Skocz do zawartości

Subaru WRX STI MY15


Than_Junior

Rekomendowane odpowiedzi

turdziGT, jestes strasznie monotematyczny. Zrozum, ze nie kazdy patrzy przez pryzmat osiagow, mozliwosci modyfikacji, ceny. Dla wielu osob to styl zycia, identyfikacja z marka, zajawka. Sam pracuje w firmie, ktora produkuje sprzet do kitesurfingu. Jest to firma amerykanska, ktora od poczatku istnienia czyli od 2008 jest firma niszowa i ma sie b. dobrze. Naszym targetem nie jest przyslowiowy Kowalski tylko osoba zajarana naszym brandem - naszym stylem zycia, naszymi teamriderami, ktorzy nie startuja w komercujnych zawodach tylko jezdza na kajcie, bo to kochaja, a przy okazji nietuzinkowym produktem, ktory na spotach nie jest tak popularny jak top 3 na swiecie. I wlasnie o to tutaj chodzi. Chcesz, jezdzij vagiem, ja wole Subaru, bo bardziej odzwierciedla moja osobe. Wole nisze, bo nisza to oryginalnosc i nietuzinkowosc.

Tak to pojmuje i sie z tym w 100% identyfikuje. Peace

Edytowane przez KamilP
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kamil niszowa marką to niestety byla przed wprowadzeniem 2.0D i popularyzacja marki co widać niectylko po modelach ale nawet po tym forum.

Ja nikomu vagiem nie kaze jezdzic po prostu uważam ze jest wiecej rownie dobrych/szybkich samochodów w korzystniejszych $$$.

Jezeli chodzi o przywiązanie do marki to nie wiem czy zwrociles uwagę jaki jest obecnie procentowy udział nowych sti na ulicy do lat powiedzmy 2005 , 2006 czy 2007 ? GD tanie tez nie bylo a widzalo się je co chwilę a dzisiaj ile sprzedali sedanow ? Pięć? Dziesięć ?

I wyglada na to ze nawet ci zatwardziali fani poszli po rozum do głowy gdyz wisza dwa na forum od pol roku i nikt tego kupić nie chce mimo okazyjnych cen.I powiedz mi szczerze jezeli nowa mazda 6 miala by haldexa czy na prawdę poszedł byś do salonu subaru i kupil Legacy ?Czasami mam wrażenie ze na sile próbujęcie samych siebie przekonac ze jest inaczej zeby tylko dowalic jak ktos ma inne zdanie.Dla mnie juz sam fakt ze marka krzak jaks jest/byla kia ma juz swoj 1.6T a subaru dalej jest pod tym wzgledem w 4 litetrach mówi wiele i jest troche upokarzajacy no ale jak się nie ma argumentów to najlepszą ibrona jest atak lub sarkastyczny komentarz w wykonaniu AK ;)

Edytowane przez turdziGT
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kamil niszowa marką to niestety byla przed wprowadzeniem 2.0D i popularyzacja marki co widać niectylko po modelach ale nawet po tym forum.

 

Rany,Turdzi jaką bzdure teraz zrodziles :-D

Rozumiem że porsche ferrari infiniti a niebawem maserati po wprowadzeniu diesli staną się masowe?

:-D:-D:-D

 

Jakoś za bardzo nie widze w moim pięknym mieście Lublinie takiego legaca jak mój,....no dobra ,może jeden.

 

Turdzi ,Ty masz jakiś kompleks SBD ,nie narzekają właściciele tylko Ty .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z niecierpliwością czekam na jakieś dane dotyczące tego tandetnego, obrzydliwie źle zrobionego i kiepsko jeżdżącego STI, nie mówiąc już o WRX'ie. Może uda mi się podjechać na targi do Frankfurtu. Ktoś się wybiera?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kamil niszowa marką to niestety byla przed wprowadzeniem 2.0D i popularyzacja marki co widać niectylko po modelach ale nawet po tym forum.

 

Rany,Turdzi jaką bzdure teraz zrodziles :-D

Rozumiem że porsche ferrari infiniti a niebawem maserati po wprowadzeniu diesli staną się masowe?

:-D:-D:-D

 

Jakoś za bardzo nie widze w moim pięknym mieście Lublinie takiego legaca jak mój,....no dobra ,może jeden.

 

Turdzi ,Ty masz jakiś kompleks SBD ,nie narzekają właściciele tylko Ty .

 

No to powiedz nam Staszku kirdy kupiles swoje pierwsze subaru i czym jezdziles zanim je kupiłeś?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z niecierpliwością czekam na jakieś dane dotyczące tego tandetnego, obrzydliwie źle zrobionego i kiepsko jeżdżącego STI, nie mówiąc już o WRX'ie. Może uda mi się podjechać na targi do Frankfurtu. Ktoś się wybiera?

Zależy czy jedziesz, bo jak forkiem albo nie daj Bóg wrxem, to nie wiem czy na tak długą metę zniosę tą tandetę :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli nowy WRX będzie tak wyglądał jak ten prototyp to czapki z głów.

Ja dodam tylko od siebie , że turdziGT ma trochę racji.

Gdybym był na kupnie nowego samochodu to nie widzę na dzień dzisiejszy w palecie modeli Subaru auta dla siebie.

Pomijam już fakt awaryjności, która niestety jest i tego nie da sie pominąć, ale patrząc pod kątem wyglądu i stylistyki - też nie ma nic ciekawego. Taka smutna prawda.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To co powiesz nam Staszku kiedy kupiłeś to pierwsze subaru czy to niewydgodny temat dla ciebie ;)

 

EVAN nie bluznij ty się jeszcze możesz uratawac ja juz od dawna hestem na czarnej liście :-D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

EVAN nie bluznij ty się jeszcze możesz uratawac ja juz od dawna hestem na czarnej liście :-D

Daj spokój turdzi, wiesz, że nie o to chodzi ;) Co prawda na forum jesteś odbierany jako piewca audi i orędownik pierścieni, ale patrząc obiektywnie na sprawę nie można

całkowicie negować tego co piszesz, bo jest w tym ziarno prawdy. IMHO w pewnych kwestiach masz rację, a inne nieco demonizujesz, deprecjonując subaru, chyba jednak niesłusznie.

Weźmy na ten przykład jakość materiałów i montaż. Jeżeli komuś daleko to audi do lexusa, ale niekoniecznie subaru do audi. Uważam, że ostatnie modele prezentują bardzo

przyzwoity poziom, nowy legaś przyjemnie mnie rozczarował, sti też jest ok, gdybym miał się czepiać to tylko na siłę. Wygląd? Pozostaje tylko i wyłącznie kwestią gustu, nikt nikomu pistoletu nie

przykłada do głowy ;) A wtopy? Są, były i będą, ale uderzmy się w piersi i przyznajmy uczciwie, nie ma w tej chwili marki na świecie, która by ich nie zaliczała, jedyna różnica polega na tym,

że niektóre udaje się zatuszować, a inne wypływają jak wiadomo co :P

 

Jeśli nowy WRX będzie tak wyglądał jak ten prototyp to czapki z głów.

Zdecydowanie B)

choć pewnie nie będzie :P

Ja dodam tylko od siebie , że turdziGT ma trochę racji.

Owszem ;)

Pomijam już fakt awaryjności,..., i tego nie da sie pominąć...

Evan

uwielbiam to zdanie :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To co powiesz nam Staszku kiedy kupiłeś to pierwsze subaru czy to niewydgodny temat dl

 

Turdzi,wszystko Ci się porąbalo .Jesteś ostatnią osobą na tym forum której tlumaczylbym się z czegokolwiek.

Trudny temat ? Heeeeheeee ,stary to już paranoja:-D:-D

 

 

No już dobrze,coś Ci jednak odpisze chociaż to zupełnie nie na temat wątku,chociaż szczerze powiedziawszy chętniej uslyszalbym od Ciebie rozwinięcia smialej tezy jak to SBD zniszczył niszowosc subaru :-D:-D:-D

 

A Subaru kupiłem wtedy kiedy było mnie na nie stać a Tobie naprawdę nic do tego.

Wszystko to na co liczyłem kupując subaru spełniło sie z nawiązką bo jeszcze w dodatku bardzo mało spala :-)

Gdyby jeszcze serwis nie był tak drogi byłoby idealnie.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

każdy ma swój gust, forestery dla mnie skończyły się w 2005, impreza na hawk'u. I co, ze w serwisie na wstępie mnie uprzedzili, ze przeciętnie co 50tys wydmuchuje uszczelkę, i co, że forek to ni torówka ni to terenówka. Chciałem forka i mam. Bo tak. O.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiem BartZ , że lubisz słowo awaria :D;)

Każda marka ma swoję wtopy i wpadki. ?Mi głównie chodzi o to, że nie można być zaślepionym miłością do jednej marki bo przestaję się trzeźwo myśleć. Jest wiele osób, które mają Subaru i jeźdzą bez żadnego problemu. Są też właściciele Audi, którzy borykaja się ciągle z problemami swoich aut.

Czytaliście ostatniego WRCa i wywiad z Edwinem? Dlaczego jeździ RSem , a nie STI?

Dlatego do wszystkiego trzeba podchodzić z dystansem. Wiadomo, że inaczej podchodzi sie do starszych modeli Subaru np 22b, czy RA. Są to dla mnie ikony motoryzacji i to bez dwóch zdań...natomiast jeśli chodzi o nowe modele Subaru dla "zwykłego" Kowalskiego to niestety porównując trwałość i cenę tych aut to na rynku jest wiele aut bardziej atrakcyjnych.

Bardzo szanuję Pana Andrzeja ale też mnie czasem razi jego styl wypowiedzi... może jest już zmęczony ilością narzekań klientów Subaru ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiem BartZ , że lubisz słowo awaria :D;)

Oj, to było poniżej pasa :P

Każda marka ma swoję wtopy i wpadki?

Oczywiście, bez dwóch zdań.

Mi głównie chodzi o to, że nie można być zaślepionym miłością do jednej marki bo przestaję się trzeźwo myśleć.

Zdecydowanie, traci się obiektywizm i trzeźwość oceny, ale niestety to nie zmienia faktu, że można.

Jest wiele osób, które mają Subaru i jeźdzą bez żadnego problemu. Są też właściciele Audi, którzy borykaja się ciągle z problemami swoich aut.

Dokładnie.

Czytaliście ostatniego WRCa i wywiad z Edwinem? Dlaczego jeździ RSem , a nie STI?

Osobiście słyszałem, jak Edwin w Kielcach mówił, że foka ma lepszą klimę :twisted:

..natomiast jeśli chodzi o nowe modele Subaru dla "zwykłego" Kowalskiego to niestety porównując trwałość i cenę tych aut to na rynku jest wiele aut bardziej atrakcyjnych.

Ja bym to ujął inaczej, istnieją alternatywy, bezsprzecznie, ale czy aż tak bardziej atrakcyjne? ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To co powiesz nam Staszku kiedy kupiłeś to pierwsze subaru czy to niewydgodny temat dl

 

Turdzi,wszystko Ci się porąbalo .Jesteś ostatnią osobą na tym forum której tlumaczylbym się z czegokolwiek.

Trudny temat ? Heeeeheeee ,stary to już paranoja:-D:-D

 

 

No już dobrze,coś Ci jednak odpisze chociaż to zupełnie nie na temat wątku,chociaż szczerze powiedziawszy chętniej uslyszalbym od Ciebie rozwinięcia smialej tezy jak to SBD zniszczył niszowosc subaru :-D:-D:-D

 

A Subaru kupiłem wtedy kiedy było mnie na nie stać a Tobie naprawdę nic do tego.

Wszystko to na co liczyłem kupując subaru spełniło sie z nawiązką bo jeszcze w dodatku bardzo mało spala :-)

Gdyby jeszcze serwis nie był tak drogi byłoby idealnie.

No widzisz wiec dzieki wprowadzeniu między innymi 2.0D tez tacy ludzie jak ty mogli sobie w końcu pozwolić na zakup subaru , i to jest właśnie ta popularyzacja.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To co powiesz nam Staszku kiedy kupiłeś to pierwsze subaru czy to niewydgodny temat dl

 

Turdzi,wszystko Ci się porąbalo .Jesteś ostatnią osobą na tym forum której tlumaczylbym się z czegokolwiek.

Trudny temat ? Heeeeheeee ,stary to już paranoja:-D:-D

 

 

No już dobrze,coś Ci jednak odpisze chociaż to zupełnie nie na temat wątku,chociaż szczerze powiedziawszy chętniej uslyszalbym od Ciebie rozwinięcia smialej tezy jak to SBD zniszczył niszowosc subaru :-D:-D:-D

 

A Subaru kupiłem wtedy kiedy było mnie na nie stać a Tobie naprawdę nic do tego.

Wszystko to na co liczyłem kupując subaru spełniło sie z nawiązką bo jeszcze w dodatku bardzo mało spala :-)

Gdyby jeszcze serwis nie był tak drogi byłoby idealnie.

No widzisz wiec dzieki wprowadzeniu między innymi 2.0D tez tacy ludzie jak ty mogli sobie w końcu pozwolić na zakup subaru , i to jest właśnie ta popularyzacja.

Niestety nie masz racji ,bo Legacy D jest drogim samochodem,a kiedy kupowałem był jeszcze droższy(ok.165 tys) i gdyby nie wyprzedaż rocznikowa nie byłoby mnie już stać,tyle że to nie ma nic wspólnego z danym modelem czy silnikiem.Ale wiedziałem czego chcę i póki co sie nie zawiodłem.Dziś uważam że cena LegD z navi jest dobrą ceną,ale to ciągle jest grubo ponad 150 tys.Do tej ceny można naprawdę wybrać wiele limuzyn kombi.

 

Co do meritum ,to nowe STI znowu będzie miało technologiczną przewagę nad AMG czy M135 z racji szper,torsena tylko pytanie kto to weżmie pod uwagę oglądając suche papierowe dane.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Świat poszedł do przodu:)

 

Golf R - jest jak wycieczka objazdowa po Azji organizowana przez znane niemieckie biuro podróży wszystko super i w dobrej cenie

 

STI - jest jak wycieczka po objazdowa po Azji organizowana przez Czyngis-chana jest drogo bo zamiast taniego kredytu musisz oddać całe złoto i większość żon, śpisz w namiocie zamiast w hotelu - czyli niby same wady a i tak bymś z Czyngisem pojechał :D

 

Kia ceed ma lepsze wnętrze od STI ale umówmy się, że w STI znajdzie się "kilka" plusów w porównaniu do STI.

 

Nie ma co specjalnie demonizować Subaru. Daję sobie rękę obciąć, że jeśli nowe STI będzie dopieszczone w środku i eko i cichutkie i w ogóle jak Golf R czy A klasa AMG to będzie lament, że "prawdziwe" Subaru się skończyło, bo kto to widział tyle elektroniki i takie materiały w środku i żeby przy 200km/h nie budziło się okolicznych wiosek. Ot tak źle i tak niedobrze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ajax

obecne sti jest takie w środku ;)

A subaru kończyło się już tyle razy, że chyba wszyscy zdążyli się do tego przyzwyczaić :P

 

Ciągle liczę, a może się łudzę, że jednak nowy wrx/sti będzie przypominał ten concept... ech ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...