Skocz do zawartości

Dupowóz za 14-16k


adaś

Rekomendowane odpowiedzi

Tak patrzę sobie po ogłoszeniach i widzę że za te pieniądze kupi już Focusa ST :mrgreen:

 

 

adaś , coś Ci powiem tak od serca :roll: , jeśli masz zamiar kupowac dupowóz, i mieć jednoczesnie GT-ka to nie kupuj auta który będzie Cie kosztował w eksploatacji prawie tyle co GT. ST może i fajny, ale kupowanie go jako dupowozu, to trochę bez sensu.

 

Tak, zdaję sobie sprawę z tego. Ale GiejTek GTkiem jeszcze nie jest i to on może być tańszy w użytkowaniu, pod warunkiem że będzie jeździł bo to jak na razie wielka niewiadoma jest. Jak nie będzie jeździł, to jeżeli ST jest taki drogi w użytkowaniu, pozostaję na mniej więcej tym samym poziomie kosztów do jakiego się przyzwyczaiłem i raz lepiej raz gorzej ale jestem w stanie ogarnąć.

A poza tym to nie lubię jeździć dieslami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 150
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Tak patrzę sobie po ogłoszeniach i widzę że za te pieniądze kupi już Focusa ST :mrgreen:

 

 

adaś , coś Ci powiem tak od serca :roll: , jeśli masz zamiar kupowac dupowóz, i mieć jednoczesnie GT-ka to nie kupuj auta który będzie Cie kosztował w eksploatacji prawie tyle co GT. ST może i fajny, ale kupowanie go jako dupowozu, to trochę bez sensu.

 

Tak, zdaję sobie sprawę z tego. Ale GiejTek GTkiem jeszcze nie jest i to on może być tańszy w użytkowaniu, pod warunkiem że będzie jeździł bo to jak na razie wielka niewiadoma jest. Jak nie będzie jeździł, to jeżeli ST jest taki drogi w użytkowaniu, pozostaję na mniej więcej tym samym poziomie kosztów do jakiego się przyzwyczaiłem i raz lepiej raz gorzej ale jestem w stanie ogarnąć.

A poza tym to nie lubię jeździć dieslami.

 

No dobra , to teraz nie ściemniaj :twisted: i przyznaj sie tu nam wszystkim że masz dość subaru , i chcesz kupić porządny wóz, a ten dupowóz w nazwie to rozumiem taka ściema :wink:

 

:mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Totalnie zgadzam się z Carfitem, mając coś do polatania wieczorami i na imprezach w stylu NMnP, Ułęż itp jakiegoś GT'ka lub EVO i chcąc na codzień kupić inne auto to trzeba kupić takie aby zaoszczędzić i na paliwie i na serwisie itp...autem na codzień nie masz się ścigać tylko z punktu A do punktu B :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nooo, jak zacznę tak kombinować to wsiądzie kiedyś i mi ropy zatankuje :P

Nie zatankuje bo się pistolet w dziurę do tankowania nie zmieści :twisted: .

E tam! Usłużny pan na stacji poratuje kobietę lejkiem i ponarzeka jakie to teraz badziewie robią, że nawet nie wiadomo jak zatankować :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1.9 TDi nie jest już takie rewelacyjne w odniesieniu do 3.0d BMW. Ale to nie ta kasa... Chyba że tak jak ktoś wpisał, 100k wkład własny i reszta w leasing, albo używka - i tu analogicznie, 14-16k wkładu i reszta na raty, chociaż nie wiem, czy to przejdzie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

(...) Octavia kombi 4x4 TDI + program na 130KM (...)

popieram... mialem przez jakis czas wersje 90KM (nie jechalo to to :D )

ale ma wiele fajnych dupowozowych cech: duzy bagaznik, zwiekszony przeswit, jakis tam naped AWD, trwaly i oszczedny silnik...

Adas, jezeli w tej kasie znajdziesz Octavie 4x4 (obojetnie TDI czy benz.), to bierz smialo :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Chojny kiedyś napisał:

 

"zdecydowanie polecam Skodę,

- ma większy bagażnik

- więcej uchwytów na kubki

- większy schowek na rękawiczki

- schowek na parasol

- pali 6,54L/100KM

- ma ładniejszą tapicerkę

- jest ładna

- jest zrobiona z Volkswagena

- ciotka ma taką

- wuj ma taką

- 47 znajomych i ich rodziców ma Skody

- ksiądz proboszcz jeździ Skodą

- 73,5% przedstawicieli handlowych jeździ Skodami"

 

:wink:

 

-- 10 mar 2011, o 17:07 --

 

UP

 

z STka chyba nic nie wyjdzie :|

ma ktoś jeszcze jakieś propozycje (oprócz Skody, VW, Opla, Fiata, Mazdy, Nissana... ) :?:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Volvo V40? Spory wybór silników no i jest wersja T4 :twisted:

 

Za taki budżet kupisz już model po lifcie. Jeśli diesel to będzie dci by renault (całkiem ok chociaż trochę kapryśne). Benzyniaki to jednostki volvo (spoko silniki)

 

No i nie wiem, kwestia gustu ale mnie się v40 jakoś spodobały :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

ale jednak nie Octavia :P

z STków na razie został tylko ten warty uwagi http://allegro.pl/ford-focus-mk1-st170- ... 83598.html

no i 2 piękne czarne i 2-drzwiowe ale po 20k :|

 

-- 19 mar 2011, o 15:25 --

 

UP.

 

Audi A3 1.8T :?: :?:

(za S3 to chyba ponad 20k trzeba dać?)

Leon 1.8T :?:

Leon 2.8 N/A :?:

 

Dyszle odpadają.

Czarnego szukam koniecznie 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest jeden Leon VR6, chyba za 18k. Focusa chyba odpuszczę bo STków nie ma prawie żadnych, a ten którego chciałem kupić uciekł mi, ale chyba dobrze bo nowy właściciel po 2 tygodniach sprzedaje, pewnie padło było :roll:

 

Te 4 mi sie podobają:

http://otomoto.pl/audi-a3-1-8-turbo-ben ... 78237.html

http://otomoto.pl/audi-a3-1-8-turbo-bov ... 85525.html

http://allegro.pl/audi-a3-1-8t-150km-lp ... 76203.html

http://otomoto.pl/audi-a3-1-8t-150km-kl ... 74795.html

:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli chodzi o dupowozy, to ja polecam coś z innej beczki...

 

http://moto.allegro.pl/jaguar-xj6-xj40-sovereign-i1513120030.html

 

Miałem okazję poznać jedno takie autko i się zakochałem :D

Może i nie ekonomiczny, nie jest jakiś mega bezawaryjny, ale ma to coś :twisted:

 

Po co kupować nudny dupowóz?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...