Skocz do zawartości

Konfesjonał. Dla tych, którzy kopią leżącego


Przemeq

Rekomendowane odpowiedzi

foreks, T8LEK, dooobre :D

 

A ja wczoraj skopałem busa, nie miał najmniejszych nawet szans... akurat ludzi wysadzał na przystanku, a ja przejechałem obok ze świstem*. To chyba moja liga, więc kopanie zaliczone**. :twisted::oops:

 

 

* w okolicach 4kRPM z mojego wydechu zaczyna wydobywać się gwizd... ten typ chyba tak ma.

** chciałbym przejść do extraklasy (czyt. WRX), ale zbankrutowałbym na PB98. :neutral:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tylko przy moich skromnych gabarytach musialbym selekcjonowac uzywanie golden korben jedynie na podobnie spokojnie usposobionych tzn. bez bejsbolowego blysku w oku :shock: Inaczej sprowokowany abs gotowy przerobic impreze '02 na '08 przy pomocy kilku celnie zadanych kopniec dreso-noga obuta w 3 paski :roll: :mrgreen:
Mam ten sam problem :P ;] Dlatego najpierw muszę mieć 120% pewności, że mam szybsze auto od wspomnianych PANÓW :P ;]

 

A ja wczoraj skopałem busa, nie miał najmniejszych nawet szans... akurat ludzi wysadzał na przystanku, a ja przejechałem obok ze świstem*. To chyba moja liga, więc kopanie zaliczone**. :twisted::oops:

 

E tam, ja skopałem wczoraj gościa na hulajnodze :D Nie pozostawiłem złudzeń napiętemu frajerowi :twisted::twisted::P ;] :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jakich uzywaja* :?: :?:

 

np. "niedoturbiony", albo "jedno-osiowiec", wzglednie "spinaker"

 

jest jeszcze typ pt. "gawedziasz mitoman" albo "bajki ze skopanej tidiajki"

 

oraz syndrom nieobcy kierownikom octavii: "niespelniony sen onanisty"

 

:mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

piekny dzien dzis byl, niezliczone plotki Mondziaki, krapie Octavie, ale na koniec wielkie drogie nowe, czarne BMW na paliwo rolnicze, taki wiekszy kuzyn krapia. strasznie sie chyba wnerwil, ze pasem do jazdy na wprost pojechalem, zamiast stac obok na pasie na wprost z 15 innymi autkami, wiadomo OCB.

 

podczas postoju porozumiewawczo z usmiechem kiwnal, wiec zlota korbka natychmiast zakrecilem i mowie: "Wie Pan, wlasciciele Subaru nie scigaja sie, oni co najwyzej kopia lezacego".

 

Pan odpowiedzial: "Zobaczymy". boots.gif

 

foreks: "Wie Pan, ale jak skopie, to opisze wszystko w internecie, taki mamy zwyczaj".

 

Pan odpowiedzial: "Zobaczymy".boots.gif

 

Ruszyl wiadomo jak, foreks leniwie, no, zeby go z drugiej strony objechac, pozniej zakret przez tory tramwajowe i wiadomo - historia ta sama, co zawsze - trzymal bezpieczny odstep, 3 auta i prawy pas dankeshon.gif

 

pewnie nie wierzyl, ze opisze wink12.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

strasznie sie chyba wnerwil, ze pasem do jazdy na wprost pojechalem, zamiast stac obok na pasie na wprost z 15 innymi autkami

Nie bardzo kumam o co kaman?

 

Wiesz, :roll: Warszawa to stolica i tam maja nawet trzy pasy w jedną stronę :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w duzch miastach sa takie jezdnie, gdzie masz 4 pasy do jazdy na wprost, ale jeden z nich za np. 100m konczy sie.

Jak tak to spoko, trzeba przyspieszyć i po sprawie, myślałem że np. z pasa do skrętu w prawo ryjesz się zmieniając pas na skrzyżowaniu żeby pojechać prosto - tak jak to pokazują w programie "Uwaga! Pirat".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiesz, :roll: Warszawa to stolica i tam maja nawet trzy pasy w jedną stronę :mrgreen:
A co powiecie na 8 pasów w jedną stronę i.............. w godzinach od 16 do 20 tworzące się na nich korki nie do przejechania ? ;]

 

foreks napisał/a:

ale jeden z nich za np. 100m konczy sie. i nikt tam nie staje przed sygnalizacja, zazwyczaj

 

Ups, za każdym razem jak jestem w stolicy to jest to mój ulubiony pas :)

Oj tak..... :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"A co powiecie na 8 pasów w jedną stronę i............."

 

 

a co jeśli tych pasów jest 10 w jedną stronę?

Nie bawię się w "kto da więcej'... widziałem i jechałem taką ulicą tylko, że Subaru niewiele tam widziałem :-(

Jeśli nam wydaje się, że mamy u nas korki - to po czymś takim, co ja widziałem, wielu musi zweryfikować swoje poglądy na sprawność ruchu drogowego!

Taka anegdota :

Tylko tam, przy prędkości 100km/h mogą ci najechać na tył twojego auta....kiedy jedziesz pod prąd!

Jakby co to o Moskwie mowa

 

p.s Witam i pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko tam, przy prędkości 100km/h mogą ci najechać na tył twojego auta....kiedy jedziesz pod prąd!

Jakby co to o Moskwie mowa

 

Mi tam się najbardziej podobają te pasy po środku dla tych "uprzywilejowanych". Za każdym razem zastanawiałem się, co będzie, gdy spotka się dwóch takich z przeciwnych kierunków :twisted:.

 

A poza tym: http://forum.subaru.pl/viewtopic.php?t=101962 :cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...