Skocz do zawartości

Konfesjonał. Dla tych, którzy kopią leżącego


Przemeq

Rekomendowane odpowiedzi

Jadąc sobie dzisiaj przez miasto spokojnie zobaczyłem w lusterku napiętą Skode Superb, długo sie nie zastanawialem żeby ją skopać. Po dojechaniu do świateł okazało sie, że kierownik to profesor z mojej uczelni na którego zajecia własnie jade.... Co nie zmieniło faktu, że skopałem go drugie raz od świateł :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

abuahahahahaha, a popatrzyles mu sie prosto w oczy przed startem?

 

mniej wiecej ale kumpel z uczelni siedział na fotelu pasażera wiec jego dużo lepiej było widać

 

No to życzę dużo siły do boju w czerwcu i z góry gratuluję efektu! :mrgreen:

 

dzięki :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to życzę dużo siły do boju w czerwcu i z góry gratuluję efektu! :mrgreen:

 

Czerwiec to chyba zbyt optymistyczna wersja, Ja obstawiam Wrzesień :twisted: :razz:

 

jeszcze nie miałem przez 3 lata studiowania zadnego egzaminu na wrzesien i raczej nie chce mieć :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to życzę dużo siły do boju w czerwcu i z góry gratuluję efektu! :mrgreen:

 

Czerwiec to chyba zbyt optymistyczna wersja, Ja obstawiam Wrzesień :twisted: :razz:

 

jeszcze nie miałem przez 3 lata studiowania zadnego egzaminu na wrzesien i raczej nie chce mieć :D

 

zawsze musi byc pierwszy raz.... :twisted::mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie ma takiej opcji, nie planuje kampani wrześniowej, gosć mnie z nazwiska nie kojarzy wiec luz... chyba że na egzaminie mnie skojarzy i sprawdzi moje nazwisko na kartce.... ale trzeba być dobrej myśli, ale nie żałuje, że go skopałem powiem więcej zrobiłbym to jeszcze raz :mrgreen:

 

NO MERCY for Skoda users.... :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie ma takiej opcji, nie planuje kampani wrześniowej, gosć mnie z nazwiska nie kojarzy wiec luz...

 

Tak samo myślał mój kumpel, który w pierwszej klasie liceum niechcący na korytarzu trafił ogryzkiem polonistkę, która uczyła inne klasy.

 

Pech chciał, że ta polonistka była potem w komisji egzaminacyjnej na maturze ustnej, a miała bardzo dobrą pamięć wzrokową... :twisted::mrgreen:

 

PS Nie kituję - historia RZECZYWISTA.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie ma takiej opcji, nie planuje kampani wrześniowej, gosć mnie z nazwiska nie kojarzy wiec luz...

 

Tak samo myślał mój kumpel, który w pierwszej klasie liceum niechcący na korytarzu trafił ogryzkiem polonistkę, która uczyła inne klasy.

 

Pech chciał, że ta polonistka była potem w komisji egzaminacyjnej na maturze ustnej, a miała bardzo dobrą pamięć wzrokową... :twisted::mrgreen:

 

PS Nie kituję - historia RZECZYWISTA.

 

No :) A u nas kumpel w klasie koło drzwi po dzwonku rozpylił gaz łzawiący i akurat wychowawczyni wlazła w chmurę po chwili ;D

 

[ Dodano: Wto Maj 13, 2008 10:55 am ]

i co oblala go :?: :mrgreen: ja dzisiaj o 16 mam ustny polski ale naszczescie nie przypominam sobie zadnych takich sytuacji :twisted:

 

Nie przejmuj się, wystarczy, ze nauczyciel pamięta :lol::lol::lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od Myślenic w kierunku Zakopanego zostało skopane jakieś e39(na prostej próbował się utrzymać), Octavie, Mondeo, Mazda 6. Potem jeszcze jakiś starszy pan w E klasie myślał że 220 CDI jest szybkim samochodem, i nawet był pewny siebie mrugając mi długimi abym go puścił :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...