Skocz do zawartości

Konfesjonał. Dla tych, którzy kopią leżącego


Przemeq

Rekomendowane odpowiedzi

nuda, zatem maly MB A-klasse CDI wymedrkowal sobie chytrze, ze mnie na konczacym sie pasie za 250m zablokuje, bo pewnie kurnik i parapet to z allegro mam. cale 230m toczylem sie ogladajac uporczywe wysilki minionej gwiazdy niemieckiej motoryzacji, peta w zebach przekladajac. jak juz wrzucil piatke, to mu potege dwojki w STi pokazalem i na koniec jeszcze zamerdalem radosnie wydechem :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kiedys na dzien wiosny przyszedlem na jakies odwiedzanie muzeum. Okazalo sie, ze przyszlo nas trzech, a reszta wybrala rozwiazania alternatywne, acz nie do konca z nauczycieli wola zgodne.

 

Wielce sie zdziwilem, jak dwa i pol roku pozniej nauczyciel, ktory sie nami wtedy zajal, oglosil, ze te trzy osoby maja celujace, a reszta musi zaliczac.

 

Fajnie, aczkolwiek ten przedmiot (sieci, Novell itp.) mi fajnie wchodzil i wolalbym sie (jak rzadko) wykazac ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w olsztynie ostatnio pojawil sie czarny STi z blachami N0 STI (bodajze MY06-07) ale dokladnie nie pamietam czy to nie byla wczesniejsza buda

Chyba to jest raczej MY03-05 z tego co pamiętam jak kiedyś przeleciał obok mnie na wyjeździe z Olsztyna na Barczewo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5-tke po 250m sciagania?
wlasnie, chyba sciagania, nie scigania. przeciez ten samochodzik w ogole nie jechal. oraz moze tam jest 350m, nie znam sie, z orientacji nigdy nie bylem orlem. w Pt ledwo piwo od coli odroznialem i ulotnie po drodze spodobala mi sie pani z kiosku na dole w bloku :mrgreen: i od Pt niewiele sie zmienilo :razz:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

GD MYTOY na czarnej Mazdzie RX-8

 

chyba raczej G0, ewentualnie G1, G2 itd.

GD może być tylko w wersji "normalnej"

 

widziałem go ułamek sekundy...

więc w takim układzie GO MYTOY będzie wersją poprawną

 

G0 tez ja kiedys mijalem :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kopac karwasz niemiecka motoryzacje i inne nadete puzony, to nie akademicki czar wspomnien do cholery :twisted:

 

Jak mus to mus. Jechałem Wisłostradą od centrum na Gdańsk. Na wysokości Centrum olimpijskiego blokował mnie na lewym pasie pasat TDI :twisted: TAXI :twisted::twisted: Skoro tak, to pomyślałem, że przed wjazdem na wiadukt objadę go z prawej bo się akurat miejsce zrobiło. Pan taryfiarz jak zobaczył jaki paździerz go wyprzedził, zaczął trąbić i siadł mi na ogonie, co jeszcze nie było trudne, bo przed nami znalazło się jakieś biedactwo uno. Później zrobiło się trudno bo wrzuciłem trójkę i zrobił się taki malutki. Przynajmniej w lusterku. :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrawiam białego GT z podkładkami na rejestracje forum.subaru.pl, który niemiłosiernie kopał na grochowskiej Lancie Kappę. Byłem jej pasażerem :mrgreen:

 

Pozdrawiam także wszystkich forumowiczy będacych na Rallysprincie pod stadionem. Dawno mnie tam nie było ale widze, ze coraz więcej osób przyjeżdża startować i oglądać. Nie wiem co jest magicznego w tych RSach, bo próby są naprawde mizerne, a kierowcy po ciemku często nie wiedzą jak mają jechać. :roll: :neutral:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ogladalem rok temu w Olsztynie - czarne STi N1 STI - wlasciciel tluamczyl sie, ze NO zajal Holek. ktos z nas pewnie cos zakrecil i ten czarny N0/N1 STI to ten sam egzemplarz. szczesliwiec jest wlascicielem firmy logistycznej, auto z Francji.

 

jesli idzie o bude to na bank czarny new age nowszy od bug eye'a ;) za kierownica na pewno nie bylo holka. raz widzialem go w niebieskim sti bodajze NO 7xxxx. kierowca czarnego N0 STI raczej niekumaty, na mojego GTka nie zwrocil wiekszej uwagi, nie bylo nawet jak wymienic kiwki, bo w ogole sie nie patrzyl w moim kierunku, mimo, ze jechalismy chwile drzwi w drzwi. moze zobaczyl, ze moj taki ladny, NIEBIESKI i sie speszyl :mrgreen::P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

foreks, a możliwe że to był i N1 STI bo sam dokładnie nie pamiętam ale widziałem takie czarne z takimi tablicami wisiał do niedawna na sprzedaż i pewnie o tym samym jest mowa chociaż ostatnio przybywa Subaru w Olsztynie może i ktoś sobie zrobił podobne numery.Czasem mnie dziwi skąd ludzie mają takie informacje że takie tablice zajął Hołek że tam robił sobie wydech :roll: Takie dziwne ploty :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...