-u każdy dzwon na pewno mocniej uszczupla budżet niż w przypadku takiego VW czy Cytryny ;) 


gdyby ktoś miał jakiś stream z dzisiejszej relacji byłbym wdzięczny! :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam nadzieję, że się nasza ekipa zepnie na asfaltach i zrobi mega wyniki bo myślę, że to może być kluczowe jeżeli chodzi o przyszły sezon. Byle samochód się nie zepsuł tam

Dokładnie każdy następny rajd na wagę złota

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla Roberta rajd się ułożył już piątek kiedy musieli się wycofać. Sobota to było zbieranie doświadczenia i testowanie różnych zmian w ustawieniach. Gdyby jechali po wynik to pewnie by zabrali na drugą pętle miękki komplet opon jak wszyscy. Trudno... tempo było znakomite, chłopaki byli zaraz za VW i Citroenem na równi z Tanakiem, pozycja startowa też nie premiowała. To musi być zauważone. Cholernie szkoda tej rolki, bo znowu zacznie się gadanie.

 

Bardzo cieszę się z wygranej Latvali, jechał jak natchniony i nie żadnych szans Ogierowi w życiowej formie.

Oby Matton miał jeszcze cierpliwość do Krisa...

 

Edit:

Komentarz Maćka, bardzo trafny. Idealnie się panowie uzupełniają. Już niedługo i konkretny wynik przyjdzie, kwestia czasu

CLZ22YcWsAABdBA.png

 

:bowdown:  :bowdown:  :bowdown:

Edytowane przez konar
  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Konar myśle ze Matton nie ma za bardzo wyborów i jezeli go puści to myśle ze od razu zgarnie go Hyundai lub Inny producent bo to w tej chwili jedyny zawodnik poza VW który z nimi walczy.Nie do końca wiem gdzie leży teraz DS ale biorąc pod uwage sty. Zespołu brak rozwoju nie zdziwił bym sie jak by w obecnej chwili ten samochod był słabszy od Hyundaia.

Podsumowanie Maćka trafne.Rajd sie zakończył w piątek tempo i tak było niesamowite wiec tylko szkoda problemów z odbudowa auta.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Konar myśle ze Matton nie ma za bardzo wyborów i jezeli go puści to myśle ze od razu zgarnie go Hyundai lub Inny producent bo to w tej chwili jedyny zawodnik poza VW który z nimi walczy.Nie do końca wiem gdzie leży teraz DS ale biorąc pod uwage sty. Zespołu brak rozwoju nie zdziwił bym sie jak by w obecnej chwili ten samochod był słabszy od Hyundaia.

Podsumowanie Maćka trafne.Rajd sie zakończył w piątek tempo i tak było niesamowite wiec tylko szkoda problemów z odbudowa auta.

 

DS3 to imo nadal 2. najlepszy samochód w stawce. Jak pokazuje Finlandia na pewno mają bardzo, bardzo mocny silnik

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozbiera sie szybko gorzej złożyć ;):D

 

Konar myśle ze Matton nie ma za bardzo wyborów i jezeli go puści to myśle ze od razu zgarnie go Hyundai lub Inny producent bo to w tej chwili jedyny zawodnik poza VW który z nimi walczy.Nie do końca wiem gdzie leży teraz DS ale biorąc pod uwage sty. Zespołu brak rozwoju nie zdziwił bym sie jak by w obecnej chwili ten samochod był słabszy od Hyundaia.

Podsumowanie Maćka trafne.Rajd sie zakończył w piątek tempo i tak było niesamowite wiec tylko szkoda problemów z odbudowa auta.

 

 

DS3 to imo nadal 2. najlepszy samochód w stawce. Jak pokazuje Finlandia na pewno mają bardzo, bardzo mocny silnik

Czy ja wiem ja jakoś mam przeczucie ze tak juz nie jest tylko driverzy w hultaju za słabi.Pamietaj ze Citroen bazuje pewnie duzo na ustawieniach Loeba.Hyundai nie miał mistrza tego formatu ktory by doszlifowal auto za kierownica i wypracował optymalne ustawienia.

Chłopaki z Hyundaia bardzo często mówią ze nie trafili z ustawieniami a Meeke wsiada i jedzie i to zapewne tez robi różnice.

Czy ktoś wie co sie stało z MKTV ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...