Skocz do zawartości

Dupowóz za 14-16k


adaś

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 150
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Zawsze można kupić 1,8 TDDi. Tam nie ma problemów z pompą i wtryskami. Ja takim jeżdżę od 2 lat i nie narzekam. Super się prowadzi i jak na razie nic się w nim nie psuje, oprócz zwykłych eksploatacyjnych rzeczy.

Tam jest problem z pompą wtryskową. Bez ostrzeżenia potrafi zgasić auto i trzeba robić pompę. Od700 do 2k pln + koszt wyjęcia i włożenia pompy.

Jeśli miałbym wybierać pomiędzy tddi a tdci to tylko opcja numer dwa.

 

A najlepiej wziąć zdrową benzynę, dołożyć jej dobrą sekwencję i śmigać tanio, szybko i bezawaryjnie.

No i benzyniak ma szansę być mniej zjeżdżony od diesla. Z oczywistych powodów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zawsze można kupić 1,8 TDDi. Tam nie ma problemów z pompą i wtryskami. Ja takim jeżdżę od 2 lat i nie narzekam. Super się prowadzi i jak na razie nic się w nim nie psuje, oprócz zwykłych eksploatacyjnych rzeczy.

Tam jest problem z pompą wtryskową. Bez ostrzeżenia potrafi zgasić auto i trzeba robić pompę. Od700 do 2k pln + koszt wyjęcia i włożenia pompy.

Jeśli miałbym wybierać pomiędzy tddi a tdci to tylko opcja numer dwa.

 

A najlepiej wziąć zdrową benzynę, dołożyć jej dobrą sekwencję i śmigać tanio, szybko i bezawaryjnie.

No i benzyniak ma szansę być mniej zjeżdżony od diesla. Z oczywistych powodów.

 

 

No ja właśnie kiedyś rozmawiałem z znajomym z serwisu Boscha i mówił że właśnie w TDDi nie ma problemu z tymi pompami. :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi sie też kojarzy, że TDCI przy 150tys km trzeba sprzedać, a TDDI można śmigać :wink: Sąsiad ma mondeo tddi 115KM, nalatane ponad 200kkm i nie ma najmniejszych problemów.

 

Mój ostatnio też przekroczył 200 tyś i też żadnych problemów. Ostatnio coś kiepsko palił rano, sprawdziłem świece i się okazało że żadna nie grzała :mrgreen: A i tak przez całą zimę stojąc na dworzu zapalał :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

rombu, daj więcej info.

Jakieś zdjęcia, cena, itp.

Kupiony w Eurocarze w 2007, z przebiegiem 57 tys.

Wszystkie naprawy, a raczej przeglądy robione w Eurocar.

Żonka miała stłuczkę - przedni zderzak i urwane zaczepy w lampie-obie rzeczy kupione nowe (faktura).

Jak to w foczkach malowane na gwarancji wszystkie drzwi i klapa bagażnika - ASO

W zeszłym roku - 2010, przed wyjazdem wakacyjnym wymienione tarcze + klocki, sprzęgło kompletne + wysprzęglik + uszczelnienie skrzyni - były niewielkie wycieki przy deklu 5 biegu i ośkach.

Od tego czasu zrobione jakieś 5 tys.km, powinna być jeszcze na to gwarancja

Niby mówili, że nie trzeba robić, ale sprzęgło coraz wyżej brało, więc zrobione wszystko razem.

Sprzedajemy tylko dlatego, że się nie mieścimy - trójka dzieci, najstarsze 17 lat, a to jest hatchback.

Zdjęcia zrobię jak się pogoda polepszy - nie mam jak umyć, na automaty nie jeżdżę.

Auto użytkowane codziennie, również na zakupach, tak więc są dwie wgniotki oraz ryski na prawych tylnych drzwiach.

Cena - 19 tys. PLN.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

adaś kup moje kombi na dupowoz idealne lawete nawet pociagnie i jeszcze dawca czesci 8)

a jak ma byc nie subaru to:

golf 4 TDI 4motion 90tka + program na 115KM

Octavia kombi 4x4 TDI + program na 130KM

Honda Civic wsumie najlepiej 1.5 VTEC-E 114KM do 2000r

moze tez A3-A4 1.8T quattro 150-180KM super fajny silniczek

ps jak chcesz tanie dobre A4 quattro za 8k lub fajne tanie mondeo 2.5 2001r to sie odezwij na GG

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...