Skocz do zawartości

Hot Hatch Hysteria


BartZ

Rekomendowane odpowiedzi

Cena Hondy jak najbardziej ok , patrząc na jej kompletne wyposażenie i brak opcji , bo ma wszystko na full i za nic nie trzeba dopłacać chyba ze za lakier. Ja kupowałem focusa w 2010 roku za 125 000 z dużym flotowym rabatem, brałem wersję full , z navi, kamerą , ogrzewana szybą, lakier zielony itp. Biorąc pod uwagę chocby tylko inflację na poziomie 3-4 % rocznie , cena jest bardzo dobra , focus RS AWD , ma w podstawie kosztować ok 160 000 tak mówią . 

 

Kup sobie fiestę ST za polowe tego i gwarantuje ci banana na twarzy na długi czas ;)

 

 

Jeżdziłem , fajny , ale na kolana mnie nie rzucił , po za tym co za porównanie z hondą :)

Nie porównanie tylko tania alternatywa jak ktoś chce snieszne i tanie FWD.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Faktem jest, że jak kupowałem swojego Accorda to pierwszy właściciel był tak pewny bezawaryjności, że na przeglądzie w Aso przedzakupowym pytał się przy mnie wszystkich oczekujących o to, czy komuś coś się w Hondzie sypie. Wszyscy jak jeden mąż, że tylko eksploatacyjne rzeczy. Wątpię, by to ustawił ;)

 

Mnie też nic nie padło.

 

 

Jeśli ten Type-R też da hondowską niezawodność to wielki plus. Ciężko to posiedzieć o Seacie, Fordzie czy tym bardziej Peugeocie/Renault.

 

Gdyby nie ten FWD...juz predzej RWD i wjezdżam w to jak Żuk w bazar.

Edytowane przez Nowicjusz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciezko tak generalizowac bo w kazdym przypadku zdarzaja sie wyjatki.Mam dwa piewsze w rodzinie i nie ma znimi zdanych problemow a znam tez marki przyklady "marek niezawodnych " z ktorymi sa same problemy ale z ostatnim sie zgadzam od francuzow trzymam sie z daleka ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Jeśli ten Type-R też da hondowską niezawodność to wielki plus

dokładnie tak i chodzi głównie o silnik. Honda znana jest z produkcji niezawodnych motorów. Taki głupi przykład diesla. Pomimo ze nigdy nie produkowała takich silników pierwszy diesel jakiego zrobiła N22 okazał sie jednym z najbardziej niezawodnych na rynku! ( czego np o SBD powiedziec nie mozna... ) Dlatego jezeli to doładowane 2.0 bedzie tak samo niezawodne nawet po modach ( chociaz modowanie FWD o takiej mocy mija sie z celem ) jak N22 to auto jest warte tych 144k PLN

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Patrząc na nowego RS-a mam wrażenie, że jest w nieco podobnej sytuacji do nowego Civica type R.

Będzie nowocześniejszy, szybszy, "lepiej-jeżdżący"...

Ale wizualnie poprzednie modele były naprawdę znakomite (i dalej są pomimo, że minęło 6 i 8 lat) - wydaje mi się, że obecnym brakuje tego "czegoś" - choć nowego CTR-a widziałem "na żywo" tylko w bieli, a Focusa tylko na zdjęciach.

Zobaczymy niedługo :)

Edytowane przez mrusz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@ Pyzo - te foty RS to z dorocznego zloty RST na Ringu? czy inna okazja?

Prezentacha Foki RS dla VIPow w okolicy Baden-Baden.

Samochody konkurencji sa tam dla celow porownawczych - STI tez maja :)

Ford wypada bardzo dobrze i na gorskich drogach bardzo szyyyyybkooooo :)

 

 

Getapatalked

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...