Skocz do zawartości

Subaru WRX STI MY15


Than_Junior

Rekomendowane odpowiedzi

Tak wiec mimo szczerych checi szanowna dyrekcjo i choć bym nie wiem jak się starał to nie przemawiają do mnie te tlumaczenia.

Zafascynowany raz jeszcze przeczytałem swą własną wypowiedź - nie znalazłem ani słowa na temat cen Mazdy ...

Pomijając fakt, iż zwracanie się do adwersarza ze zniekształcaniem nicka może być odczytane jako świadome wyrażanie braku szacunku, tematem tego wątku jest WRX / STI;

Niezależnie od powyższego uważny czytelnik mógł znaleźć w mojej wypowiedzi następujące stwierdzenie:

Otóż europejscy ( i nie tylko !) producenci często stosują specjalne ceny dla rynków o wysokich podatkach i / lub dla krajów o niskich zarobkach.

Ma to czasem sowoje zalety. Aczkolwiek osobiście nie jestem zwolennikiem dofinansowywania innych rynków ( jak. np. od lat rynek Danii przez wiekszość producentów) kosztem innych państw.

Zadje sobie sprawę ze ciezko dala niewielkiej ilości samochodów opracowac nowy mniejszy silnik aczkolwiek wszystko opiera się na dobrej woli chęci

To tak w myśl starej polskiej zasady " Nie matura lecz chęć szczera zrobi z ciebie oficera". Opracowanie innego silnika opiera się na prostej kalkulacji kosztów oraz dostępności sił fachowych ( "engineering resources") potrzebnych dla dokonania takiej operacji.

"Dobrymi chęciami" jak wiadomo piekło wybrukowane ;)

 

Pozdrowienia

Przepraszam za zniekształcenie nika absolutnie nir było to celowe działanie posta pisalem z tel. więc zajradlo sie do niego sporo litetowek.

Przykładu Mazdy użyłem aby pokazać w jaki sposób wyzsza akcyza wpływa na cenę konkurencji.

 

 

 

ah nie przesadzaj. Jezdze na codzien Passatem i to jest bardzo dobre Auto. Alltracka to bym moze i nawet bym kupil i jeszcze BMW 335 X-Drive tez jest fajne :) Audi niestety poszlo na szpan a to mnie strasznie razi

Jest tez przyslowie ..... kupujac tanio placisz dwa razy

A czym ten szpan się przejawia ?bo na tle serii 3 czy 5 lub mercedesów A4i A6 wyglada bardzo stosowanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dżizu... Czy wszystkie tematy w stylu jakieś nowe subaru / subaru vs cokolwiek zawsze muszą się kończyć w ten sam, nudny i przewidywalny sposób? :facepalm:

 

Jeden woli audi, drugi mazdę, a trzeci subaru i bardzo dobrze, bo inaczej świat byłby "prostytucko" nudny.

 

Mam nadzieję, że nowe sti nie będzie za bardzo odbiegało od konceptu B)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czort wie jak będzie wyglądało. Faktycznie BRZ nie zapowiadał się zbyt widowiskowo ale wyszło całkiem sympatycznie. Nie będę ukrywał, że bardziej zależy mi na tym jak to będzie jeździło i w jakim stopniu będzie niezawodne niż jak będzie wyglądało. Ale jeśli mam możliwość póki co ponapalać się tylko na wygląd to to robię. 13 września jedziemy do Frankfurtu. Planujemy tam jakiś spocik?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mie sie te ledy nie podobaja :) jak dla mnie za bardzo wyzywajaco. Cos w stylu .... z drogi sledzie bo krol jedzie. Oczywiscie E , C klassa przd faceliftem ma tak samo. Jeszcze te LEDy tam sie dziwnie trzesa i sa jakby z OBI dostawione. BMW poszlo w tym kierunku bardziej stonowanie. BMW wg mnie buduje teraz najfajniejsze auta z najciekawszymi silnikami. Co widac po wynikach rocznych.

Musze za to przyznac, ze Audi w srodku sa bez zarzutu a A 6 od tylu bardzo mi sie podoba.

 

PS

 

faktycznie nie na temat ale jak zwykle sprowadza sie Subaru vs. reszta swiata

Edytowane przez haubi65
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a A 6 od tylu bardzo mi sie podoba

 

jestes pewien, ze masz na mysli A6, a nie A1, A3, A4, A5, A7 czy A8? :mrgreen: Bo ja tam nigdy nie wiem ktore to ktore :P

A BMW rozrozniasz? Bo dls nie trzeba byc wytrawmym znawca żeby odroznic trojke od piątki a piątkę od siódemki

A odnośnie mojej miłości do Audi to tak ja kocham ze w poniedziałek odbieram nowrgo Fodra dla żony ....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a A 6 od tylu bardzo mi sie podoba

 

jestes pewien, ze masz na mysli A6, a nie A1, A3, A4, A5, A7 czy A8? :mrgreen: Bo ja tam nigdy nie wiem ktore to ktore :P

A BMW rozrozniasz? Bo dls nie trzeba byc wytrawmym znawca żeby odroznic trojke od piątki a piątkę od siódemki

A odnośnie mojej miłości do Audi to tak ja kocham ze w poniedziałek odbieram nowrgo Fodra dla żony ....

 

jasne,żonie ochłapy a sobie Audi ;):biglol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a A 6 od tylu bardzo mi sie podoba

 

jestes pewien, ze masz na mysli A6, a nie A1, A3, A4, A5, A7 czy A8? :mrgreen: Bo ja tam nigdy nie wiem ktore to ktore :P

A BMW rozrozniasz? Bo dls nie trzeba byc wytrawmym znawca żeby odroznic trojke od piątki a piątkę od siódemki

A odnośnie mojej miłości do Audi to tak ja kocham ze w poniedziałek odbieram nowrgo Fodra dla żony ....

 

jasne,żonie ochłapy a sobie Audi ;):biglol:

Prawdopodobnie ona będzie częściej jeździć Audi a ja Fiesta bo daje tyle frajdy z jazdy.I kompletnie nie przeszkafza mi ze ma środek jak kupa.To tak jak bylo z GTekiem :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czort wie jak będzie wyglądało. Faktycznie BRZ nie zapowiadał się zbyt widowiskowo ale wyszło całkiem sympatycznie.

Nawet bardzo bym powiedział B)

Nie będę ukrywał, że bardziej zależy mi na tym jak to będzie jeździło...

Jak hamowało, skręcało, jakie będą napędy, co z dyframi z przodu i z tyłu, czy zostanie DCCD no i przede wszystkim czy na bank wróci 2.0T?

Ja nie mogę się doczekać ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

no to MY12-MY13 zyskają na wartości :biglol: jak można taki dramat zaprojektować :(

zebys wiedzial lanos przy tym jest piekny , nie no szkoda gadac wyglada jak by do juz brzydkiego auta jakies mizerna firma tjuningowa poprzylepiala troche plastiku :wacko: nie wiem z jakiego biura projektowego korzysta FHI ale powinni pomyslec na zmiana bo to nikomu na dobre nie wychodzi.No coz ja juz sie chyba pogodzilem ze nowego Subaru to raczej szybko sobie nie kupie :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no to MY12-MY13 zyskają na wartości :biglol: jak można taki dramat zaprojektować :(

zebys wiedzial lanos przy tym jest piekny , nie no szkoda gadac wyglada jak by do juz brzydkiego auta jakies mizerna firma tjuningowa poprzylepiala troche plastiku :wacko: nie wiem z jakiego biura projektowego korzysta FHI ale powinni pomyslec na zmiana bo to nikomu na dobre nie wychodzi.No coz ja juz sie chyba pogodzilem ze nowego Subaru to raczej szybko sobie nie kupie :(

 

Już się zaczyna syndrom "A ostatnie STI to było wspaniałe, a nowe be" :P :P:P

 

No i trzeba poczekać na wersję sedan.

 

Wygląda dość dziwne ale jeśli będzie jeździł jak trzeba i cena nie będzie kosmiczna to pokocham jak swoje :P

Edytowane przez ajax
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...