Skocz do zawartości

Hot Hatch Hysteria


BartZ

Rekomendowane odpowiedzi

 

 

M3/M4 nie lepsze zeby nie powiedziec ze jeszcze bardziej dramatyczne.

 

czy ja wiem? Wedlug mnie aktualne R6T brzmi znacznie lepiej niz V8 z poprzedniej generacji - a slyszalem jedno obok drugiego na zywo :)

 

https://youtu.be/0RFoYCG4_TE?t=1m7s

 

Nawet Twoj idol Monkey stwierdza, ze mu sie podoba :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

H6 w jakimkolwiek 911 brzmi fajnie ale potem jest dlugo dlugo nic i dopiero ostatni klasyczny Mezger

Nie każde brzmi dobrze - na seryjnych zwykłych wydechach jest lipa - bardziej pierdzenie i charczenie, szczególnie na niższych obrotach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

M3/M4 nie lepsze zeby nie powiedziec ze jeszcze bardziej dramatyczne.

 

 

czy ja wiem? Wedlug mnie aktualne R6T brzmi znacznie lepiej niz V8 z poprzedniej generacji - a slyszalem jedno obok drugiego na zywo :)

 

 

Nawet Twoj idol Monkey stwierdza, ze mu sie podoba :)

Miałem przyjemność siedzieć na prawym w M3 i mnie sie ten sztuczny dźwięk sie kompletnie nie podoba a dziwne bo auto na zawnatrz tak jak mówisz dźwięk ma fajny i jest głośne.Moze za bardzo wyciszyli wnętrze ale dla mnie ten sztuczny dźwięk nie rozwiązuje problemu i chyba bym wolał zeby go nie było.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aaaaaa na wewnątrz, powiadasz! To sie nie zrozumieliśmy :) choc tez siedziałem w środku i mi pasował, ale rozumiem, ze komuś sie to moze nie podobać.

jak to wzyciu każdy woli cos innego ale zeby nie było to jedna z nielicznych rzeczy która mi nie leży bo poza tym to fantastyczny wóz a ja za BMW nie przepadam ;)

Edytowane przez turdziGT
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moze wrocmy do tematu watku :D Wczoraj dane mi bylo poupalac DS3 Racing. Autko bardzo, fajne, na zywo wyglada naprawde swietnie. Prowadzi sie fajnie i przewidywalnie, ze sklonnoscia do nadsterownosci, hamulce brzytwa, zawias twardy, ale komfortowy. Co do mocy to jest niezle, ciagnie fajnie juz od dolu az do samego konca, z jednym ale... w srodkowym zakresie obrotow jest jakis dolek i niestety jest to odczuwalne i irytujace. Kumpel bedzie mial go przez tydzien, wiec pewnie jeszcze pojezdze, naprawde fajne autko! No i ta magia Loeba w tym autku...

post-12134-0-71781300-1438430568_thumb.jpg

post-12134-0-76968400-1438430694_thumb.jpg

post-12134-0-33345300-1438430715_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Linia DS jest fantastyczna , jedyny minus to słabe silniki ….. 


Ktoś wie kiedy w Polsce pojawi sie w salonach Honda TypeR ? w U.K. pierwsze egzemplarze dojechały . Cena 144k jest mysle w miare atrakcyjna za kompletnie wyposażone auto, i naprawde jednak niezle wyglada na zdjeciach . 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

DS3 się marzy mojej żonie ;) ale z tego co widziałem cena jest w okolicy 100k ? Kurde dużo jak na takiego małego HH :(

Racing chyba ok 120tys, ale mozna sporo rabatu wynegocjowac. Gdyby to mialobyc moje jedyne auto to bym nie dal za niego tyle. Co do silnika to glowy nie urywa, ale jest naprawde ok. Jedyny minus to ten naprawde odczuwalny spadek mocy w srodkowym zakresie obrotow, gdyby zrobic remap to mysle, ze byloby ekstra :) No i jeszcze jedno, hammulce... naprawde daja rade, nie puchna a przy wylaczonym esp to i nawet abs sie nie wtraca.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

DS fajny ale 120k to troche duzo jak za auto tego typu tym bardziej ze np: nowa Fiestę ST mozna wyrwać za 70K a DS na pewno nie jest ani dwa razy lepszy ( jezeli wogóle jest ) ani dwa razy szybszy.

Fajne dla kolekcjonerów za to bo to mała seria i auto jedyne w swoim rodzaju.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

H6 w jakimkolwiek 911 brzmi fajnie ale potem jest dlugo dlugo nic i dopiero ostatni klasyczny Mezger

Nie każde brzmi dobrze - na seryjnych zwykłych wydechach jest lipa - bardziej pierdzenie i charczenie, szczególnie na niższych obrotach.

 

fajnego Powerx-a robią chłopaki w Siemianowicach. Dzwięk rewelacja a cena jeszcze lepsza. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

fajnego Powerx-a robią chłopaki w Siemianowicach. Dzwięk rewelacja a cena jeszcze lepsza.

Ja mam oryginał PSE, więc nic nie muszę kombinować B)

 

a to inna para kaloszy. Mam wrażenie że ostatnio chyba Cię widziałem. Nie mam pojecia jak wyglądasz bo niby skąd. Ale jadę na wysokości Okęcia, i mija mnie porsche carbio, dach otwarty, a za fotelem wciśnięte 2 opony w folii. I tak sobie myślę że musisz być Ty. Długie włosy ?? Prosiak ładny, bo przyśpieszeniu wnioskuję że automat ? 

 

 

fajnego Powerx-a robią chłopaki w Siemianowicach. Dzwięk rewelacja a cena jeszcze lepsza.

Ja mam oryginał PSE, więc nic nie muszę kombinować B)

 

a to inna para kaloszy. Mam wrażenie że ostatnio chyba Cię widziałem. Nie mam pojecia jak wyglądasz bo niby skąd. Ale jadę na wysokości Okęcia, i mija mnie porsche carbio, dach otwarty, a za fotelem wciśnięte 2 opony w folii. I tak sobie myślę że musisz być Ty. Długie włosy ?? Prosiak ładny, bo przyśpieszeniu wnioskuję że automat ? 

 

Edytowane przez antikos
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Ale jadę na wysokości Okęcia, i mija mnie porsche carbio, dach otwarty, a za fotelem wciśnięte 2 opony w folii. I tak sobie myślę że musisz być Ty. Długie włosy ?? Prosiak ładny, bo przyśpieszeniu wnioskuję że automat ?

A to nie ja - z tyłu co najwyżej to wożę dzieci i jakbyś widział dwie wystajace różowo-niebieskie czapki my little pony to duża szansa ze to ja. No i te długie włosy - ja trzymam sie powiedzenia że jak ktos ma łądne włosy to może mieć ich mało :D . No i mam męska skrzynię :P

Ale jak to były okolice Okęcia to i kierowca z długimi piórami to możliwe że to któryż z pracowników Michała z Porschepana, bo tam moda na takie fryzury panuje ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Ale jadę na wysokości Okęcia, i mija mnie porsche carbio, dach otwarty, a za fotelem wciśnięte 2 opony w folii. I tak sobie myślę że musisz być Ty. Długie włosy ?? Prosiak ładny, bo przyśpieszeniu wnioskuję że automat ?

A to nie ja - z tyłu co najwyżej to wożę dzieci i jakbyś widział dwie wystajace różowo-niebieskie czapki my little pony to duża szansa ze to ja. No i te długie włosy - ja trzymam sie powiedzenia że jak ktos ma łądne włosy to może mieć ich mało :D . No i mam męska skrzynię :P

Ale jak to były okolice Okęcia to i kierowca z długimi piórami to możliwe że to któryż z pracowników Michała z Porschepana, bo tam moda na takie fryzury panuje ;)

 

a widzisz to się wyjaśniło, ale bez dwóch zdań Prosie było ładne jak diabli. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Golf variant R juz w sprzedazy, szkoda, ze cena 180k to troche za duzo dla mnie, trzeba poczekac jakies 2-3 lata na sensowne uzywki.

ale można Cupre za znacznie mniej i ją trochę podkręcić, czym się różni Cupra 280 od eRki ? są poważne różnice w napędzie ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Golf variant R juz w sprzedazy, szkoda, ze cena 180k to troche za duzo dla mnie, trzeba poczekac jakies 2-3 lata na sensowne uzywki.

ale można Cupre za znacznie mniej i ją trochę podkręcić, czym się różni Cupra 280 od eRki ? są poważne różnice w napędzie ?

 

Gdyby cupra miala haldexa, to nie bylo by problemu, chodz golf troche lepiej wyglada.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cupra wyglada lepiej z przodu , golf z tylu i w srodku ale jak komus nie przeszkada ze FWD a chce miec duze szybkie kombi to nie ma sie co nawet zastanawiac przy cenie Cupry.


Hyundai gotuje cos z 300 KM i AWD ktore pewnie w tym setupie bedzie szybsze niz obecne STI.Swiat stanął na głowie.

http://www.worldcarfans.com/115080697548/hyundai-i30-n-reportedly-heading-to-frankfurt-with/highphotos#0
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Hyundai gotuje cos z 300 KM i AWD ktore pewnie w tym setupie bedzie szybsze niz obecne STI.Swiat stanął na głowie.

dlaczego stanał na głowie? Hundai robi niezle samochody - nie psuja sie, jakosc wykonczena wnetrza nie odbiega od obecnie produkowanych Subaru i sa w cenach adekwatnych do tego co oferuja. Podejrzewam ze taki 300 konny Hundai z AWD, bedzie szybszy, lepiej wykonczony  tanszy niz nowe STI i moze stac sie przebojem na rynku HH. To tak jak ze Skoda - spodzewałbys sie 20 lat temu ze Czeska marka tak zawojuje Europejski rynek ???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...