Skocz do zawartości

Konfesjonał. Dla tych, którzy kopią leżącego


Przemeq

Rekomendowane odpowiedzi

pierwszy raz w STi wyprzedzil mnie dzis w trasie samochod :mrgreen: mialem jakiegos stracha od rana, a raczej juz od piatkowej nocy, zatem w morde chyba sie zagapilem, gdy mnie jakas Ibiza 1,9TDI zaatakowala na podwojnej.

znecalem sie nad gowniarzem z 50km, rozsierdzil mnie, bo szedl na zywiol pod prad, to ja szarmancko i przepisowo go wycinalem. w sensie prawie przepisowo :roll:

na koniec, kiedy lysy ziom juz ledwo zipal, pokazal mi uniwersalny globalnie gest, to ja go znowu chrystusowo wave1.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Paweł_P, było sucho, nowe opony, geometria ustawiana na tor (na Ring) czyli lekkie minusy. Do tego cały zestaw whiteline (ALK itp.), rozpórki gdzie sie tylko da. Chodzi jak po sznurku :cool:.

To rozumiem :wink:

 

No ja też :).

 

Ja zresztą słabo się znam na tym - miarodajne są dla mnie słowa Wroobla, który nie mógł uwierzyć, jak prowadzi się mój wóz 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

może zostanę obśmiany a może inną ligę trzeba założyć dla oenu :wink:

ale dziś się strasznie spinał passat żeby prawą ruszyć ostro (jakżeby inaczej nówka sztuka ten sam litraż w ropie)

no i się ostatecznie spiął kilkanaście metrów z tyłu (na następnych światłach grzecznie stanął za mną i już nie cwaniakował)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No dobra to i ja się przyznam - pierwsze kopanie w OBKu :-)

Pan w Preludzie chciał pokozaczyć... Strasznie się spieszył, slalom między samochodami, itp. Jechałem sobie spokojnie a i tak na światłach stał obok mnie... Na zielonym ruszyliśmy, pan z piskiem ja normalnie. Potem pojechałem a pan jakoś tak mniej :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja Pandę skopałem :mrgreen: jechał za mną jakiś leszczyk, widać że autko służbowe było, no i usiadł mi na ogonie, z początku przyśpieszałem w taki sposób żeby sobie myślał że Panda daje radę za Subaru, (delikatny, aczkolwiek widoczny sposóB) ale gdy już skończyły się wszystkie tereny zabudowane i inne przeszkody nie pozwalające na rozwinięcie prędkości nie pozostawiłem mu żadnych złudzeń i szybciutko z czerwonej Pandy pozostał czerwony punkcik w lusterku :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tyle tylko, że subaru diesel (na razie!) jest za słabe żeby kopać... na czym polega kopanie wyjaśnia autor wątku w pierwszym poście.

Obawiam się, że konfesjonał powoli stanie się tematem o mniej więcej wyrównanych lecz wygranych pojedynkach "na szosie". Nie o to tu chodzi :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...