Skocz do zawartości

Kubica w F1


Piotr

Rekomendowane odpowiedzi

1 minutę temu, Danko napisał:

Az tak czasem nie szastam ;)

Sam możesz poddać swoje posty ocenie. Nie mówię o opinii, kto jest lepszy. Tak, jak choćby ja krytykowałem LH, tak Ty krytykowałeś MV i wdawałeś się tu w różne dyskusje. Stąd imo pisanie teraz jak to inni tu rzucają błotem jest.. Dziwne? 

---

Co do Masiego. Mam wrażenie ze i on i cała ta kadra sędziowska grubo się pogubiła w swojej niekknsekwencji w tym sezonie. Może złapali lenia po kilku latach względnego spokoju, s jak zaczęło się dziać to był chaos? 

nie chce mi się szukać ale nawet nazywanie go szlachciurą jest słabe, gdzieś dzisiaj ktoś go nazwał oponą czy jakoś tak. słabe to jest, bardzo słabe. wyzywanie od płaczków, gdzie każdy z nich skarży przez radio na drugiego.

a mistrzostwo Mercedes przegrał sam ze sobą, mieć najlepszy samochód, LH, i przegrać... no, mógłby Bottas pomagać tak jak to robił Perez. może się w następnym roku obudzą, ale może też tak być, że księgowi im kasę zabiorą i będzie po wyścigach. nie pierwszy to raz...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, Danko napisał:

Az tak czasem nie szastam ;)

Sam możesz poddać swoje posty ocenie. Nie mówię o opinii, kto jest lepszy. Tak, jak choćby ja krytykowałem LH, tak Ty krytykowałeś MV i wdawałeś się tu w różne dyskusje. Stąd imo pisanie teraz jak to inni tu rzucają błotem jest.. Dziwne? 

---

Co do Masiego. Mam wrażenie ze i on i cała ta kadra sędziowska grubo się pogubiła w swojej niekknsekwencji w tym sezonie. Może złapali lenia po kilku latach względnego spokoju, s jak zaczęło się dziać to był chaos? 

 

 

Przy wieloletniej dominacji jednego zawodnika i teamu nie mieli takiej presji jak teraz i ewentualna pomyłka niewiele zmieniała, tak samo jak jakieś 5 czy 10 sekund w skali sezonu. 

 

3 minuty temu, .Misza. napisał:

Oba protesty odrzucone!

 

No i git! 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, Jumpman napisał:

Każda decyzja jaka by podjął w tym momencie była by zła. Wybrał najlepszą że złych. Była możliwość ścigać się jedno okrążenie tor był czysty kierowcy zgodnie z regulaminem się oddublowali.

Cóż, RB wykorzystał okazję i założyli softy. Tyle i aż tyle.

Jak by kazał doczołgać się im za SC to by dopiero bylo skandal.

Dokładnie 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na końcu wypada podziękować obu Panom za najlepszy sezon jaki w życiu śledziłem a kolegom z The Forum za dodatkowe emocje związane ze wspólnym oglądaniem i komentowaniem wydarzeń!

 

To było EPICKIE Panowie!! 

 

Lewis na końcu pokazał klasę i potwierdził, że w F1 jeżdżą faceci z jajami.

 

 

E936C39A-09FC-45D3-8D7A-FAEF304B9A36.jpeg

  • Super! 6
  • Dzięki! 2
  • Lajk 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, Danko napisał:

Co do Masiego. Mam wrażenie ze i on i cała ta kadra sędziowska grubo się pogubiła

 

Nie było do tej pory kolorowo, ale dwa ostatnie wyścigi to pokaz niekompetencji, albo naginanie przepisów do "czyjejś woli" 

Wg mnie, ta ekipa do dymisji, nikt po nich nie zapłacze.

 

Oby na ich miejsce nie weszli jacyś formaliści z linijką. Jestem za większą swobodą i przyzwoleniem na agresywną jazdę w granicach bezpieczeństwa. A nie krzyczenie do radia, że ktoś cię wyprzedził...no dobra za te krzyczenie- kara ;) 

  • Dzięki! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No dobra, teraz ja bo z opóźnieniem oglądałem :)

Pewnie za kilka lat słowa RK się sprawdzą, że mistrzostwa świata Maxa nam się znudzą. Pewnie za 7-8 lat będę kibicował kolejnemu Młodemu żeby zrzucił aktualnego Hegemona z piedestału.

Ale w tym momencie uważam że sprawiedliwości stało się zadość. To, że sędziowie byli od dawna za Lewisem i Mercedesem jest jasne. Dzisiaj Max nie miał tempa żeby wygrać. Ale jak to mówią karma wraca i wróciła.

A wisienką na torcie jest dla mnie to, że w pokonaniu Mistrza w Mercedesie pomógł pay driver w aucie które zniszczyło powrót RK do F1.

Za to dziś szklaneczkę wypije :)

  • Super! 2
  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

28 minut temu, Jumpman napisał:

Spoko, Toto zwolni Masiego przed nowym sezonem i po sprawie ;)

Masi powinien wylecieć czy tak czy siak za tragiczny bajzel w dwóch ostatnich wyścigach. Może to nie są łatwe tematy do rozwiązania, ale jakoś je radzić z nimi trzeba, a tutaj niestety coś nie pykło.

Może trzeba zmienić system, może regulaminy, tak aby nadążały za sytuacją

  • Super! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, chojny napisał:

Na końcu wypada podziękować obu Panom za najlepszy sezon jaki w życiu śledziłem a kolegom z The Forum za dodatkowe emocje związane ze wspólnym oglądaniem i komentowaniem wydarzeń!

 

To było EPICKIE Panowie!! 

 

Lewis na końcu pokazał klasę i potwierdził, że w F1 jeżdżą faceci z jajami.

 

 

E936C39A-09FC-45D3-8D7A-FAEF304B9A36.jpeg

W 100% się zgadzam ! sezon F1 bajka! Jedni kibicują Maxowi, drudzy Lewisowi, trzeci Mazepinowi, i to jest piękne! Również bardzo dziękuję za emocje, naprawdę to forum, i kilkanaście ludzi którzy tu wchodzą i komentują mimo różnych zdań, trzymają poziom :) 

  • Super! 3
  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, fulcrum napisał:

a nowy sezon szykuje się fajny. nowe auta, nowe rozdanie, może wydarzyć się wszystko! no, może wszystko... :)  

nowe budżety ..... 

P.S. Dziś przeczytałem że dla Mercedesa pracuje ok 1750 pracowników w F1 :idea: . 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, fulcrum napisał:

a nowy sezon szykuje się fajny. nowe auta, nowe rozdanie, może wydarzyć się wszystko! no, może wszystko... :)  

Większość spodziewa się nowego króla na lata ale... Wiele osób zapomina o nowych regulacjach. Może Alpine z Ferrari będą walczyć o majstrów? Może Williams? Nikt z nas nie wiem czy któryś z zespołów ze środka/końca stawki nie znalazł jakiejś luki. W marcu '22 czeka nas cos nowego, już nie mogę doczekać się nowego sezonu.
Mam nadzieję, że z nowym składem sędziowskim.

  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja to widzę tak (obserwując ten wątek

najpierw byli źli sędziowie potem zrobili się dobrzy

no ale gdyby któryś protest został uwzględniony to znów byli by źli

 

ciekawe co by było gdyby LH nie odpuścił w tym zakręcie uciekając poza tor

raczej na pewno byłby spory dzwon, a wtedy dopiero by mogło się dziać

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

26 minut temu, fulcrum napisał:

nie chce mi się szukać ale nawet nazywanie go szlachciurą jest słabe, gdzieś dzisiaj ktoś go nazwał oponą czy jakoś tak. słabe to jest, bardzo słabe. wyzywanie od płaczków, gdzie każdy z nich skarży przez radio na drugiego.

a mistrzostwo Mercedes przegrał sam ze sobą, mieć najlepszy samochód, LH, i przegrać... no, mógłby Bottas pomagać tak jak to robił Perez. może się w następnym roku obudzą, ale może też tak być, że księgowi im kasę zabiorą i będzie po wyścigach. nie pierwszy to raz...

Pan Max, czy jak Ty go tam nazywałeś nie jest odpowiednikiem szlachciury? Tak skoro już o tym, bo ja tak go w sumie nie nazywałem. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 minut temu, Jumpman napisał:

Była możliwość ścigać się jedno okrążenie tor był czysty kierowcy zgodnie z regulaminem się oddublowali.

Cóż, RB wykorzystał okazję i założyli softy. Tyle i aż tyle.

Jak by kazał doczołgać się im za SC to by dopiero bylo skandal.

ja tylko nie kumam czemu tylko część miała się oddublować? Oczywiście pod względem walki o mistrzostwo nie miało to większego znaczenia, jednak wygląda to tak jakby oni sami nie wiedzieli co mają robić. Takie kwestie powinny być dla nich oczywiste, bo to może się zdarzać w każdym wyścigu, a nie że zastanawiają się to co w takiej sytuacji powinno się zrobić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Danko napisał:

Pan Max, czy jak Ty go tam nazywałeś nie jest odpowiednikiem szlachciury? Tak skoro już o tym, bo ja tak go w sumie nie nazywałem. 

a co, Pani Max?  :)  

Edytowane przez fulcrum
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, fulcrum napisał:

a co, Pani Max?  :)  

Dobrze wiesz, co mam na myśli :rolleyes:

Też święty nie byłeś. Tak czy siak, to już przeszłość, a może raczej piękna historia.. 

Być może kiedyś pójdziemy do kin na film o tym pojedynku, na miarę Laudy i Hunta :drinks:

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, .Misza. napisał:

Może Alpine z Ferrari będą walczyć o majstrów? Może Williams?

 

2 minuty temu, .Misza. napisał:

któryś z zespołów ze środka/końca stawki nie znalazł jakiejś luki.

 

Rossa Browna już nie ma w F1 ;)

 

A o zwycięstwo będą walczyły zespoły z największym budżetem i zapleczem...czyli te, które walczą obecnie.

 

Ja również dziękuję Wam, że mogłem z Wami kibicować...już nawet zapomniałem, że były tu jakieś kłótnie ;)

Ale to tak jest, jak słusznie zauważył @pablonas, jak ktoś jest długo na topie, to już nam się nudzi. Loeb przy swoim 9-tym mistrzostwie nie wzbudzał naszej sympatii

Ale jak wrócił to już go kochaliśmy jak własną matkę ;) 

Inny przykład, zobaczcie Vettel jest teraz spoko gościem...a nie paluszkiem ;) 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Adi napisał:

 

 

Rossa Browna już nie ma w F1 ;)

 

A o zwycięstwo będą walczyły zespoły z największym budżetem i zapleczem...czyli te, które walczą obecnie.

 

Ja również dziękuję Wam, że mogłem z Wami kibicować...już nawet zapomniałem, że były tu jakieś kłótnie ;)

Ale to tak jest, jak słusznie zauważył @pablonas, jak ktoś jest długo na topie, to już nam się nudzi. Loeb przy swoim 9-tym mistrzostwie nie wzbudzał naszej sympatii

Ale jak wrócił to już go kochaliśmy jak własną matkę ;) 

Inny przykład, zobaczcie Vettel jest teraz spoko gościem...a nie paluszkiem ;) 

 

jesteś pewien, że nie ma już Rossa Browna?  :)  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...