Skocz do zawartości

Konfesjonał. Dla tych, którzy kopią leżącego


Przemeq

Rekomendowane odpowiedzi

dzisiaj łupem padła 206-ka 1,1 może 1,4 :razz: dużej walki nie było
to godny przeciwnik :lol: napociłes sie... :mrgreen:
Taa, niektóre auta w tym czasie mają już ok. 200 km/h na budziku - w sam raz na miasto :twisted:
baaa.... :mrgreen: paweł to kiedy wybierasz sie na miasto, chętnie zajmę prawy fotel :mrgreen:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ninja, Zgadza się i doskonale zdaję sobie z tego sprawę :P Ale jak bym stanął obok niego na pustyni do bym się nie napinał tak jak on na asfalcie. On na asfalcie jest leżący więc mam to gdzieś ;P Od tego jest ten wątek :D

 

BTW H2 wymięka w terenie przy każdym Land Cruiserze. :wink: Poparte doświadczeniami :P

no ze sie napinał to jego bład. ale swoja droga to i na asfalcie ma całkiem niezłego kopa jak na takie bydle.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dam Ci znać jak odbiorę furkę :cool:
no oki :wink: to czekam

Tak po za tym furki jeszcze nie ma ale stosowna aktualizacja w profilu juz dokonana... "Auto: EVO VIII GT 340" no ale teraz, gdy juz jest pewniak to luuz :cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale swoja droga to i na asfalcie ma całkiem niezłego kopa jak na takie bydle.
Jak na takie bydle to może i tak, ale generalnie to nie ma.

ale o co Ci chodzi? Coś koło 9 sekund ma do 100... to źle? Patrzysz na to przez pryzmat uturbionego subaru. A H2 wciąga na starcie wolnossące 2 litrowe subaru.Jezdzilem,wiem. Więc w czym problem? Mysle ze takie przyspieszenie jest dobre. Moze nie do wyscigów na ćwiartke ale nienajgorsze. Wiekszosc dupowozów dziadkowych i tak ma z 11-13 sekund. Poza tym H2 to nie auto do scigania. Wiadomo ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj skopałem kopiących się Golfa III VR6 i Audi A6 ileś tam TDi - wystartowałem zza Golfa - trochę mi chmura czarnego dymu z Audi drogę zasłoniła ale objechałem ich lewym pasem.

W lusterku widziałem że szły równo nie wiem kto wygrał bo skręciłem w inna uliczkę :mrgreen:

 

wczoraj tez stojąc na światłach na Alejach śmignął mi z przeciwka Aston Martin DB9 na śląskich blachach ale to brzmi jak przyspiesza :!: :shock: :cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale o co Ci chodzi? Coś koło 9 sekund ma do 100... to źle? Patrzysz na to przez pryzmat uturbionego subaru. A H2 wciąga na starcie wolnossące 2 litrowe subaru.Jezdzilem,wiem. Więc w czym problem? Mysle ze takie przyspieszenie jest dobre. Moze nie do wyscigów na ćwiartke ale nienajgorsze. Wiekszosc dupowozów dziadkowych i tak ma z 11-13 sekund. Poza tym H2 to nie auto do scigania. Wiadomo ;)
Nie patrzę przez pryzmat uturbionych Subaru, patrzę przez pryzmat swojego :P Które według książki ma prawie 11 sekund.... ale nie ma (tak dużo :P) :D:D Chodzi o to że H2 jest leżący na asfalcie i tyle. :P

 

BTW - Straszny ma paździerz w środku :P

 

[ Dodano: Nie Maj 11, 2008 1:43 pm ]

A nawet gdyby bylo jak mowisz, to przeciez ten wątek jest o kopaniu!
O, o, o!!! Dokładnie ;] Dzięki TJ :P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wlasnie wrocilem z wypadu w blackforest 200 km w 3 godziny. A wcale szybko nie jechalem no i kopalem ale to raczej bylo waprzedzanie winnniczek. Nawet jednego STI kopnolem az kolega podskoczyl no i chcial podniesc rekwiczke ale ja tam znam kazdy zakret no i inne samochody go troche przyblokowaly :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

JED, To pozdrów ją serdecznie od Agnieszki z Chełma (to ja oczywiście), mieszkałyśmy niedaleko siebie i byłyśmy kiedyś na obozie jeździeckim (chyba, bo to dawno temu było). Widuję jej samochody (GO AMBER częściej), bo jej osobiście już dawno nie widziałam właśnie na Chełmie. A szkoda, bo fajna z niej kumpela była.

Czy z Chelmu? :wink:

Aska dalej mieszka na Chelmie.

A zeby nie bylo OT to:

 

G0 HUMER na...Hummerze!

 

c4693292414ee8d5eug3.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...