Skocz do zawartości

Robert Kubica w rajdach


carfit

Rekomendowane odpowiedzi

mam wrażenie, że RK we Włoszech jest niemniej popularny niż The Doctor i dlatego tamtejsze serie się nim interesują, a że jest szybki i skuteczny (także marketingowo) pokazał w Monza Rally Show (w przeciwieństwie do Neuvill'a w ostatniej edycji)

Edytowane przez maniujr
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kto wie gdzie będzie można oglądać? tv,internet?

Na oficjalnej stronie serii będzie stream ze wszystkiego: treningów, kwalifikacji i wyścigu, tylko pytanie brzmi kiedy serwery padną z przeciążenia, bo niestety trza się będzie z tym liczyć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hehe no ja przecież kłócić się z tym nie będę!  Ale będzie to mega ciekawe, zobaczyć jak sobie poradzi:)

A jak zacznie się jakieś rzeczywiste ściganie, to mam mocne przeczucie że RK jednak może oddalić się od WRC. Ale to będzie znaczyło że to chce robić, więc należy się cieszyć.

 

Swoją drogą patrzyłem na bilety lotnicze, widziałem za 120 PLN do Bolonii. Może ktoś będzie zainteresowany, ja niestety nie mogę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hehe no ja przecież kłócić się z tym nie będę!  Ale będzie to mega ciekawe, zobaczyć jak sobie poradzi:)

A jak zacznie się jakieś rzeczywiste ściganie, to mam mocne przeczucie że RK jednak może oddalić się od WRC. Ale to będzie znaczyło że to chce robić, więc należy się cieszyć.

 

Swoją drogą patrzyłem na bilety lotnicze, widziałem za 120 PLN do Bolonii. Może ktoś będzie zainteresowany, ja niestety nie mogę.

 

Robert Kubica zapewnia, że start w Mugello jest jednorazowym występem. To oznacza, że przyszłość byłego kierowcy Formuły 1 wciąż pozostaje niewiadomą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może i powinno być w temacie z filmami ale fajnie jak Robert uwieczniony jest na jednym filmie z legendami i ikonami światowego Motorsportu, tymi które się nie poddają   ;)

 

  • Lajk 7
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajny filmik. Wiele mniej popularnych ujęć się tam znalazło, takich których jeszcze nie widziałem.

 

I znowu mnie naszła taka refleksja... że najlepsze lata motorsportu już niestety za nami.... :unsure:  Ale obym się mylił. Może to tylko takie narzekanie, a za 10 lat będziemy tęsknić za wyczynami na obecnej scenie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Filmiki Anttiego to klasa sama w sobie. Gość ma smykałkę do tej roboty. Polecam je wszystkie obejrzeć tym który jeszcze tego nie zrobili. Zwłasza ten o A.Sennie, nie wiem czy jest na YT, ale na prawdę warto. Mi się za każdym razem oczy pocą jak czasami go oglądam.

 

Może kiedyś doczekamy się takiego o Robercie, coś w stylu "never give up". Ale to pewnie będzie po tym jak wyciągnie majstra w WRC po zaciętej walce z Ogierem ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sam jestem ciekaw jak Robert będzie poginał w tej wyścigówce na tle innych kierowców w klasie.Relacje będe miał na bieżąco od przyjaciela który startuje tam prosiakiem:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ten jakże radosny start RK na torze może świadczyć tez o tym choć niekoniecznie ,że Robert nie ma na dziś ważnego kontraktu z nikim. W przypadku takowego mógłby być zapis o zakazie startu w innych seriach. Choć oczywiście są to luźne dywagacje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajny wywiad... jak widać od najmłodszych lat Robert nie był zbyt rozmowny a jak mu sprzęt nie pasił to było od razu widać  ;)

 

"To jest gokart ma koła i koła i silnik " :biglol: 

 

A: ... może się zapisać do rywalizacji z Tobą?

RK: Wszyscy mogą  ;) 

 

 

 

  • Lajk 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Taka mała ciekawostka.

Na filmiku Marcin Kwiatkowski opowiada o pierwszym gokarcie (samochodziku) Roberta.

W grudniu ubiegłego roku miałem okazję go oglądać z Edwinem. Robert go odkupił i właśnie przewoził do Włoch, żeby dołączyć do swojej kolekcji.

A cieszył się z tego, jakby miał znowu te kilkanaście lat. :)

Ten facet ma naprawdę paliwo zamiast krwi.

 

Mam nadzieję, że wkrótce zobaczymy go na OSach!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...