Skocz do zawartości

Konfesjonał. Dla tych, którzy kopią leżącego


Przemeq

Rekomendowane odpowiedzi

foreks Dobre, dobre - nie ma to jak hurtem kopać :wink:

 

Ja dzisiaj znowu nie dałem rady się oprzeć pokusie. Te kangury mnie coś prześladują - raz granatowy, raz srebrny. To samo skrzyżowanie, tylko w drugą stronę dzisiaj było ze srebrnym Kangoo. Ubaw po pachy!!!!! Skrzyżowanie jest dwuetapowe (dwa sygnalizatory świetlne jeden za drugim). Na drugim na pasie przede mną zacięła się L'ka a na pierwszym Pan w srebrnym Kangoo stojący obok mnie myślał, że OCZYWIŚCIE takiego leniucha, jak niebieska strzała to pyknie bez zająknięcia, nie mówiąc już o L'ce, którą pewnie minie jeszcze na skrzyżowaniu. Ja kulturalnie na lewym (za krzyżówką prawy zachodzi na lewy), przede mną L'ka, obok mnie dający w palnik non stop Kangur... ...z żoną i dzieckiem na tylnym fotelu. Hmmm... Pomyślałem sobie, że mu gdzieś spieszno... Dalej standardowo - Kangur z piskiem zaraz po zapaleniu pomarańczowego, a ja zygzakiem Kangura z lewej, L'kę z prawej i z powrotem na lewy.

To jeszcze nic - to by było zwykłe kopanie!

L'ka musiała jakiś ciekawy manewr odstawić, bo zaraz po tym, jak ją wyprzedziłem skutecznie zablokowała ruch na obu pasach na kilka - kilkanaście sekund, więc największym zmartwieniem pana z Kangura było chyba to, że nie mógł mnie skillować TYLKO I WYŁĄCZNIE przez tą L'kę :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozwiercona chipem czarna, nawoskowana Octavia TDI - oblepiona OPC

 

Coś mi się tu nie zgadza...oblepiona OPC to raczej Opel :cool:

Tak czy siak, Foreks jesteś jesteś mistrzem tego wątku :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Taa.... Ponieważ nieco stresu wisi nademną ostatnio, zrobiłem właśnie szybki wypad po colę. No był szybki nie ukrywam, a że Pan Hummerem H2 się naprężał (lubie H2ójki :D Duże amerykańskie monstra nie mogą dać rady malutkiemu Subaru) i próbował mnie wyprzedzać na dwukierunkowej drodze, to mu się dałem. Lecz potem uczyniłem to samo i wjechałem w serię zakrętów ;]

 

Wymiękł po pierwszym.

Ta...tylko ze H2 wazy 3900. Wjedz z nim w teren...nie sądze czy Forkiem nawet bys dał rade. :mrgreen: Jezdzilem H2. Monstrum to jest. Silnik chyba ze 6 litrów. Ale wymaga juz prawa jazdy Kat. C.

Całkiem niezle przyspiesza ale nie porownuj do subaru.

http://pl.youtube.com/watch?v=Jzfwh9Tm2B4

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Coś mi się tu nie zgadza...oblepiona OPC to raczej Opel :cool:
Sadek_atm, może, dla podkreślenia ułańskiej fantazji kierownika wspomnianej skodzinyforeks tak napisał, aczkolwiek ludzie sa zdolni do "miesznania pojęć" totalnie.

Dziś, na stacji benzynowej, miałem okazję dostrzec, na tylnej klapie, chyba gdzies tak 20-letniego AUDI 80, dumnie połyskujący znaczek TDI (w którym to dwie literki były czerone - może myśli że już ma 130KM??? :roll: w tym przypadku, to prawie jak). Bardziej zabawny jednak jest fakt... -albo raczej żałosny- iż do owego "TDI" pan sobie tankował... gaz LPG :shock: :lol:

Aż mnie korciło, żeby podejść i zapytać gościa czy on jest świadom co zrobił, klejąc te "TDI" ale bałem sie... bo chyba bym go zabił śmiechem :neutral: ehh... ktoś wie po co ludzie robią takie rzeczy... :???: :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś na światłach grzecznie stoję... podjeżdża VW Golf III. Czarny, podwójny wydech, kapcie się nie mieszczą w nadkolach, ciemne szyby, zimne łokcie z przodu, musik że od basów lakier odpada, a od spodu się sypie. Spojrzałem na tył: oczywiście GTI :lol: ZIELONE, rusza, ryk i ... czarny obłok z tyły!!! diesel !!! :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ninja, Zgadza się i doskonale zdaję sobie z tego sprawę :P Ale jak bym stanął obok niego na pustyni do bym się nie napinał tak jak on na asfalcie. On na asfalcie jest leżący więc mam to gdzieś ;P Od tego jest ten wątek :D

 

BTW H2 wymięka w terenie przy każdym Land Cruiserze. :wink: Poparte doświadczeniami :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

H2 wymięka w terenie przy każdym Land Cruiserze

 

Ciiii-cho!!! Bo sie tu zaraz eddie pojawi i bedzie sie plawic w blasku terenowej slawy Toyoty :razz:

 

:mrgreen:

o takich oczywistych oczywistosciach to nawet nie ma co pisac/dyskutowac :razz: :mrgreen::lol:

 

 

p.s. nie trzeba mnie prowokowac :!: :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a nie mowilem? Juz jest! Ech...

 

to nawet nie ma co pisac/dyskutowac

 

dlatego wlasnie apelowalem do Harviego o wstrzemiezliwosc, coby nie wywolywac wolfa z burundyjskich lasow ;)

 

 

:mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Coś mi się tu nie zgadza...oblepiona OPC to raczej Opel :cool:
Sadek_atm, może, dla podkreślenia ułańskiej fantazji kierownika wspomnianej skodzinyforeks tak napisał, aczkolwiek ludzie sa zdolni do "miesznania pojęć" totalnie.

Dziś, na stacji benzynowej, miałem okazję dostrzec, na tylnej klapie, chyba gdzies tak 20-letniego AUDI 80, dumnie połyskujący znaczek TDI (w którym to dwie literki były czerone - może myśli że już ma 130KM??? :roll: w tym przypadku, to prawie jak). Bardziej zabawny jednak jest fakt... -albo raczej żałosny- iż do owego "TDI" pan sobie tankował... gaz LPG :shock: :lol:

Aż mnie korciło, żeby podejść i zapytać gościa czy on jest świadom co zrobił, klejąc te "TDI" ale bałem sie... bo chyba bym go zabił śmiechem :neutral: ehh... ktoś wie po co ludzie robią takie rzeczy... :???: :lol:

 

Widziałem kiedyś opla astre i zamiast znaczka "16 V" miał "V16" - potwór :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dlatego wlasnie apelowalem do Harviego o wstrzemiezliwosc, coby nie wywolywac wolfa z burundyjskich lasow ;)
Hehe, wiesz ja jestem taki jak eddie_gt4 :P

 

Toyota to najlepsze auto w teren i koniec. Każdy Arab to nawet potwierdzi.

BTW W Toyocie w jako jedynej nie grzeje się silnik po kilku minutach jazdy po pustyni w 40 stopniach :cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czerwone Corrado po dobrym wieś tunningu, nie pozostawiłem mu złudzeń :mrgreen:

 

Mi też nie. Jak wracałem, to chciałem CTRa pchnąć do Wisły ;).

 

 

Za to wracając po przejażdżce pewnym potworkiem gr1zly'ego - trafiłem na... srebrne Legacy diesel :mrgreen: .

 

Pan był napięty jak w Mondeo, zmieniał pasy, wpychał się, etc.

 

Zniszczyłem go raz, potem drugi. Za trzecim stanął już za mną i pewnie przeczytał naklejkę :mrgreen: .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Za to wracając po przejażdżce pewnym potworkiem gr1zly'ego - trafiłem na... srebrne Legacy diesel :mrgreen: .

 

Pan był napięty jak w Mondeo, zmieniał pasy, wpychał się, etc.

 

Zniszczyłem go raz, potem drugi. Za trzecim stanął już za mną i pewnie przeczytał naklejkę :mrgreen: .

I że, ludzie, ludziom taki los zgotowali................. :cry:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...