Skocz do zawartości

Kubica w F1


Piotr

Rekomendowane odpowiedzi

Jak wiecie nie jestem takim kibicem tego sportu jak COPONIEKTÓRZY, o 3 miesjcu uslyszalem w radio. ( po kolejnym zwyciestwie mojego psa na kolejnej wystawie - zony potrafia z mezczyzny szmate zrobic).

I powiem krótko co mysle, to jest wydarzenie wieloktrotnie wiekszego formatu niz Malysz czy inny nasz wielki sportowiec.

Nie ma chyba drugiej dyscypliny tak kosztowej, robiacej tak silna selekcje zawodnikow, i tak prestizowej jak F1. I TAK OGLADANEJ NA CALYM SWIECIE ( no dobra, moze noga...)

Wyobrazacie sobie co to znaczy dla nas? Nas Polakow, ze zacytuje Misia? Mamy znowu cement dla narodu.

Mozemy znowu byc dumni, wbrew wiatrowi w slepia.

Kurna - co to za talent trzeba miec, zeby tam tak posuwac.

A talent to w dowolnej dziedzinie rzecz rozrzucana przez niebiosa niezwykle rzadko.

LUB w ogole nie jest rozrzucana i tylko czasem przez przypadek trafia sie wybryk natury z talentem.

ZObaczcie muzyke, literature, malarstwo. Iluz to wielkich kompozytorow było na swiecie, malarzy, pisarzy?

Tak naprawde, tio wszyscy jak tu siedzimy znamy wiekszosc z nich z nazwiska. Po stuleciach.

Jest za to pełno prawie talentu. Nie mylic.

NO I KUBICA jak widac ma prawdziwy DAR. I jest w morde nasz nasz i zaden PiS ani inna cholera nam go nie odbierze.

Mozebysmy kiedys zorganizowali wyjazd do Budapesztu, jak tam bedzie jechał. O ile mnie pamiec nie myli mam tam niezle wejscie.

 

 

 

boszz Arno, bo az lza sie w oku kreci

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak wiecie nie jestem takim kibicem tego sportu jak COPONIEKTÓRZY, o 3 miesjcu uslyszalem w radio. ( po kolejnym zwyciestwie mojego psa na kolejnej wystawie - zony potrafia z mezczyzny szmate zrobic).

I powiem krótko co mysle, to jest wydarzenie wieloktrotnie wiekszego formatu niz Malysz czy inny nasz wielki sportowiec.

Nie ma chyba drugiej dyscypliny tak kosztowej, robiacej tak silna selekcje zawodnikow, i tak prestizowej jak F1. I TAK OGLADANEJ NA CALYM SWIECIE ( no dobra, moze noga...)

Wyobrazacie sobie co to znaczy dla nas? Nas Polakow, ze zacytuje Misia? Mamy znowu cement dla narodu.

Mozemy znowu byc dumni, wbrew wiatrowi w slepia.

Kurna - co to za talent trzeba miec, zeby tam tak posuwac.

A talent to w dowolnej dziedzinie rzecz rozrzucana przez niebiosa niezwykle rzadko.

LUB w ogole nie jest rozrzucana i tylko czasem przez przypadek trafia sie wybryk natury z talentem.

ZObaczcie muzyke, literature, malarstwo. Iluz to wielkich kompozytorow było na swiecie, malarzy, pisarzy?

Tak naprawde, tio wszyscy jak tu siedzimy znamy wiekszosc z nich z nazwiska. Po stuleciach.

Jest za to pełno prawie talentu. Nie mylic.

NO I KUBICA jak widac ma prawdziwy DAR. I jest w morde nasz nasz i zaden PiS ani inna cholera nam go nie odbierze.

Mozebysmy kiedys zorganizowali wyjazd do Budapesztu, jak tam bedzie jechał. O ile mnie pamiec nie myli mam tam niezle wejscie.

Jedno miejsce dla mnie i 3 dla Rodziny. Już dzisiaj rezerwuję.

 

FUKS

 

Już w tym roku był forumowy wyjazd na GP Węgier. W przyszłym roku też może być. Szlaki przetarte jakby co ;-) A żeby było śmieszniej, to byliśmy ubrani w barwy... Subaru, wzbudzając przez to momentami zaciekawienie.

 

Brawo KUBICA ! Piękne chwile dzisiaj przeżywaliśmy, oby więcej takich bylo...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wielkopolaninie, wejsc na Hungaroring zawsze mozna, rozchodzi sie o to, ze moze mozna lepiej wejsc. lepiej siedziec, lepiej cos zobaczyc. a jesli układ jest nadal aktywny moze nawet zamienic z kims słowo. cholera wie. spróbowac mozna!

 

jeśli tak, to z przyjemnością powierzymy Tobie tytuł kierownika wycieczki i jedziemy !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cos wspanieglo zobaczyc jak polski zawodnik dojezdza jako trzeci, cos wspanialego zobaczyc jak polski zawodnik w trzecim starcie GP walczy z innymi zawodnikami jak stary wyjadacz...ile emocji, ile dramaturgii...i wrescie cos wspanialego zobaczyc jak Kubica staje na podium obok Schumachera i Raikonena, a w tle unosi sie polska flaga...

 

Jakie ma to symboliczne znaczenie, ze Schumachera oglasza koniec kariery, a obok niego do nie dawna prawie nieznany w F1, jakis 21 letni "Kubika" z Polski, w swoim trzecim starcie w GP staje juz na podium.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Super wynik, GRATULACJE !!!!!!!!, :D :shock:

 

 

on juz jeździ jak stary wyjadacz, ten wyjazd po pit stopie razem z alonso był rewelacyjny, myslalem ze Robert wczesniej odpusci

wyścig był dość monotonny momentami, niewiele wyprzedzeń, ale emocji mnóstwo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cóż... Robert sporo szczęścia miał - ale i to potrzebne. Fajnie, że na pudle skończył. Zastanawiałem się, czy mają na tą okoliczność polski hymn przygotowany :D

 

Flagę mieli. to resztę chyba także tak. Zabawne. Wczoraj o tym samym pomyślałem, jak RK stanął na pudle.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dooooobre :mrgreen:

 

Ale niestety musimy się pogodzić z myślą, że nam teraz Kubica będzie zewsząd wyskakiwała ( :wink: ) - począwszy od TV, a skończywszy na pudełku płatków śniadaniowych :wink: :twisted:.

 

a niech wyskakuje nawet jak Filip z konopi, oby tylko stał się lokomotywą pociągową wszelakich sportów motorowych w naszym cudnym kaczogrodzie. powiem szczerze, że mocno na to licze. pamiętamy jaki się zrobił boom na rajdy za czasów ME Hołka. teraz powinno być jeszcze lepiej :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze raz brawo Robert !!! Chyba nikt nie spodziewal sie takiego wyniku. Ja wiedzialem, ze moze byc dobrze ale to co sie stalo przeroslo wszelkie oczekiwania. Jak bylem w tym roku na indnianapolis, gdzie Robert jeszcze jezdzil jako kierowca testowy, nawet nie przeszlo mi przez mysl, ze jeszcze w tym roku stanie na podium!! GRATULACJE

 

Tu znajdziecie kila fotek z Indianapolis '06

http://public.fotki.com/rzymu/2006/tomek/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   2 użytkowników

×
×
  • Dodaj nową pozycję...