Skocz do zawartości

Kubica w F1


Piotr

Rekomendowane odpowiedzi

3 godziny temu, Maciek Niemy napisał:

Tak pozwolę sobie dopytać, czy tegoroczne bolidy z racji dużo większego gabarytu mogą się okazać wolniejsze od poprzednich:question:

masa też o 6-7% wzrosła, to nie jest mało :o https://pl.motorsport.com/f1/news/przyczyny-kolejnego-wzrostu-masy/8927495/

Edytowane przez Durbos
  • Super! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok ja przeleciałem cala serię i uważam ze jest spoko i rozkręca po pierwszych dwóch odcinkach. Jedyne do czego mogę sie przyczepić to ze troche uprościli akcje ostatniego wyścigu i walki o mistrza ale zakładam ze zrobili to specjalnie zakładając ze sporo grono odbiorców nie jest fanami czy ekspertami F1.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Różnice w tym roku są olbrzymie i dopiero pierwsze wyścigi pokażą która ekipa poszła dobrą drogą. Bo nie ma co ukrywać testy to raczej były szachy niż jazda na 100% dla niektórych. 

Co do serialu to faktycznie po 2 odcinku wracamy na stary dobry poziom i ogląda się to miło.  

  • Lajk 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie skończyłem nowy sezon. 

Czy był ekstra? Nie. Czy był gorszy od poprzednich? Też nie :)

Także trzyma poziom, jeśli poprzednie sezony Tobie, drogi czytelniku, pasowały, to ten też przypasuje. Pomimo netflixowego podkręcania napięcia czy typowego tłumaczenia, że kwalifikacje są po to, żeby ustalić kolejność startową do niedzielnego wyścigu, podczas którego punkty są przyznawane za pierwsze dziesięć miejsc, a za 11., 12., 13.m 14., itd. już nie ;) Chociaż chyba amerykanie wyszli z założenia, że dla przeciętnego odbiorcy to wystarczająco dużo reguł i temat sprintów został zupełnie pominięty, żeby nie komplikować :biglol:

  • Lajk 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie przepadam (delikatnie powiedziane) za szlachciurą ale za cyrkf1:
 

Media mają dzisiaj używkę z sensacyjnych artykułów, że Hamilton zmienia nazwisko. On dalej będzie się nazywał Lewis Hamilton. Chce dodać nazwisko swojej marki do dokumentów i gdy tak się stanie, to w nich będzie miał wpisane: Lewis Carl Davidson Hamilton Larbalestier.
Nie ma w tym nic dziwnego. Na przykład Jenson Button również korzysta z nazwiska swojej matki "Lyons", a jego pełne imię i nazwisko brzmi: Jenson Alexander Lyons Button."
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

38 minut temu, .Misza. napisał:

Nie przepadam (delikatnie powiedziane) za szlachciurą ale za cyrkf1:
 

Media mają dzisiaj używkę z sensacyjnych artykułów, że Hamilton zmienia nazwisko. On dalej będzie się nazywał Lewis Hamilton. Chce dodać nazwisko swojej marki do dokumentów i gdy tak się stanie, to w nich będzie miał wpisane: Lewis Carl Davidson Hamilton Larbalestier.
Nie ma w tym nic dziwnego. Na przykład Jenson Button również korzysta z nazwiska swojej matki "Lyons", a jego pełne imię i nazwisko brzmi: Jenson Alexander Lyons Button."

pytanie czy czasem na wyścigach nie będzie chciał żeby podawali tez nazwisko matki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, _akir_ napisał:

pytanie czy czasem na wyścigach nie będzie chciał żeby podawali tez nazwisko matki

Wątpię. Lewis Hamilton jest znakiem handlowym i wątpię, żeby chciał u schyłku kariery zmieniać brand.

Chociaż po szopce z BLM nie wiadomo jakie pokłady głupoty w nim drzemią...

  • Haha 2
  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

51 minut temu, radekk napisał:

może to jakaś wewnętrzna przemiana i po tym przestanie Hamiltonować. I będzie jeszcze jak z Vettelem, za kilka lat będziemy pisali że jest spoko gościem:mrgreen:

 

Raczej idzie to w drugą stronę. 

 

 

BTW Znalazłem wczoraj chwilę żeby obejrzeć pierwszy odcinek nowej serii. Spoko jest, takie o niczym...  dobrze że nie chciało mi się wstać po szklaneczkę czegoś mocniejszego, bo bym chrapnął na bank  :thumbup: 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 minut temu, radekk napisał:

Zawsze zostanie złożyć petycje do Snickersa z prośba o sponsorowanie Hamiltona.

:unsure:Albo wręcz odwrotnie, ograniczenie mu dostępu, żeby przestał być sobą;)

 

 

Internet to zło... tak byśmy tego nie wiedzieli i cieszyli się zwyczajnie wyścigami, rywalizacją. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 minut temu, chojny napisał:

 

 

Internet to zło... tak byśmy tego nie wiedzieli i cieszyli się zwyczajnie wyścigami, rywalizacją. 

ja ogólnie tak podchodzę, mi to tak naprawdę tito co on, czy którykolwiek inny. W sumie większość ciekawostek dowiaduję się stąd, albo gdzieś przypadkiem na coś trafiając i bardziej robię sobie z tego jaja niż faktycznie do mnie to trafia. Jak podczas wyścigu robi robotę to mnie to cieszy, jak w takiej sytuacji w następstwie jakiś niezależnych od niego przyczyn się nie powiedzie to mnie smuci.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...